Dział

O grafice, jej tworzeniu i własnej twórczości oraz innych mediach.
Locked

Czy jesteś za usunięciem działu "Media Centre"?

Tak
14
70%
Nie (uzasadnij)
6
30%
 
Total votes: 20

User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Dział

Post by Lesio »

Wg mnie ten cały dział powinien zostać zamknięty, ponieważ jest on zbędny i tylko zaśmieca forum.
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 2066
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Post by zoNE »

Ponieważ były plany zamknięcia tego działu, zrobię z tego tematu ankietę. Niech też inni się wypowiedzą, czy im ten dział potrzebny i czy będą go używać. Bo aktualnie nic tutaj się nie dzieje.

Prosiłbym też, jeżeli głosujecie za pozostawieniem tego działu, to napiszcie z jakiego powodu powinien zostać i jaka jest wasza wizja na jego dalszy żywot.
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

Według mnie, nie jest on nie potrzebny i nie zaśmieca forum... ale jednak tak czy owak nic się w nim nie dzieje i nie zapowiada się żeby coś się w nim działo przez najbliższe tygodnie, więc jestem za usunięciem.


Ps. śmieszny jest ten dział archiwa... ostatnio naszukałem się pewnego mojego tematu, a on w archiwum był. :]
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Nasz grafik chyba uciekł a dział stoi odłogiem. NIe szkodzi że tu jest ale nieciekawie wygląda taki, gdzie nie rusza się (i nie ruszy się) nic od bardzo dlugiego czasu.
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Post by Gothuk »

sądze że dział powinien zostać, może dużo się w nim nie dzieje ale w kilku innych forach jest to samo ^^ (np BetaTests w PMT - ostatni post lipiec ),
może pojawi się w przyszlosci jakiś inny grafik, więc po co będzie wtedy tworzyć nowe podforum.
zbyt dużo miejsca to nie zajmuje.
User avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 391
Joined: Sun Mar 08, 2009 5:13 pm
Location: Szukaj w kioskach...

Post by Xero Rozbójca »

Ja nie jestem za usunięciem tego działu.
Na przykład ktoś może tu zrobić temat jak robić tekstury(całe plansze) do moda albo doda ciekawe wyglądy nowych budynków :P
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Image
User avatar
dragon6b
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 18
Joined: Tue Mar 11, 2008 7:11 pm

Post by dragon6b »

a kto powiedzial z egrafik poszedl ?:P

Urlop :)

Neta nie mialem potem komp mi nawalil i tak dalej itd na wakacje wrocilem :)

mozecie sie cieszyc lub nie :P



i of course jestem na NIE

dział ma pozostać w surowym stanie ale ma pozostać :)

nie narzekajcie ze grafika nie bylo bo gg do sieie zostawilem a nikt do mnie nie pisal :)

noo oprocz NNPlaya xD ^_^
Deon
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 5
Joined: Thu Aug 27, 2009 9:00 am
Location: Stuttgart/Bydgoszcz
Contact:

Re: Dział

Post by Deon »

Niech zostanie. Duzym obarczeniem dla hotingu on nie jest, a jak znajdzie się jakis np. zdolny game designer, to wiadomo bedzie gdzie się do niego zgłosić. Od biedy tutoriale się wstawi i może ktoś skorzysta ...

Radzio: Archeologu, sprawdź datę ostatniego postu.
Locked