Zjazd Ow 2009

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.

Czy interesuje cię zjazd OW lobby?

Tak, to dobry pomysł
21
81%
Nie
5
19%
 
Total votes: 26

User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Zjazd Ow 2009

Post by Qaz »

Zapraszam wszystkich do Krakowa w Lipcu 2009 r. do Krakowa na zjazd sceny OW.
Znamy się parę lat, lub parę miesięcy. Jesteśmy, zgraną zorganizowaną grupą (GSA) i mikrospołeczeństwem, ale "na żywo" to widziało się tylko paru graczy.
Tak samo prób zjazdów było więcej, ale nie wszystkie wypaliły. Dlatego właśnie biorąc pod uwagę wasz wiek, dogodny do KRK dojazd jak i wydarzenia z sierpnia 2008. Proponuję w te wakacje zorganizować ZJAZD OW LOBBY i to w Krakowie.

Gdybyśmy sie zebrali grupą ponad 10 osób można by wynająć jakiś hostel, schronisko PTTK (najtaniej), czy jakiś domek na obrzeżach KRK. [ Planuję także od koleżanki domek wypożyczyć, ale rozmowy trwają ]

W programie zjazdu byłyby następujące zajęcia rozłożone na 7 dni zjazdu:
I dzień
zebranie się i zapoznanie z okolicą noclegu oraz zwiedzanie Krakowa
II dzień
zwiedzanie Krakowa
III dzień (wiedząc, że nie wszystkich interesuje zwiedzanie Krakowa)
odebranie reszty ludzi z dworców [PKP i PKS]
zapoznanie ich z okolic noclegu
odwiedziny grobu ś.p. Gizolda [*]
IV-VII dzień
impreza
zakupy
trzeźwienie
odbieranie z Izby Wytrzeźwień uczestników zjazdu
czas wolny

Wszystkie chętne osoby na zjazd proszone są o kontakt ze mną [Qaz]

oraz proszę o wypowiedzenie się na temat zjazdu...
<<QAZ>>
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Post by ajdem »

A ja ze swojej strony powiem ze niema bata bo już tyle razy próbowałem coś zrobić wszyscy krzyczeli że good pomysł a jak co do czego to lipa.

A oprócz zjazdów to ile razy było tak ze ktoś miał przyjechać i tez lipa co najwyżej to lesiok z pamelem się zbierze przy dobrych wiatrach niż ktokolwiek inny z gsa.

Nie chce mi się rozpisywać bo ktoś może nie opatrzenie coś zrozumieć ale większość wie o co kaman :D

Na mnie możesz liczyć niema bata żebym przepuścił kilkudniową imprezę :D
User avatar
HiroTailo
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Wed Nov 08, 2006 7:51 pm
Contact:

Post by HiroTailo »

Nie wiem czy będę mile widziany, ale zamierzam wpaść jako że organizuje to Qaz, no i wcześniejsze nie wypalały ;/

Na mnie możecie liczyć.. tylko te 2 pierwsze dni trochę kiepski pomysł...znając życie to zbierzemy się tam wszyscy w ciągu 1 dnia (niektórzy wpadną za dnia inni w nocy inni następnego dnia rano-zależne od odległości przejazdu)

A jak już się zbierzemy to będziemy chlać, jarać, chlać, jarać, chlać, rzygać, chlać, jarać i nawzajem pomagać sobie w trudnym okresie zgonowania ;)

Świetny pomysł, tylko panowie, tym razem zciśnijmy poślady i do roboty ! :D


PS. Razem z Qaz'em wpadliśmy na pomysł, by każdy z osobna wziąłi jakiś specjał ze swojego miasta, typu : Alkohol/weed ;)
Lamy trzeba tępić.
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

ajdem, ty krakowa nie odpuscisz wiem o tym dobrze :)

hiro ochrona bedzie na miejscu... miedzy innymi hiszpan... goscie krakowa wiedza o czym mowie wiec zadnych dymow nie bedzie... :D a do tego nie tylko z GSA sie ludze zjada ale i z innych moich spolecznosci :D bedzie imprezowo!

"Kraków świętuje, ciężko wrócić do siebie"

Lubisz Hardcore?

