GG Uczestników/Regulamin/Terminy

Post Reply

Topic author
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 469
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

GG Uczestników/Regulamin/Terminy

#1

Post by Mart » Sat Jun 02, 2012 12:01 am

REGULAMIN TURNIEJU
1. Każdy gracz musi rozegrać 3 walki między sobą w grupie.
2. Z grupy wychodzą 2 pierwsze miejsca. Walki muszą być udowodnione screenem z gry przez zwycięzce.
3. Walki muszą być sędziowane ( to może ulec zmianie chyba że ktoś zapiszę się do sędziowania).
4. Sędziowie mają obowiązek nagrywać pojedynki.
5. Sędzią nie może być osoba uczestnicząca w turnieju.
6. Nie stawienie się któregoś gracza bez podania konkretnej przyczyny na umówiony termin grozi oddaniem walki walkowerem.
7. Nie rozegranie walk w określonym terminie grozi wydaleniem z turnieju.
8. Gracze ustalają między sobą daty i godziny walk. Jedynie co ich ograniczona to ramy czasowe narzucone przez organizatora (tj. np walki grupowe mają się odbywać od 2 maja do 25 maja itp.)
9. W walce turniejowej może uczestniczyć tylko sędzia oraz dwóch pojedynkujących się graczy.
10. Zakaz używania jakichkolwiek programów hackujących czy bugów oraz wywoływanie synchry pod groźbą wydalenia z turnieju.
11. Zakaz podszywania się pod innych graczy.
12. Organizator ma prawo ukarać lub wykluczyć uczestnika turnieju za podważanie kompetencji sędziego oraz bezpodstawne oskarżenia
13. Regulamin może zostać zmieniony, uczestnik ma obowiązek zapoznawać się z nim na bieżąco - brak znajomości prawa szkodzi.

Zasady Dotyczące Utraty Synchronizacji:
1. W przypadku utraty synchronizacji podczas gry gdzie siły obu graczy są wyrównane i żadna ze stron nie poniosła dużych strat następuję powtórka walki z wymuszeniem na graczu który utracił synchronizację nagrywanie swojej walki powtórkowej. Nie nagrywanie walki powtórkowej przez takiego gracza oznacza oddanie walki walkowerem.

2. W przypadku utraty synchronizacji gdy jedna ze stron ma przewagę nad przeciwnikiem lub przeprowadza udany atak o wygranej decydują statystyki (wykresy: postacie, pojazdy, straty). Ten gracz który ma lepsze statystki (co najmniej 2 wykresy) wygrywa walkę.


TERMINY:
Z racji tego, że mam dobre serce daje wam ostatnią szansę na rozegranie swoich walk. Tym razem napisze konkretne daty rozegrania waszych pojedynków. Ten kto się nie stawi na czas otrzymuje walkowera. Jeżeli obaj gracze nie stawią się na pojedynek odejmę obu graczom po 1pkt (jeżeli to możliwe).

Grupa B
SonGoku vs Lazarus - Niedziela 24.06.12r godzina: 14:00
SonGoku vs Patryk - Niedziela 24.06.12r godzina: 16:00

Grupa C
Bren vs Pamel - Czwartek 21.06.12r godzina: 19:30



GG Uczestników:
Nick: GG:
Lazarus 39759886
Pamel 3202892
Gamer 5733997
VeSparta 18960276
MatrixD 4477489
SonGoku 10470094
Patryk 2304989
Rutek 31721759
Bren 43234637
Trocki 37688414
MetxV 38180670
Pneumon 7646277
Antonio 8358288
[F]^[F]ighter 6263281
Pomek 6519101
JW.Gorki 6651342
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest