Trik do ostatniej misji amerykańskiej

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
Locked
User avatar
kubalolxp
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Fri Aug 10, 2012 8:43 am
Location: Polska
Contact:

Trik do ostatniej misji amerykańskiej

Post by kubalolxp »

Siemka odkryłem ten trik przypadkiem kiedy grałem ostatnią misje w USA i pogadałem z powelem wysłał mi ludzi i tu z ciekawości zastrzeliłem jednego z tych ludzi którzy do mnie szli oczywiście byli po stronie powela wtedy przestały mnie atakować czołgi i mogłem spokojnie się bawić okazuje się że po zabiciu sojusznika występuje błąd który blokuje następny kod ataku czołgów








Sorki jeśli się nie spodobało :D
:d
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Trik do ostatniej misji amerykańskiej

Post by mattin111 »

Ale jaja, odkryles od wielu lat szukajacy Bug!! Wysli jego szybko do Stuca albo Radzia. :ruwtf: :amlaser:
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Trik do ostatniej misji amerykańskiej

Post by Antitheus »

Original-War.net wrote:W 15 misji amerykańskiej, jakoby najtrudniejszej, mamy możliwość uniknięcia ataków od strony rosyjskiej oraz arabskiej. Możemy to zrobić w bardzo prosty sposób, niestety będziemy w tym celu musieli poświęcić jedną z naszych postaci.

A mianowicie, gdy przybywamy do bazy Powella, aby otrzymać nowe rozkazy, on przydziela nam cztery osoby do ochraniania jego bazy od strony północnej i odsyła nas na miejsce. Musimy zabić jedną z tych osób zanim dojdą na miejsce i przejdą na naszą stronę (najlepiej, aby nie był to inżynier, gdyż nie będziemy mogli nic wybudować i na nic się to nam nie przyda), oczywiście atakujemy osobę wychodzącą z bazy ostatnią, lub przedostatnią. Gdy zabijemy którąś z postaci, zanim dojdzie do nas, gra nie będzie mogła wykonać do końca komendy, dzięki czemu nie będzie mogła zacząć następnej, która jest od niej zależna. W ten sposób rosyjskie czołgi nie będą atakowały naszej pozycji co jakiś czas, a Powell nie będzie nas wyrzucał ze swojej bazy z powodu otrzymania jednostek do budowy swojej (gdyż ich nie otrzymaliśmy) i będziemy mogli się wybudować w jego bazie.

Dodatkowo będziemy mogli zabrać skrzynki z jego magazynu, dzięki czemu zyskamy trochę skrzyń. Dzięki temu jego mechanik nie będzie mógł wykonać pojazdów dla niego i Powell nie zginie.

źródło: http://original-war.net/articles.php?a=Campaign_tricks rok 2006
/clap
User avatar
kubalolxp
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 91
Joined: Fri Aug 10, 2012 8:43 am
Location: Polska
Contact:

Re: Trik do ostatniej misji amerykańskiej

Post by kubalolxp »

Skoro wsz wiedzą o tym bugu to zamykam temat ;]
:d
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Trik do ostatniej misji amerykańskiej

Post by Antitheus »

Dlatego zanim się coś napisze, warto użyć google, przejrzeć stronę lub zastosować szukajkę.

ps. Nie pisz posta pod postem. To ostatnie ostrzeżenie.
Locked