Bugi w 1.08?

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

omg toż to proste LOL na 24 postacie i 2 złoża to jest realne, nawet nie trudne jak sie opanuje kolejność co kto robi, wiec nie wiem czego sie tu dziwić, skoro można zbudować w CW w 10 min 12 hg to czego nie becha w dodatku na 24 postacie.
Jakby było na 15 postaci i jedno złoże to wtedy można coś podejrzewać a tak tonie ma powodu do paniki.
Choć kiedyś widziałęm na jakiejś stronie cheat na pojazdy że jakoś tam sie pojawiają, ale to nie działało.
Image
User avatar
DarthYabol
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Wed Oct 31, 2007 12:50 am

Post by DarthYabol »

Czyli ktoś sie tu chyba pospieszył z bluzgami na tego kolesia...
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Post by Michaeilo »

Ja nic na niego nie bluzgałem, tylko podejrzewałem. Ale swoją drogą dziwne dlaczego zawsze traci synchrę w mniej więcej tak środku gry.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: temat

Post by Antitheus »

NaDoL wrote:omg toż to proste LOL na 24 postacie i 2 złoża to jest realne, nawet nie trudne jak sie opanuje kolejność co kto robi, wiec nie wiem czego sie tu dziwić, skoro można zbudować w CW w 10 min 12 hg to czego nie becha w dodatku na 24 postacie.
Jakby było na 15 postaci i jedno złoże to wtedy można coś podejrzewać a tak tonie ma powodu do paniki.
Choć kiedyś widziałęm na jakiejś stronie cheat na pojazdy że jakoś tam sie pojawiają, ale to nie działało.
Nadi, ale ja grałem z nim mna 15 postaci, a to zmienia postać rzeczy.
User avatar
hydro
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 209
Joined: Thu Aug 17, 2006 1:58 pm

Re: temat

Post by hydro »

Lucyfer wrote:
NaDoL wrote:omg to¿ to proste LOL na 24 postacie i 2 z³o¿a to jest realne, nawet nie trudne jak sie opanuje kolejno¶æ co kto robi, wiec nie wiem czego sie tu dziwiæ, skoro mo¿na zbudowaæ w CW w 10 min 12 hg to czego nie becha w dodatku na 24 postacie.
Jakby by³o na 15 postaci i jedno z³o¿e to wtedy mo¿na co¶ podejrzewaæ a tak tonie ma powodu do paniki.
Choæ kiedy¶ widzia³êm na jakiej¶ stronie cheat na pojazdy ¿e jako¶ tam sie pojawiaj±, ale to nie dzia³a³o.
Nadi, ale ja gra³em z nim mna 15 postaci, a to zmienia postaæ rzeczy.
No bardzo zmienia, bo to wrecz niemozliwe przy 15 postaciach
Post Reply