Zjazd Ow 2009

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.

Czy interesuje cię zjazd OW lobby?

Tak, to dobry pomysł
21
81%
Nie
5
19%
 
Total votes: 26

User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

Narzekacie i jęczycie, że daleko, że drogo, owwszem jadąc 1 klasą intrcity jest drogo! Daleko? To dlaczego sami nie organizowaliście nic "obok" was albo u Siebie? PYTAM SIE?! CO? brak mozliwosc? brak checi?
A ja mam jedno i drugie i wiem ile też kosztuje przejazd bo na du**e u siebie nie siedze cały czas!
Nie wystarczy wam że ktoś wam organiuje nocleg, posiłki i spędzaenie czas? Że chce wam pokazać troche kultry i sztuki? nawet ze chce ulatwic wam blizsze poznanie przyjaciol ze sceny?
Nie mowiac juz o tak bagatelnej sprawie jak zlozenie hołdu i uczczenie pamieci naszego przyjaciela!
Owszem, jak już mówiłem, mógłbym zorganizować ten zjazd nawet i w belwederze, ale kraków został rozmyślnie wybrany, nie dlatego że mam na miejscu i nie dużo płace - dlatego, że tu spoczywa nasz przyjaciel!!!
A co do drugiego hipotetycznego zarzutu, to wcale nie jest też takie hop-siup zoorganizowanie wszystkiego na wasz przyjazd... zaczynajac od noclegu, na wypelnienieu czasu az na ochronie konczac. to wszystko trzeba zorganizowac! A pozatym nie myslcie ze ja bede wracal na noc do domu jezeli taki balet sam organizowalem... bedziecie ze mna 24/h jak przyjedziecie bede wasza matka/ojcem/bratem i bogiem w jednej osobie... Co poniektorzy ze sceny moga to poswiadczyc, tak samo jak fakt ze lepiej samemu nie chodzic po krk wieczorem...

A teraz poki wszystko jeszcze mozna ustalic i przekształcić piszcie czy cos byscie zmienili i kto moze byc, a jak Ciebie nie bedzie "bo nie" to daruj sobie takie posty....
<<QAZ>>
User avatar
RiderWolf
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 81
Joined: Fri Aug 03, 2007 4:26 pm
Location: Warszawa

Post by RiderWolf »

Ja mam pytanie ile osób z wawy i okolic mogło by pojechać? I chyba lepiej zmienić ankietę na: Czy mógłbyś przyjechać do krk na zjazd ow lobby? bo interesuje to pewnie większość ale ile osób z tego ma chęci i możliwości żeby pojechać?
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Ararara, to sam możesz w Wawie zrobić;P Raczej nikt by ci lokalnej imprezy nie zrobił 400h od najlepszego dla siebie miejsca?
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Post by Gorki16 »

w Wawie, w Krakowie czy gdzieś tam i tak nie pojadę bo nie mogę, może zrobimy w Głogowie na Dolnym Śląsku??

Rozumiem także że powinno być w Krakowie, no ale pojadą ci co bedą przy kasie i bedą mogli.
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

RiderWolfowi chodzilo pewnie o to czy ktos sie zabiera z wawy do krakowa i czy mozna sie z nim zabrac. W sumie to q*a nie pierdolta ze mozeby przesunac impreze do twojego miasta tylko zbierzta sie z ludem, umowta sie, paru tutaj ludzi pewnie ma samochod to moze po ciebie podjada. Proste :P
Image
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Pawelec mieszka koło Warszawy i chętnie się zabierze z kimś, kto jedzie do KRK samochodem :D
Image
User avatar
RiderWolf
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 81
Joined: Fri Aug 03, 2007 4:26 pm
Location: Warszawa

Post by RiderWolf »

Anarchy naucz się czytać ze zrozumieniem
Chodzi mi o to czy w ogóle ktoś z wawy by jechał bo sam przecież nie będę jechał a jakby było chociaż kilka osób to nawet pociągiem by można
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Pawelec to kumpel pedobeara nie jedźcie z nim.

