Dyskusja Na temat turnieju

User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Rutek »

Antek mówisz, że miałbyś jakieś jeszcze szanse? Przecież widać czarno na białym, że nic nie miałeś ... Ss mi się usunął, ponieważ zapisałem go na PrtSc,a nie na f12, a niestety robiłem se potem ss statystyk z Trockim i zastąpiłem tamtego z walką ... ale mam poprzednie na, których widać, że nie mam żadnych maphacków....
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by *Matrix* »

To jakbym pochwal ludzi w krzakach i by padl error to by tez byla powtorka?
Co ty chcesz w ogole osiagnac, kilkoma ludzmi chciales sie wybronic przed 6 rakietami i sniperem (przy czym mechy mialy juz dobre levele) i twoje jednostki by padly jak kaczki...

PS on chcial sie wybronic 1 bazukarzem hahahaha normalnie smiech na sali, nadodatek jeszcze spal i tak sobie mysle zeby sie juz nawet nie obudzil :D :D :D :D
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
FreedomFighter
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 56
Joined: Thu Aug 05, 2010 6:12 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by FreedomFighter »

Mart wrote:Widziałem nagranie. Antonio tej walki po prostu nie mógł by wygrać. Więc o restarcie raczej nie ma mowy.
Antonio wrote:Mogl, nie znasz potegi rosji.
Mogl? Miales kilka hexow pod kontrola, ludzi jeszcze mniej, dzwiga pozniej straciles, brak pojazdow do obrony, wiez ze spowami takze brak, podobnie jak koszy, skrzyn w skladzie na dwa bunkry... Byc moze faktycznie Rosja to potega, ale w tym przypadku jakos tego nie widac i nie zanosilo sie na niesamowity zwrot akcji.

Pamietam, jak pewien pojedynek uszedl ci plazem, podczas turnieju organizowanego przez OwSpot - portal Sebka, zbudowales sobie trzecia pare koszy, gdybys tego nie zrobil, przegralbys. Sedzia jednak pozwolil grac dalej, ech... ale tym razem ci sie nie uda, bo
pomek wrote:Cala sytuacja jest dla mnie jasna i klarowna. Re-matchu nie powinno byc, Rutek powinien awansowac do finalu.
Image
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by *Matrix* »

Mart wrote:Widziałem nagranie. Antonio tej walki po prostu nie mógł by wygrać. Więc o restarcie raczej nie ma mowy.
Antonio wrote:Mogl, nie znasz potegi rosji.
Image
Nawet oni nie wierza w zwyciestwo...
Ten trzeci to prawdopodobnie antonio bo on jako jedyny jeszcze wierzy w zwyciestwo.
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Mart »

Dobra skoro turniej jest organizowany pod patronatem OWN a w moją stronę dochodzą zarzuty o tym, że chcę przepchać jakiegoś gracza. Niech o sytuacji zadecyduję Gothuk. Człowiek który "jest spoza układów" i mam wrażenie, że jest "dobrym duchem tej sceny". Nie chcę znowu brać na siebie całej odpowiedzialności jak robiłem to już parokrotnie i za swojej decyzję byłem krytykowany.
Prawda jestem organizatorem ale jeżeli będą mnie osądzać za stronniczość, lepiej dla mnie i dla turnieju aby decyzję podjął admin OWN.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by pomek »

że chcę przepchać jakiegoś gracza.
Moglbys rozwinac to?
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Anarchy »

Mart wrote:lepiej dla mnie i dla turnieju aby decyzję podjął admin OWN.
Admin OWNetu podejmie decyzję w sprawie innego "członka zarządu"? To dopiero będzie stronniczość:P


Jak dla mnie nie ma się co zastanawiać, ewidentnie widać przegraną Antonia.
Mart wrote: a w moją stronę dochodzą zarzuty o tym, że chcę przepchać jakiegoś gracza
O ku**a...
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Gothuk »

Mart wrote:Niech o sytuacji zadecyduję Gothuk. Człowiek który "jest spoza układów" i mam wrażenie, że jest "dobrym duchem tej sceny".
To który z was więcej płaci? Oferty ślijcie na PW.

A tak na poważnie, jako iż zostałem wytypowany przez Marta jako "stronniczego" (swoją drogą dobre :P), z dowodów które padły tutaj wynika, że Antonio miał małe szanse na wygraną. Dlatego w tej sytuacji postanowił bym pewnie na korzyść Rutka, jednak przed wydaniem decyzji chciałbym zobaczyć resztę materiałów dowodowych.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Antitheus »

Takie zarzuty pojawiają się co turniej LoL - mówiłem, karać za to.

A co do wyniku walki - kto sędziował ten rozstrzyga. Koniec. Kropka.
User avatar
Rutek
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 68
Joined: Tue Nov 02, 2010 2:25 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Rutek »

User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by pomek »

Hm.

Screen Marta:
- 1 195 x 769 pikseli @ 24 bitów na piksel
- 1,4 MB (1 464 400 bajtów)
- brzydka jakość

Screen Rutka:
- 800 x 500 pikseli @ 48 bitów na piksel
- 1,9 MB (1 939 921 bajtów)
- dobra jakość

Elemtny wspolne
- PNG
- Original War
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Serpent »

Ta sytuacja jest żałosna i co gorsza bierze niej udział człowiek którego uważałem za bardzo dobrego gracza. Szkoda ci że przegrałeś? Cóż każdemu jest szkoda jak dostaje w dupę na turnieju, z drugiej strony nie zawsze jedna i ta sama osoba wygrywa wszystkie turnieje.

Wracając do samej istoty dyskusji wg. mnie Rutek wygrał i to bez dwóch zdań.
Antkowi została w sumie tylko jedna wieża z rakietami + 1 śpiąca bazzoka, dźwig z mechem. W składzie widać 20 skrzyń, nie miałbyś więc nawet szans na heroiczną budowę zbrojki.

To tyle ode mnie, ostatnim czasem coraz bardziej ludziom na mp przydarzają się przywidzenia :ruhello:
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Mart »

Jak dal mnie jest to ewidentna wygrana Rutka. Ale jak macie znowu na mnie krzyczeć to umywam ręce.
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by YuriStriatov »

Dobra Mart, ty jestes organizator, z tego co widac to i screeny potwierdzaja i ludzie przeglosowali ze Rutek przechodzi dalej. Wiec wez to potwierdz, wbij na drzewko i jazda grac dalej.
Image
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Dyskusja Na temat turnieju

Post by Nitek »

W zasadzie sytuacja jest już przesądzona, ale i ja dorzucę swoje 3 grosze. Fakt, że nie teraz nie gram w OW, ale jeżeli chodzi o ruskich mam jeszcze co nieco do powiedzenia.

6 rakiet + snajper VS dźwig, bazooka (która i tak albo nie przeżyje zanim się obudzi albo zginie chwilę później zanim dojdzie gdziekolwiek), mech, 2 naukowców i wieża z rakietą. Widać ogromną przewagę Rutka. Antek mógłby co najwyżej liczyć na to, że dla Rutka skończy się paliwo, ale potrzebował by do tego przynajmniej koszar, a miał tylko 20 skrzynek. Jego bazooka i tak nie przetrwała by podróży do najbliższego budynku, więc o jakiejkolwiek wygranej Antka ciężko mówić.
Post Reply