Plan wydawniczy

Forum poświęcone naszemu kanałowi na YouTube.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by zoNE »

Nie wiem, zależy jaki jest poziom generowanych szumów i czy nie wycisza za bardzo dźwięku oraz czy go nie zniekształca. Bo to może być tragiczne dla uszu. Czasami trafiają się całkiem znośne tanie mikrofony, więc trzeba by było potestować. Może nagraj jakieś demo audio?
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by $ushiWIR »

@Anarchy - spróbuj coś nagrać na sucho i zobacz jak to wyszło, a jak będą szumy to w Audacity zgłośnij cały wokal i usuń szumy, powinno być dobrze ;)

@Serpent - coś mówiłeś o pulpicie na XP :D?
Spoiler:
Image
"Moja kobieta, jest tylko moja i tylko dla mnie" - Buczer :P
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by zoNE »

Zależy od poziomu zniekształceń, szumów i poziomu wyciszania głosu. Bo podnosząc całe pasmo podnosisz nie tylko wokal, ale i szumy, a wycinając później szumy na podstawie pustego fragmentu bez głosu możesz otrzymać całkiem zniekształcony, mechaniczny dźwięk. Szczególnie, gdy mikrofon mocno wycisza otrzymywane dźwięki i ma duży poziom szumów.

Jak coś Anarchy nagrasz, to później to tu wrzuć i zobaczymy co i jak.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by $ushiWIR »

masz rację zoNE, ale to może coś pomoże, choć skoro ma gąbkę to powinno jużwyciszyć, najwyżej podgłośnić mikrofon. ja kiedy miałem patent że nakładałem chustę/bandamę na mikrofon i był świetny efekt :D
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Plan wydawniczy

Post by Antonio »

Co do strategii i mozliwosci konfrontacji jednostek moge cos tam zapewnic, co do nagrywania komentarzy to moj sample jest w tutorialu jak grac w owara. W sumie powinienem zrobic update, dla nacji am, ru i ar, na nowym patchu, tylko nie bardzo jest motywacja jezeli malo kto gra. Ostatnio bardzo malo gram, coraz mniej praktycznie z braku czasu.

Ta gra juz dawno powinna byc freeware...
...
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by zoNE »

Powinna, ale korespondencja z Bohemią na ten temat stanęła w miejscu.

PS. Skoro wszyscy zgodzili się z powyższą listą prosiłbym, aby każdy opisał swoje stanowisko, na kiedy może przygotować pierwszy materiał, jaki będzie jego tytuł i jakiej pomocy będzie potrzebował - czy w ogóle.
User avatar
Siwson
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 135
Joined: Sat Dec 27, 2008 8:53 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by Siwson »

Jestem na wyjeździe przez ten weekend, w niedzielę wieczorem, albo w poniedziałek dam informacje co i jak.
Thanks, biacz.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by $ushiWIR »

zoNE wrote:PS. Skoro wszyscy zgodzili się z powyższą listą prosiłbym, aby każdy opisał swoje stanowisko, na kiedy może przygotować pierwszy materiał, jaki będzie jego tytuł i jakiej pomocy będzie potrzebował - czy w ogóle.
Do końca weekendu rozpiszę sobie listę, co zrobić, co poruszyć i omówić jeśli chodzi o informacje o grze jej prezentację itp., później będę pisał do wszystkiego transkrypcję aby mieć gotowy projekt i potem go wykonać, póki nie wyjdzie idealnie. Jeśli będę mieć wątpliwości czy coś to skonsultuję się ;)

Let's play nagram po tym, pokazując jak ja przechodzę grę z tipami w misjach ;)

a do modów będę miał więcej czasu aby coś naskrobać i muszę z nich informację powyciągać i wybrać które wziąć na stół :)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Plan wydawniczy

Post by Anarchy »

Ja odpadam. Moje uszy krwawią, jak słyszę dźwięk z tego "mikrofonu". W grach nikt nie narzeka, bo coś tam słychać, jednak do porządnego nagrywania się nie nadaje.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by zoNE »

Anarchy wrote:Ja odpadam. Moje uszy krwawią, jak słyszę dźwięk z tego "mikrofonu". W grach nikt nie narzeka, bo coś tam słychać, jednak do porządnego nagrywania się nie nadaje.
Wyślij mi to nagranie.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2059
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by zoNE »

Mamy wtorek. Proszę wszystkich o daty i o demówkę Anarchy.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by $ushiWIR »

zoNE wrote:Mamy wtorek :P. Proszę wszystkich o daty i o demówkę Anarchy.
rozpiskę przygotowaną mam, transkrypcja trochę mi zajmie bo niedługo wyjeżdżam i myślę że od połowy września mogę nagrywać głos (planuje troszkę lepszy mic kupić) i kleić filmiki powoli a od października pełen gameplay z mojej perspektywy zacznę robić ,w między czasie przeplatając go z modami ;)
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by Serpent »

Postaram się jak najszybciej coś wrzucić ale dokładniej daty nie podam gdyż różnie to u mnie z czasem.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Siwson
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 135
Joined: Sat Dec 27, 2008 8:53 pm
Location: Wrocław
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by Siwson »

Słuchajcie muszę was przeprosić, ale praca nie pozwala mi ogarnąć tej części do karty dźwiękowej, z projektu nie mam zamiaru się wycofywać, bo się nakręciłem, ale myślę, że zoorganizować, stworzyć czy nagrać będę mógł dopiero we wrześniu, wiele nie zostało dlatego jeśli nie jest to zbyt długi czas oczekiwania to w porządku. Pracuje od 5 rano do 21-22 wiec w tygodniu nawet na kompa nie wchodzę, teraz zrobiłęm wyjątek, aby poinformować was o zainstniałej sytuacji. Pozdrawiam
Thanks, biacz.
User avatar
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 271
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:54 am
Location: Poland | Bytom
Contact:

Re: Plan wydawniczy

Post by $ushiWIR »

Siwson wrote:Słuchajcie muszę was przeprosić, ale praca nie pozwala mi ogarnąć tej części do karty dźwiękowej, z projektu nie mam zamiaru się wycofywać, bo się nakręciłem, ale myślę, że zoorganizować, stworzyć czy nagrać będę mógł dopiero we wrześniu, wiele nie zostało dlatego jeśli nie jest to zbyt długi czas oczekiwania to w porządku. Pracuje od 5 rano do 21-22 wiec w tygodniu nawet na kompa nie wchodzę, teraz zrobiłęm wyjątek, aby poinformować was o zainstniałej sytuacji. Pozdrawiam
scena OW żyje swoim życiem 12lat, spokojnie :D
Image | Image
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Image
Post Reply