Ja teraz ku**a żałuje że w jebanym lipcu ubiegłego roku prawka nie zrobiłem. Ale dostaniemy się, polska przecież mała jest.
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

No nie psuj mi opinii i przedewszystkim nie odstraszaj moich ofiar :twisted:
Image
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

Legiero wrote:Narzekacie i jęczycie, że daleko, że drogo, owwszem jadąc 1 klasą intrcity jest drogo! Daleko? To dlaczego sami nie organizowaliście nic "obok" was albo u Siebie? PYTAM SIE?! CO? brak mozliwosc? brak checi?
A ja mam jedno i drugie i wiem ile też kosztuje przejazd bo na du**e u siebie nie siedze cały czas!
Nie wystarczy wam że ktoś wam organiuje nocleg, posiłki i spędzaenie czas? Że chce wam pokazać troche kultry i sztuki? nawet ze chce ulatwic wam blizsze poznanie przyjaciol ze sceny?
Nie mowiac juz o tak bagatelnej sprawie jak zlozenie hołdu i uczczenie pamieci naszego przyjaciela!
Owszem, jak już mówiłem, mógłbym zorganizować ten zjazd nawet i w belwederze, ale kraków został rozmyślnie wybrany, nie dlatego że mam na miejscu i nie dużo płace - dlatego, że tu spoczywa nasz przyjaciel!!!
A co do drugiego hipotetycznego zarzutu, to wcale nie jest też takie hop-siup zoorganizowanie wszystkiego na wasz przyjazd... zaczynajac od noclegu, na wypelnienieu czasu az na ochronie konczac. to wszystko trzeba zorganizowac! A pozatym nie myslcie ze ja bede wracal na noc do domu jezeli taki balet sam organizowalem... bedziecie ze mna 24/h jak przyjedziecie bede wasza matka/ojcem/bratem i bogiem w jednej osobie... Co poniektorzy ze sceny moga to poswiadczyc, tak samo jak fakt ze lepiej samemu nie chodzic po krk wieczorem...

A teraz poki wszystko jeszcze mozna ustalic i przekształcić piszcie czy cos byscie zmienili i kto moze byc, a jak Ciebie nie bedzie "bo nie" to daruj sobie takie posty....
Wyczuwam pojazd pod moją osobę, więc odpowiem.
To nie jest tak, że nie szanuje tej ideii i że ogólnie mam na nią wy***ane. Ot tak napisałem, że nie pojawie się ze względów finansowych zapewne. Co prawda nie wynika to z postu, ale byłem pewnie nastukany jak to pisałem, więc można przymknąć oko. Propsy za ideę, za to że chcesz wyłożyć swój czas i jakieś tam środki dla bandy debili. Nie ma co się spinać, ja wam ze zlotem życze jak najlepiej.
No i wku**ia mnie jeden fragment pojazdu. Mówisz o Gizoldzie. Ok, szanowałem go jako gracza, jako człowieka. Gdybym był w KRK poszedłbym na jego grób, ale do jasnej cholery nie rób z niego nadczłowieka. To, że ktoś umarł w młodym wieku nie znaczy, że był tytanem. Gizold był w porządku, każdy go szanował, ale przestań robić z niego kogoś kim nie był. Myslę też, że to kiepski pomysł, żeby nakręcać ludzi na zjazd, uczceniem pamięci Gizolda.

Gwoli ścisłoćci to nie jest tak, że najeżdzam na Ciebie, czy Gizolda. Napisałem jak to widzę. Jak już pisałem szanuję Gizolda i pamięć o nim jak i Ciebie.
Pozdrówki
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

