[PL] Misja 9

Dział poświęcony projektowi Arabian Campaign

Moderator: ArCamp Developer

Post Reply
User avatar
Miskowsky
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Fri Nov 29, 2013 10:22 pm

[PL] Misja 9

Post by Miskowsky »

Jak przejść tą misję zdobyłem wóz dostałem się do bazy ale co dalej ? Nie mogę zlokalizować tego archiwum ;/

I tak wgl witam wszystkich ;) :amhello:
"Memento Mori" - Pamiętaj o Śmierci
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [PL] Misja 9

Post by Antitheus »

Nie chcę Ci robić spoilerów. Jeśli dostałeś się już do bazy staraj się powchodzić do pewnych budynków i pogadać z ludźmi. Na bank trafisz na jakiś trop. Przygotuj sobie również akcję dywersyjną, czyli podłóż gdzieś miny i poczekaj na dogodny moment, by je wysadzić :)
User avatar
Miskowsky
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Fri Nov 29, 2013 10:22 pm

Re: [PL] Misja 9

Post by Miskowsky »

Kurde no ale Heike jest mechanikem nie mam tam jak bomb podłożyć ;/ Akcja z tym żołnierzem który nas prowadzi do Archiwum ma 2 opcje albo Zabij albo wypuść i każda prowadzi do zguby ;/
"Memento Mori" - Pamiętaj o Śmierci
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: [PL] Misja 9

Post by McBenn »

Oswald and Kurt are soldiers. There are lots of ways to get those documents but some methods are better than others :P Btw what difficulty do you play on?
User avatar
Miskowsky
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Fri Nov 29, 2013 10:22 pm

Re: [PL] Misja 9

Post by Miskowsky »

I play on Easy. When i Attack the Base Russians Kill all my soldiers with vehicles ;/

PS. I sorry for my Englisch xd
"Memento Mori" - Pamiętaj o Śmierci
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: [PL] Misja 9

Post by McBenn »

You people are so mean against that poor Russian base :P Hopefully it's not that easy to use brute force on harder diffiuclties (at least it's designed that way).
User avatar
Mcgali
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Sat Aug 27, 2011 9:55 pm

Re: [PL] Misja 9

Post by Mcgali »

Znalazłeś jakiś sposób na tą misję ? Bo ja robię ją 10 raz i dalej nic, poddaję się.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: [PL] Misja 9

Post by Antitheus »

Wystarczy wejść do bazy, poznać lokację archiwum, wypędzić z niego jakimś sposobem naukowców, wejść i ukraść dokumenty.
Przejmujesz komorę, wjeżdżasz do bazy, gadasz z żołnierzami przy strzelnicy, mówisz że jesteś dziewczyną Yakova - idziesz do warsztatu, pytasz o niego. Mówisz mu, że jego laska chce się z nim spotkać, idziesz do wyznaczonej strefy, zdradza ci pozycję archiwum, zabijasz go - czaisz się w pobliżu archiwum a w tym czasie twoi ludzie wysadzają ładunki, które wcześniej umieściłeś w bazie (masz 2 przejścia, którymi łatwo dostaniesz się do środka nie będąc zauważonym). Po zdobyciu dokumentów uciekasz którąś z ukrytych ścieżek.
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: [PL] Misja 9

Post by McBenn »

Some time ago I changed the logic for when the scientists throw you out of the lab you entered. On easy the scientists will not kick you out if the base is in code red or code black. It has to be code black on medium difficulty. On hard they will always kick you out so there has to be no scientists in the lab at all. So what difficulty you play on has a huge impact.

//
Jakiś czas temu zmieniłem logikę wyrzucania gracza z laboratorium. Na poziomie łatwym nie zostaniesz wyrzucony, gdy baza jest pod kodem czerwonym lub czarnym. Kod czarny jest wymogiem na średnim poziomie trudności. Grając jako mistrz strategii naukowcy za każdym razem będą wyrzucali cię z budynku, stąd nie możesz pozwolić, aby któryś z nich się w nim znajdował. Dlatego też poziom trudności, na którym grasz, ma ogromne znaczenie.
User avatar
filazaf
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 133
Joined: Mon Jul 30, 2007 4:10 pm

Re: [PL] Misja 9

Post by filazaf »

To tak to można było zrobić?
Mnie jak jak chciał rusek zgwłcic, to go wyrzuciłem za laba, a sam uz bierałem 35 aktywów i wsiadłem w auto i odjechałem do górnego lewego rogu do przejścia, a fslrj juz mnie nie gonili
Post Reply