Intra

Dział poświęcony projektowi Arabian Campaign

Moderator: ArCamp Developer

Post Reply
User avatar
0dd1
ArCamp Developer
Posts: 334
Joined: Tue Jul 01, 2014 3:01 pm

Intra

Post by 0dd1 »

Chciałbym zawczasu zwrócić uwagę na kwestie techniczną. Były jakiś czas temu na steamie doniesienia o tym, że video wybór pomiędzy misjami nie zawsze działał, i cofnięto sposób wybierania do poprzedniej wersji z zapytaniem na końcu misji 11. Jeśli ma dojść do stworzenia pełnych przerywników to trzeba będzie się tym prędzej czy później zająć, a nie mam pojęcia co się tam stało.

Miał ktoś tutaj podobne problemy?
Do it!
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Intra

Post by Nefarem »

Ja, zgłaszam Ci kiedyś ten błąd nawet to odpisałeś mi żebym spróbowałem na renderze DirectDraw i faktycznie na nim działało jednak teraz gdy Stu planuje force na OGL na nic się zda wyłączony render DD.
Jeżeli masz kontakt do Stucuka to wyślij mu pliki od tego okna wyboru ścieżki zrobionej w formie intra i on powinien to naprawić żeby działało na OGL.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
0dd1
ArCamp Developer
Posts: 334
Joined: Tue Jul 01, 2014 3:01 pm

Re: Intra

Post by 0dd1 »

Ale tu chodzi o to że samo video nie działało, że niezależnie od wyboru ładowała się ta sama misja. I nie wydaje mi się by to był problem przez stary save.
Do it!
Post Reply