Kłótnia o TW

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
Locked
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Kłótnia o TW

Post by torba12345 »

arararar co to za niedozeczne zasady to ze raz na 5 lat wejdze nowa "zasada" jak ostatnio hc to nie znaczy ze ma lawinowo powstawac seria nowych niedozecznych do dupy i calkeim bezsensowych trybow gry .Nie mam pojecia co chciales osiaagnac ale to jest ultar noobowskie wogole taki cos to tylko jedno na mysl mi przychodzi słynne noobiarskei "FS" .Ten tryb gry nic by nie wnosił wszystkie manewry zostają tu wykluczone. Nie mozna sprawdzic gracza pod zadnym kątem a zwłaszcza nie mozna się tu wykazac. Myslenie jest tu zbede poprostu trzeba nawalic budynkow na pałe rownie dobrze mozna utwozyc zbior nieoficjalnych i niedozecznych pomyslow na tryby gier gdze siedziało by eco , tw , bw i wiele wiele innych trybow gdze ograniczenia spawiaja iz gra jest drętwa , nudna i pozbawion akcji . to tyle jezeli chodzi o moje zdanie .sry za orty ;p .Wogole wywalic ten pogięty temat .
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Lisu
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 8
Joined: Thu Aug 27, 2009 8:35 pm
Contact:

Re: TW

Post by Lisu »

Sorry za offtop
torba12345 wrote:to nie znaczy ze ma lawinowo powstawac seria nowych niedozecznych do dupy i calkeim bezsensowych trybow gry .Nie mam pojecia co chciales osiaagnac ale to jest ultar noobowskie wogole taki cos to tylko jedno na mysl mi przychodzi słynne noobiarskei "FS"
Moze i ten tryb nie ma przyszlosci, ale to nie jest powod, zeby pokazywac swoje braki.. Wystarczyło napisać co jest nie tak, a nie wyzywac chlopaka, ktory chce rozkrecic chociaz troche FUN gre w OW.
Gra byla stworzona, zeby bawic a nie grac tylko po to, zeby byc lepszym i znecac sie nad newbie.
"..bo ten, kto dziś ze mną krew przelewa, będzie mi bratem."
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: TW

Post by torba12345 »

ogarnij nieogarze sam jestes nielepszy popierasz goscia ktory szezy brak zasad pod inna nazwą 4fun to mozecie sobie grac wszystko nawet cw bez uzywania ludzi. a nie starac sie o wcielenie tego szalonego pomyslu w zycie xd mozecie sobie zalozyc temat hujowe zasady bez przyszlosci i pakowac tam wszystkei swoje pomysly jezeli chcecie osiagnac cos konkretniejszczego niz nobiarska WOJNA WIEZYCZEK i to zapewne najlepiej jakby byla toczona na flagach .moje myslenie nie jest jednostronne jakoze sam zainicjowalem hc rules jednakrze nie zrobuil bym nic wiecej bez mojej ekipy.Po licznej serii testow doszlismy do wnisku ze oplaca je sie wzucic do ow poniewaz otwieraja nowe mozliwosci w grze a jak chce sie zagrac 4fun to nie trzeba nazucac graczom okreslonej zasady typu tw tylko zucic zdanie ze gramy tylko na wierzyczki . w tym calym tw ustawienia nie graja zadne roli jezeli wykluczona jest cala cała ciła ofensywna.

pozatym nie widze w tych nudnych i bezsensownych zasadach nic smiesznego ani tym bardzej fajnego
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: TW

Post by Woozi »

