Arabska Kampania Misja 9

Dział poświęcony projektowi Arabian Campaign

Moderator: ArCamp Developer

Post Reply
User avatar
Lengorio
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 62
Joined: Wed Mar 28, 2012 4:48 pm
Location: Hiszpania, Madryt

Arabska Kampania Misja 9

Post by Lengorio »

Witam :D
Mam maly problem z misja 9. Wtedy kiedy zdobywam komore transportową i jade do tych dwóch bunkrów na dole i gdy sie pytają skąd jade to wybieram te pierwsze baze z tych trzech co są do wyboru i każą mi wysiąść z wozu i wyskakuje mi że mnie aresztowali i musze restartować misje ale zanim to zrobie inny rosyjski żołnierz mówi mi że mogę wejść ale już nie da rady bo musze restartować misje. To samo mi sie dzieje jak wybieram druge baze. Jak wybieram trzecie baze to mi to nie wychodzi ale i tak mnie aresztują. Szukałem na forum czy ktoś miał taki problem ale nic nie znalazłem i nie wiem jak przejść tę misje.
Z góry dziekuję!
Nothing is impossible!
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by Antitheus »

Poprawna odpowiedź jest uzależniona od tego, z której strony nadjechała komora transportowa.
User avatar
Lengorio
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 62
Joined: Wed Mar 28, 2012 4:48 pm
Location: Hiszpania, Madryt

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by Lengorio »

Teraz wszystko dobrze działa. Dzięki Antitheus! :D
Nothing is impossible!
User avatar
Ayman
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 52
Joined: Mon Mar 07, 2011 2:47 pm
Location: Sun City

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by Ayman »

Nie będę zakładał nowego tematu, gdyż mam problem w tej samej misji. Otóż, zaczynam tą misję, porywam komorę transportową i jadę do tych bunkrów - od razu jak się do nich zbliżę strażnik ogłasza czerwony alarm i strzelają. Jeśli się nie mylę wcześniej tak nie było. Gram na średnim poziomie trudności, w ogóle dodano tu chyba nowe dodatkowe zadanie ze zniszczeniem 3 transportów - mowa o tych różowych co kursują po drodze którą trzeba porwać ? Patch 1.12.7 jak by co i najnowsza ściągnięta Kampania arabska, bodaj już z 14 misjami.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by Antitheus »

Być może ktoś już zauważył Heike i dlatego po zobaczeniu jej ogłaszają alarm. Komorę musisz porwać szybko (z minimalnym marginesem błędów) bo zostanie wysłana grupa zwiadowcza. Czyli zacznij misję od początku.
Po zdobyciu pojazdu dla Heike wystarczy podkładać miny i wysadzać przejeżdżające dostawy - musisz jednak uważać aby nie zostać złapanym przez patrol (najlepiej zniszczyć 3 i schować się gdzieś w lesie).
User avatar
Ayman
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 52
Joined: Mon Mar 07, 2011 2:47 pm
Location: Sun City

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by Ayman »

Faktycznie, myślałem że te różowe transportery nie wpływają na to czy się zostało zauważonym, a jednak :)

A mam pytanie, jak mi odstrzelą w 9 misji tego małpoluda Gonzo czy jak mu tam, ma to wpływ na dalszą grę ? Są jakieś dialogi powiązane z nim w dalszych misjach ? :D
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by McBenn »

Being seen by the cargo bays will not spoil Heike's cover.

There are no dialogues associated with Gonzo later IIRC but he does follow you in all later missions (but not if you go with Legion) and I plan to keep it that way. Just a funny gimmic :)
User avatar
Ayman
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 52
Joined: Mon Mar 07, 2011 2:47 pm
Location: Sun City

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by Ayman »

I think ... to improve Gonzo, you know, highest skills hmm more armor etc :D because now, Gonzo is very weak and almost always dies xD Gonzo is the best character in Arab-camp xD
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by Szymiew »

Maybe a love-story with Forsyth? He seemed to be interested in ape-people.

xD xD xD
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by McBenn »

If you take care of him he should lvl up quickly since you get to reward him at the end of each mission as well as any other character.
Szymiew wrote:Maybe a love-story with Forsyth? He seemed to be interested in ape-people.
:arrazz:
User avatar
filazaf
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 133
Joined: Mon Jul 30, 2007 4:10 pm

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by filazaf »

that was very stupid mission, to hard to destroy everything, thank's god, OW is no RPG:))
User avatar
McBenn
ArCamp Developer
Posts: 509
Joined: Tue Sep 04, 2012 4:30 pm

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by McBenn »

It definitely has RPG elements so I thought it would be interesting to try and make a mission dedicated to that. In retrospect I'm not that happy about the result but it's decent.

It was never the idea you should destroy everything........
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Arabska Kampania Misja 9

Post by Antitheus »

This kind of mission fits well in the plot and the OW convention.

Well, dissatisfaction which is connected with your own work is a domain of ambitious people.
Post Reply