''Co myslicie o CBN i ich stronie''

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.

CO myślisz o klanie oraz stronie ''klanu'' CBN?

Są boscy ! Uwielbiam ich ! A ich strona jest super !
13
27%
Są extra ! ale ich strona jest taka sobie !
2
4%
Jest to normalny klan i strona.
13
27%
To banda kre***ów, których trzeba tępić ! Ich srona jest ch*jowa !
7
15%
Ten ich ''klan'' to sami idi*ci ! A ich strona to wylęgarnia analfabetów !
12
25%
Nie rozumiem pytania
1
2%
 
Insgesamt abgegebene Stimmen: 48

Benutzeravatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Beiträge: 425
Registriert: Mi Apr 12, 2006 2:47 pm
Wohnort: Zielona Góra
Kontaktdaten:

Beitrag von Lesio »

Po pierwsze klan CBN nie istnieje do czego poniewaz przegral wojne z East Legion oraz Red Legion. A po drugie sheper czy jak ty sie tam zwiesz id***o juz nie mowie ze ty umieszczasz na tej swojej "boskiej" stronie mody uzytkownikow bez ich zgody a wiec coz LOL
Bild
Bild
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Benutzeravatar
Smoke
Soldier level 1
Soldier level 1
Beiträge: 13
Registriert: Mi Nov 14, 2007 3:35 pm
Wohnort: Warszawa

Beitrag von Smoke »

Podsumowując CBN to klan dzieci a Serpher jest ich ojcem..
Benutzeravatar
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Beiträge: 86
Registriert: Mo Okt 15, 2007 4:43 pm
Wohnort: Gdańsk
Kontaktdaten:

Beitrag von Dropsik »

Nie wspominając o łamaniu praw autorskich...
Le fu.
Benutzeravatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Beiträge: 2526
Registriert: Do Jan 04, 2007 9:45 pm
Wohnort: Gorzów Wlkp.
Kontaktdaten:

Beitrag von Antitheus »

jeżeli takowe wogóle są <lol2> jeżeli nie umieścicie wzmianki o prawach, praca moze zostać publikowana. Proste.
Benutzeravatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Beiträge: 556
Registriert: Do Okt 18, 2007 5:36 pm
Wohnort: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Kontaktdaten:

Beitrag von Backero »

Wiem, że nie powinienem się wtrącać, ale myślę, że ZoNE nie powinien krytykować Serphera ani CBN, tylko zamknąć temat za obrazę nizszej warstwy społecznej. Fakt, że CBN to nie klan tylko czołgająca się strona informacyjna i zgadzam się, że jest tam mnóstwo noobów (nie będę wytykał palcami), ale to nie znaczy, że cała strona jest do bani, bo Serpher włożył w nią za dużo swojego cennego czasu, żeby teraz tacy jak wy obrażali go. Może i wiele pomysłów i artykułów od was pokopiował, ale sam zrobił tyle ile połowa z was nie zrobiłą do tej pory. Osobiście kilka razy dziennie przeglądam tę stronę i zauważyłem tysiące przypadków bezmózgowości niektórych, ale przecież CBN ma otwartą rekrutację i zarejetrować się tam może każdy i napisac kilka bezsensowynych zdań od siebie. Ja jakoś nie przejąłem się też, ze CBN przestał istnieć jako klan, bo nawet jak graliśmy sobie na Hamachi od czasu do czasu to ja nie brałem w tym udziału (zorganizowałem raz turniej, ale nic z tego nie wyszło). Niektórzy z całkiem dobrych graczy i ambitnych przedstawicieli sceny OW swego czasu odwiedzało CBN. Paru z nich (wiem nawet któzy) teraz się tego wstydzi, ale ja nie wstydze się tego, że zaczynałem w CBN i nadal tam uczęszczam nauczając tamtejszych dzieci poprawnych zasad korzystania z Internetu (mam tutaj na myśli zmienianie dzieci neo na "porządnych przedstwicieli wspólnoty internetowej". I nie ma nic złego w tym, że Serpher, który "ma wielkie serce" przygarnia do siebie takich lamerów i naucza, by stali się tacy jak wy, a wy wcale nie pomagacie, by graczy Original War było jak najwięcej. Niejeden z nas przecież zaczynał jak żółtodziób. Niektórzy co prawda mieli więcej oleju w głowie, bo lepiej potrafiło wykorzystać komputer i Internet, ale to są smutne początki nooba, który potem wyrasta na takich jak wy. I gdy już będzie "normalny" to będzie brał przykłąd z lepszych, z was, i będzie tępił gorszych od siebie.
Gesperrt