Panie torbo z takim rozumowaniem okampic się ile wlezie to naprawdę jest fs ....
Ale jeśli ktoś myśli to rozwali takiego pana w 10 min.
Ta gra nie polega na CAMPIENIU tylko na ataku, jeśli tego nie rozumiesz to rusz głową.
torba12345 wrote:nobiarska WOJNA WIEZYCZEK i to zapewne najlepiej jakby byla toczona na flagach
Jak dla mnie flagi to bezsensowna mapa nie nadająca się do żadnych zasad. Wszystkie zasady były robione pod AB, flagi nadają się tylko do FS ale FS to nie zasady tylko idi***zm wymyślony przez id****w nie potrafiących grac.
torba12345 wrote:moje myslenie nie jest jednostronne jakoze sam zainicjowalem hc rules jednakrze nie zrobuil bym nic wiecej bez mojej ekipy.Po licznej serii testow doszlismy do wnisku ze oplaca je sie wzucic do ow poniewaz otwieraja nowe mozliwosci w grze a jak chce sie zagrac 4fun to nie trzeba nazucac graczom okreslonej zasady typu tw tylko zucic zdanie ze gramy tylko na wierzyczki .
Czy napisałem gdzieś że chcę aby TW były oficjalnymi zasadami?...
Istnieje też coś takiego jak gra dla przyjemności ale nie bezsensowne pier**lenie FS.

PS: Kup se Firefox'a nie jest drogi....

EDIT: Pracuje nad mapą do prawdziwych Tower Wars rodem z BFME2.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: TW

Post by Serpent »

Popieram resztę.TW to takie pykanie,można ewentualnie wprowadzić limity wież, dało by to jakąś nutkę strategi.

Woozi na flagach można grać nie tylko FS naprawdę... :wink:
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: TW

Post by torba12345 »

lolol nie widze w tym waszym calym tw nic fajnego centralnie to jest "deb***zm i noobizm" ku**a. Ultra po****ne ustawienia i nie wiem po co to wzucales . Chciales zablysnac czy jak ? A jak ty nie umiesz grac wedlog zasad na innych mapach to sie nie odzywaj . Tw to gniot nubowski ktory jest nudny i niedynamiczny. Zastanow sie lepeij nad czyms pozyteczniejszym a nie mieszasz na forum .Poza tym to co w tym takiego 4fun jak wy to nazywacie ? nie widze zadnej przyjemnosci w tym ze musze drałowac pod baze wroga i budowac składy co 50 cm + fabryke rozbudowane i jeszcze elektro ,i jeszcze bez komory ani dzwigu wez zamknij ktos ten temat albo go wyjeb wogole xd . TO NIE MA SENSU i JEST DO DUPY !Postawcie sobie jakis post pomysl na zasady i tam pakujcie swoje pomysly ,a odpowiedani " komisja " oceni wartosc ów ustawień
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: TW

Post by Woozi »

torba powiem tyle nie grałeś = nie oceniaj
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 391
Joined: Sun Mar 08, 2009 5:13 pm
Location: Szukaj w kioskach...

Re: TW

Post by Xero Rozbójca »

Torba, co ty się tak plujesz człowieku? Nie chcesz grać - nie musisz, ale nie zaśmiecaj forum takimi niedorzecznymi i nic niewnoszącymi postami :P
Ja sam powiem szczerze, że z chęcią z kimś pograłbym w TW... a, i jeszcze aby było fajniej na Babilonie 9 ludźmi z brakiem surków na początku i małymi zrzutami... i wcale nie uważam się za nooba jak kolega gdy gra fs na przykład :)

PS. Torba, zachowujesz się jak ten ludzik z twojego avataru - klepie aby tylko klepać w klawiaturę xD
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Image
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: TW

Post by torba12345 »

wez dobra ja mam swoje zdanie poprostu dla mnie jest to hujowe i kropka xd po 1 co jest w tym fajnego a po 2 to gra na same wieze trwala by z 2 h minimum chyba ze gra sie vs ultra noob c orobi koszary na tyl bazy albo nie umie rozbudowywac budynkow ;p
Zawsze Nielegalnie
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: TW

Post by Serpent »

torba12345 wrote:wez dobra ja mam swoje zdanie poprostu dla mnie jest to hujowe i kropka xd po 1 co jest w tym fajnego a po 2 to gra na same wieze trwala by z 2 h minimum chyba ze gra sie vs ultra noob co robi koszary na tyl bazy albo nie umie rozbudowywac budynkow ;p
LOL boli cie to??
Jak ludzie nie mają czym się zająć to niech se w to graja proszę bardzo, nie dośc że nic to im nie da to zapewne skończy sie na:
-Ty deb**u jesteś noo**m i oszukujesz nie gram z takimi jak ty
-Ku*** sam jestes noo**m...itd aż do znudzenia xD
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Locked