TO PRZYJEZDZAJ!!!!!!!!!!! inaczej zbierzemy sie i w bagazniku ciebie przywieziemy!! Tak do Ciebie czytelniku te słowa!!

dokładną date ustalimy wspólnie, ale proponuje poczatek licpa
<<QAZ>>
User avatar
HiroTailo
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Wed Nov 08, 2006 7:51 pm
Contact:

Post by HiroTailo »

Data będzie też zależna od możliwości wynajęcia domku bądź schroniska ^^
Ale bądźmy dobrej myśli, napewno wszystkim będzie pasować.
Lamy trzeba tępić.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

4 dni w krakowie (drugi koniec polski jak dla Ekipy spod zielonej) to raczej duży i kosztowny wydatek. Trzeba to jeszcze dokładniej przemyśleć ew zrobić spotkanie w miejscu, gdzie każdy spokojnie mógłby dotrzeć,
User avatar
Raptor The Hawk
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 29
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:51 pm

Post by Raptor The Hawk »

Dobry pomysł tylko lepiej by było w Warszawie to urządzić, jeśli chodzi o melanżowanie to jest sporo klubów i hoteli.

A do Krakowa w ch*j za daleko....

A tak spytam bo nie bylo mnie dlugo czasu na OW co sie stało z Gizoldem? ;O
Image
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Jak mnie ku**a przywieziecie na miejsce to czemu nie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
RiderWolf
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 81
Joined: Fri Aug 03, 2007 4:26 pm
Location: Warszawa

Post by RiderWolf »

Legiero pomysł jest oczywiście dobry ale powiedzmy sobie szczerze ile osób by przyjechało na taki zjazd? Tak jak pisał Anti taki wyjazd to dla wielu osób jednak spory wydatek itd. Myślę że na początek byłoby lepiej zorganizować bardziej lokalne spotkania/zjazdy np z Wawy i okolic itd a dopiero potem jak już będzie kilka takich grup to wtedy zrobić jakieś większe spotkanie.
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

No chętnie, chętnie Qaziu :lol:
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Raptor The Hawk wrote: A tak spytam bo nie bylo mnie dlugo czasu na OW co sie stało z Gizoldem? ;O
Przecież Gizold nie żyje. Wypadł z pociągu jak na Woodstock jechał.
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

tu nie chodzi o imprezę a oddanie pamięci Gizoldowi! gdyby On był z nami to napewno wybrał bym inne miejsce na zjazd... i wiem że to dla niektórych ludzi kosztowna wyprawa, ale czy nasz przyjaciel nie zasługuję na odwiedzenie go na miejscu jego wiecznego spoczynku? Pozatym Kraków jest pięknym i wartym zwiedzenia miastem....
<<QAZ>>
User avatar
Raginis
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 19
Joined: Wed Mar 11, 2009 8:40 pm
Location: Danzig

Post by Raginis »

Pomysł dobry ale dość kosztowna. Zobaczymy jak wyjdę z pieniędzmi i czy dostanę urlop - jak tak to będę

Pozdrowienia - Raginis aka C|Pow| Harrvan
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

No a ja jak zwykle niewiadoma xd O ile wogole bede w PL to zajade, a jak nie no to trudno sie mowi, przezyjecie jakos.
Image
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Post by ajdem »

No to zacznę może tak większość jak zawsze by chciała żeby blisko ich zrobić bo zapewne miała by kasę tylko na chlanie albo rodzice nie dadzą więcej czy coś takie są realia przejazd do Krk drogi nie jest ja za 30 zł pociągiem na mazury luźno z Katowic dojechałem więc to nie są drogie koszta a na dole polski nie dość ze tanio to są tereny bo góry czy coś jest więcej takich miejsc a do warszawy to nie będę specjalnie jechał do centrum po co w mieście się cisnąć.Wiadomo są też ludzie pracujący a sam wiem że z urlopami jest rożnie to luz a jest też grupa ludzi młodych a rożni są staży.Plany można jakieś zrobić zależne od ilości osób teraz jest jeszcze wcześnie porostu jak już się dogada szczegóły to porostu wcześniej ktoś da znać kto będzie a kto nie.A jak przyjedziecie to gwarantuje że nudzić się nie bedziecie a i nic złego wam się niestanie.

Wiem qaz że coś grubszego się szykuje bo Gocha mi ostatnio mówiła wiec pewno bęndzie sporo luda ale zemną to wiesz tylko dogadać szczegóły a tak btw nawet fajnie że w lipcu lajtowy miesiąc i urodzinki stukają :D
Post Reply