Pograć

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
Michael
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 7
Joined: Sat May 16, 2015 3:05 pm

Pograć

Post by Michael »

Nudzę się od rana z nikim nie grając ,siedze,siedze i siedze , i nikt nie przychodzi.
Kto ma czas na rozgrywki dziś o 16 niech będzie online, lub wcześniej , tak czy siak jestem online od rana do wieczora i nie znikam jak inni na pierwszy rzut oka ,że nikogo nie ma :aminvis:
Nie mam hosta ale pogramy przez EVOLVE
Czekam z niecierpliwością.
Jestem na nicku michal05 :)
Last edited by Michael on Thu May 28, 2015 12:28 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Pograć

Post by Nefarem »

Długo tak będziesz jeszcze spamować z tym hamachi i tym że nikt nie gra ?
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Pograć

Post by Antitheus »

Ludzie podłączają się przeważnie za pomocą "normalnego hosta" w grze. Szansa, że ktokolwiek wejdzie Ci na sieć hamachi jest mega, mega, mega niska. Żeby uniknąć "problemów" z sieciami kiepskiego Hamachi, staraliśmy się zarekomendować ludziom Evolve, które oferuje fajną jakość połączenia i jedno wielkie lobby na którym odnaleźć się mogą wszyscy gracze. Szybko jednak stało się tylko wygodnym i ładnym kanałem rozmów, a większość rozgrywek i tak hostowana jest tradycyjnym sposobem.

I z rana nie ma co liczyć na grę. Prawdopodobieństwo jest małe. To nie 2006, gdzie ludzie przy OW na GSA potrafili logować się z rana, jako pierwszą rzecz po włączeniu komputera.
bartek2453
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Sat Oct 24, 2015 8:31 pm

Re: Pograć

Post by bartek2453 »

siemka jestem tu nowy gram OW juz długo a chciałbym pograc na multi czy ktos mozer mi poradzic co mam zrobic aby cieszyc sie ta gra nadal
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Pograć

Post by Bren »

https://original-war.net/articles.php?a ... test_patch

Pobierz to, zainstaluj, zapytaj się na grupie Original War na Facebooku kiedy by chcieli ludzie pograć. Możesz też popytać się na Steamie - Original War od niedawna jest dostępne także na tej platformie.

Podczas gry ludzie mogą zarzucać takimi skrótami jak CB, CW, czy HG. Jeśli nie wiesz co poszczególne oznaczają, przyznaj się im od razu, bo potem może to się zakończyć nieprzyjemnymi sytuacjami. Nie martw się, odpowiedzą ci, o ile serwer nie będzie pełen - wtedy cię po prostu wykopią :amhello:
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
bartek2453
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Sat Oct 24, 2015 8:31 pm

Re: Pograć

Post by bartek2453 »

wielkie dzieki za wszyslo moze sie spotkamy w ow
Post Reply