Edytor

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Post by stucuk »

My knowlage has alot of gaps. I have not rearly made meny/any maps. Only experimented.

You should extract the map from Original Wars Disk2 directory (All the OWP files) using PakView and place into your mods directory. Then you can see how they do things like character selection.

Iv not tryed character selection.
- Stu
OWSupport
User avatar
LL
Soldier level 2
Soldier level 2
Poland
Posts: 41
Joined: Sun Jul 02, 2006 4:33 pm

1,06

Post by LL »

Ten caly patch 1.06 to jest sraty taty malolaty.
Oprocz Editora,pakviev i (edytora twarzy),nie dziala zaden inny programik tylko wyskakuja bledy.probowalem na kilku kompach i jest to samo.do k***y n***y :evil:
Radius
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Tue Aug 08, 2006 12:58 pm
Location: NI, UK

Post by Radius »

LL wrote:Ten caly patch 1.06 to jest sraty taty malolaty.
Oprocz Editora,pakviev i (edytora twarzy),nie dziala zaden inny programik tylko wyskakuja bledy.probowalem na kilku kompach i jest to samo.do k***y n***y
A miałeś wcześniej patch 1.5? Jak nie to pewnie zainstalwales se tylko fix (1.5-1.6) ja tez mialem ten prblm
dark1992
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 27
Joined: Sun Nov 26, 2006 8:02 pm

zzz

Post by dark1992 »

ja mam taki problem ... jak robie np: góre to ja nieche zeby byla ona pokryta trawa a chce zeby byla pokryta np skalami ... tak jak na mapce test moda w misji arabow ... jak to zrobic ??
Marduk14
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 6
Joined: Fri Jul 28, 2006 1:16 pm

Post by Marduk14 »

Dlaczego jest taka zwalona czcionka w edytorze w sailu. Da sie to jakos zmienic?
User avatar
DMblack
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Dec 24, 2006 1:22 pm

Post by DMblack »

wie ktos jak zrobic zrzuty skrzynek zeby nie spadaly jednoczesnie albo jakies random skrzynki??

no i jak zrobic jakąś wode bo tak bez wody to troche chała :P
Gokan
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Thu Mar 15, 2007 9:59 am
Location: Kunów

Post by Gokan »

Kod na skrzynki to:
starting
begin
end;
every 0$XX do //XX to czas co jaki będą się pojawiać skrzynie
begin
CreateCratesAnywhere(5,true); //5 to liczba skrzyń, true oznacza, że przy zrzucie nastąpi materializacja
enable;
end;
User avatar
Odyseusz
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 180
Joined: Wed Jan 24, 2007 12:37 pm
Location: Wygwizdowo Dolne

Post by Odyseusz »

Kurde, Gokan czy ty patrzysz na date? DMblack pytał sie oto 3 miesiące temu, więc na co mu terax taka spóźniona odpowiedź. Poza tym o ile się nie mylę to ten kod podawał Radzio lub NNplaya w innym temacie, więc po co go tu znowu dawać :X
Gokan
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Thu Mar 15, 2007 9:59 am
Location: Kunów

Post by Gokan »

hmmm racja jestem nowy i jak widze coś co już mam od kogoś to daje dalej. Aaa możesz być częściej na gg? Ja się uczę dopiero robić w sailu więc sie nie czepiaj :D
Locked