mules ile ty znales gizolda a ile ja? to raz.
dwa nie wynosze go na piedestał tylko uważam, że krk było by dobrym miejscem na zlot bo parę osób pare rzeczy mu zawdzięcza a pozatym szacunek i tak należało by oddać zmarłemu.
3 wiem ze Giz nie chciałby być wynoszony na piedestał i tego nie robie, ale tez wiem jakie miał marzenie, gdyz mam takie same - nie chielismy odejsc nie zapamietani... jezeli nie widzisz tej subtelnej roznicy to przestaj tyle cpac, to przez dragi miedzy innymi ludzie tak koncza jak ś.p. Giz....
poza tym zapoznaj sie ze wszystkimi faktami zanim cos zaczniesz pisac...
a na koniec nie najerzdzalem i nie najezdrzam na ciebie tylko ogolnie wyglaszam swoje zdanie, twoje przyjalem zrozumialem i odpowiedzialem. za wulgarnosc przepraszam, ale krew mnie zalewa jak ktos oczernia mnie lub mych znajomych nie wiedzac oco dokladnie chodzi....
<<QAZ>>
AmI
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Mar 15, 2009 1:12 pm

Post by AmI »

Nie chodzi o wynoszenie go na podium! Tu chodzi o pamięć. Ilu z Was było u niego za jego życia, a ile było na jego grobie? Nie chce abyście pisali tu na Forum lecz odpowiedzcie sobie sami w duchu. Jeśli szkoda wam choćby na ten jeden dzień czasu czy 30 złotych to co z Was za koledzy? Panie Prezesie, przypomnij mi ile znajomych z poza szkoły było na pogrzebie? No właśnie...

Qaz tydzień temu poinformował mnie o pomyśle zjazdu. Myślicie że mi się to widziało? Dobra, mam dobrą wyobraźnie ale to będzie katastrofa jak każdy powie że nie stać go. A myślicie że to takie proste wymyślić plan na 5 dni? A co z miejscem do imprezowania (skoro już nie macie kasy to jedziemy po najmniejszej linii oporu!!)? Myślicie że to od tak na pstryknięcie palcami? Nie... Zastanawiałam się z Qaz'em gdzie i co brać, za wiele opcji nie mieliśmy, prawdę rzekwszy... Więc tu nie chodzi tylko o Was ale i o Nas organizatorów.

Znam Qaz'a przeszło 4 lata i dostałam od niego psychiczny wycisk, ale wiem że jak się uprze to dopnie swego! Wy przyjeżdżając tu do KrK udowodnicie że jesteście warci znajomości z Nim, że potraficie zachować się jak ludzie nie jak ostatnie chamy (które obiecują i wychodzi z tego niewiele)... To wy budujecie ten zjazd tak naprawdę, nie tylko on sam wraz ze mną...

P.S. Tak, jestem sekretarką Qaz'a!!
Amiteni (sekretarka Qaz'a)
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Qaz wezcie zrobcie tak... znajdzcie jakies miejsce na max 6-8 osob i tam wszystko urzadzcie. Bo Lesiak, Anti, Pamel itd. to zajada a reszcie sie dupy zapewne ruszyc nie bedzie chcialo. Tak wiec jak znalazl bedzie liczba miejsc. Ja jak znajde kase (a narazie wszystko wyglada na to ze nie znajde i ze mnie w polsce wogole w lipcu nie bedzie, tak wiec wybaczcie jak tak wyjdzie) to moge nawet na krzeslach spac jak zajade wiec o mnie sie nie martwcie.
Image
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

Yuri TY OBOWIĄZKOWO masz być :)
planuję to na początek lipca, a co do noclegu to już moja w tym kwestia by znaleźć, bo opcji jest dużo (Kraków ma bogatą bazę noclegową i rozwinięty sektor turystyczny).
Poza tym moja wrodzona Krakowska gościnność nie pozwala gościom spać byle gdzie... Zapytaj gości, którzy tu już byli.
Bo jak trzeba to nawet w Hotelu Sheataon zorganizuje zjazd :)
http://www.sheraton.pl/krakow/?lang=pl
<<QAZ>>
AmI
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 9
Joined: Sun Mar 15, 2009 1:12 pm

Post by AmI »

Wiedziałam że to napiszesz Qaziku... Wiesz że łatwo będzie znaleść nocleg, ale czy na ten moment będzie tanio to trzeba będzie zobaczyć... Pamiętaj o sezonie...
Amiteni (sekretarka Qaz'a)
Post Reply