podszywanie

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
User avatar
lukey_kolasa
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:23 pm

podszywanie

Post by lukey_kolasa »

otóż gracz Antitheus podszywa się pode mnie. Pisze min. o rozwiązaniu klanu i publicznie obraża mnie. Proszę coś z tym zrobić!!!
Image
Image
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Post by ph3nom »

A co to policja jakaś czy coś? :lol:
Daj jakiś dowód to może ci pomożemy.
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Dobrze wystosujemy oficjalne pismo do administracji Game Spy Arcade celem ukarania łobuza za jego niecne żarty ^_^
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Post by Sebek »

Phantom wrote:Dobrze wystosujemy oficjalne pismo do administracji Game Spy Arcade celem ukarania łobuza za jego niecne żarty ^_^
Czyli nie masz nic przeciwko temu, aby ktoś podszywał się np. za Ciebie ?
Image
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Post by Folkner »

Po 1 ma takie prawo, wypowiedzieliśmy wam wojnę, przegraliście ją ( mam screeny na dowód ) zdjęliście tagi, ale poraz kolejny założyliście klan, ja oczywiście wypowiedziałem wam kolejną wojnę kosztem swoich cennych 20min życia, ale nieprzyjeliście jej, choć wypowiedziałem wam ją na zasadach CB. I tak nielicz na jakichkolwiek klanowiczy, każdego skutecznie odgonie, masz to jak w banku.
ah.. on się niepodszywał, widziałeś jego nick na GSA, żeby miał np. Lukey_Kolasa ? Otóż informacja dla Ciebie o wielki, niemogą być 2 takie same nicki(profile) na GSA.. A teraz admin/moderator niech zamknie temat, bo jest bezsensu ^^
Podsumowanie: Nieumiecie grać, niezakładajcie klanów ^^
.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Lamo! Szacunku!

Post by Antitheus »

Jesteś lamą. Twój klan nie istnieje. Żałośnie przegraliście wojnę z nami. Tagów nie zdjęliście tylko zmieniliście nazwę.
Ja się podszywam? Skoro normalne zasady panujące w OW lobby wam nie odpowiadają zastosuje przemoc psychiczną. Słuchaj noobie ściągaj tagi.

Kolejna sprawa "Gracz Antitheus" od kiedy pozwoliłem ci tak o sobie mówić? Dla ciebie jestem bogiem. Status gracza mam tylko dla szanujących się ludzi.

Wiesz gdybym się pod ciebie podszywał nosiłbym twój nick (co dla mnie byłoby poniżające). Prawie każdy potrafi zrobić takiego rooma. Troche pomyślunku chłopcze.
Obrażał cię będę boś lama. koniec tematu.
User avatar
lukey_kolasa
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:23 pm

Post by lukey_kolasa »

mam zdjęcie

Image
Image
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Sebek wrote: Czyli nie masz nic przeciwko temu, aby ktoś podszywał się np. za Ciebie ?
Heh i co komu to da niby... Mało kto się może podszyć, bo mam unikalny nick, który jak powiedział Folkner całkowicie nie podrobisz, a po drugie mam suba i swoj avek, wiec wiekszość graczy się nie podszyje...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
lukey_kolasa
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:23 pm

Post by lukey_kolasa »

Image
Image
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

W zasadzie to podszywanie się jest głupotą i tylko świadczy o tym kto to robi. Ale trzeba umieć rozróżnić co jest podszywaniem a co nie, tu akurat jest coś w formie obrażania cie ale nie bez powodu jak widać, skoro ty nie stosujesz sie do ogólnie przyjętych zasad to co tu szukasz??
Jeśli już zakładasz klan to powinieneś mieć stronę (gotową, a nie w ''budowie'') i zachowywać się normalnie a nie obrażać innych, i najlepiej znajdź sobie na start jakiegoś sojusznika, zawsze to wzmocni twoją pozycje.
Image
User avatar
lukey_kolasa
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:23 pm

Post by lukey_kolasa »

mam strone gotową
Image
Image
User avatar
hydro
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 209
Joined: Thu Aug 17, 2006 1:58 pm

Post by hydro »

Po pierwsze pie*****sz trzy po trzy, po drugie to zaden dowod bo anthithesus ma subscriba, wiec byloby na zielono, po trzecie nie trzeba zakladac noob-klanow i miec szacunek do innych graczy

EDIT: screeny nie dzialaja, nie ma dowodow, a lukeyowi prosilbym wstawic ewentualnie warna za pomawianie innych
User avatar
lukey_kolasa
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 22
Joined: Sun Feb 25, 2007 2:23 pm

Post by lukey_kolasa »

linki działają ale trzeba je skopiować i wkleić
Image
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Heh on chyba nie zrozumie ze jest nieudacznym noobem. Nadol powiedz mi jedno. Np. Jako leader VIP chciałbym mieć sojusz z noob klanem takim jak KL? Bo ja nie..

Lukey stfu. Jeśli nazywasz "podszywaniem sie" wpisywanie w nazwie rooma tekstu "jestem głupim noobem" a pod tym twój głupi nick to twoja sprawa ^^

Dla mnie temat jest prosty. Zdejmuj tagi albo nie przestaniemy. Przypominam że masz wojnę z IL. Zamierzasz znów zmienić tag na inny?
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

To sobie odpowiedziałeś, ja już wyraziłem swoje zdanie na ten temat, tobie lukey proponuje zdjąć tag i gdzieś dołączyć, lub odczekać jakiś czas, nauczyć sie grać i zbudować normalny klan...
Image
Locked