Wojna....

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Wojna....

Post by Ghost »

Code: Select all

Siedze u Cienie na VT gadam z wami. rozmowa staje się nudna staram się rozkręcić rozmowe. Jedyna rzecz na podniecenie chuci tupaca jest powiedzenie, że haxuje. Nadążasz?
... to jest śmieszny argument... z dotatkiem cwaniactwa... mógłbyś cos lepszego wymyślec...

Przegłosujmy wreście ten Je*any sąd jak kur.. nie umiecie ludzie sie dogadac normalnie...
ja osobiscie nie oczerniam Matrixa o Hakowanie, nie jestem w posiadaniu jakichkolwiek dowodów, ale jesli to prawda, i ma ktoś dowody- niech założy tematz ankietą o jakies wykluczenie... nie wiem, ma 3 miechy... pół roku... nie wiem, ale jeśli z nim cos nie gra to zastanówcie sie...
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Witcher »

Ghost. Matrix to człowiek taki jak ty. Nie haxuje. Poprostu są tacy ludzie, którym na drodze stanął ktoś lepszy i chcą się go pozbyć. Nie potraficie rozumieć, że ktoś wie jak grać w tę grę. Zamiast użerania się nad tym czy on cheatuje może spróbujcie grać jak on i zobaczyć czy nie da się mieć np. 7/8 HG na CB do 10 min. Na temat sądu nie będę się wypowiadać bo to jak powiedział Torbacz " Poroniony pomysł jak cały MS"
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Wojna....

Post by Ghost »

Tu go odbanowałem bo obiecał być uczciwy, tu nagle ma 20 innych nicków, na domiar złego podaje odpowiedzi do konkursu i już sua epilogus każdy skarży się na jego nieskończone HG. Załatwcie to po ludzku, przegłosujcie jego wykluczenie ze sceny czy coś.
Skoro nikt sie nie kwapi... zarzuty są... stawiam ankietę, to nie atak w strone CoB, ale jesli społeczność twierdzi ze to hacker, multinickowiec i co tam jeszcze chcecie mu przypisac, zróbmy z nim porządek, jeśli nie, to nie ma sprawy...
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Wojna....

Post by pijanymis »

Eh Anti pewnie pamiętasz jak GD pogrywało z EAS jak walkowerami straszyli i jak EAS pts straszyło tym samym.Jak dla mnie powinny być ulepszone zasady wojenne żeby co wojna to się nie bawić w tego typu sprawy a jeśli przegrany klan stwarza problemy to po co w ogóle są klany?? :?: zadaje takie pytanie bo nie wiem o co wszystkim chodzi wszystkim uczestnikom przegranych klanów nie mam nic ani do GD ani do CoB ale jak to shadowrun napisał na innym forum nie dorośliście do grania i przyjmowania porażek z honorem.Pamiętajcie też że to wy wypowiedzieliście wojnę dla CoB
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Antitheus »

Dzieci, mi brak słów normalnie
W temacie Ghosta macie zinterpretowany mój ten fragment wypowiedzi po mojemu. Czytacie to, co chcecie wyczytać.
Absolutnie nie mówię, że matrix cheatuje, było to kiedyś lecz wycofałem zarzuty wiele miesięcy temu i myślałem że sprawa jest zakończona. Przytaczanie tamtego incydentu jest debilizmem i świadczy o płytkości osób piszących. Nie po to zawracam sobie głowę aby go przeprosić i ściągać bany żeby mi tu teraz jeden z drugim matołem walił w moją osobę flamem. Szacunku trochę.
Sprawa 2. Matrix obecnie dostał bana od Gothuka, a za co? A za multinick. Wszyscy chyba widzieli jego zachwyty FreedomFighterem. A za co ja go usunąłem z konkursu? Za to iż osoba pod nickiem freedomfighter publicznie i z premedytacją i zachwytem zdradzała odpowiedzi na konkurs. Znów mój ukochany tekst: trzeba być skończonym imbecylem i pustakiem aby coś takiego robić i psuć innym zabawę. Wy tego widocznie nie pojmujecie.
Sprawa 3. Jak jeszcze raz po przeczytaniu moich wywodów (z obu tematów) usłyszę że 'Anti chce się kogoś pozbyć' - leci warn. Dosyć tych prowokacji z waszej strony. Zabrzmi to narcystycznie ale jednak wkładam dużo swej pieprzonej pracy w organizowanie jakichkolwiek atrakcji na scenie. Więc jeśli nie wdzięczności to chociaż szacunku do mej wolontaryjnej pracy.
Sprawa 4. Nie jestem waszą niańką, na którą możecie zwalić swe błędy i żale o własną głupotę i niepowodzenia. Dosyć mam waszych płaczów, screenów etc słanych mi na gg i mieszania się w 'rozwiązywanie konfliktów'.
Myślę, że postawiłem sprawę jasno - tyczy się to ostatnie zdanie dwóch najgłośniej płaczących ignorantów.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Wojna....

Post by pijanymis »

Mi to tam już obojętne za dużo cwaniactwa jest
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Wojna....

Post by Nitek »

Moim zdaniem Woozi przegrał swój klan? Dlaczego? Bo to on cwaniakuje. Nie wie o tym, że rosyjskie pojazdy (oczywiście jak zbadamy, a Matrix to zbadał) przenoszą się w kierunku składu/magazynu. Matrix pewnie je naprawił. Moim zdaniem wojnę wygrał klan CoB, a Woozi szuka byle pretekstu do wygrania wojny. To by było tyle ode mnie :disco:
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Antitheus »

Dodam tyle od siebie, że miałem okazję sędziować parę pojedynków Matrixa i sądzę, że gra bardzo dobrze i daje sobie nieźle radę. Nie wnikam czy z dopingiem czy bez.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wojna....

Post by Witcher »

Hmm.. Jednak Nitka da sie lubić :D

Popieram (sam nie wierzę, że to co powiem wychodzi z mych ust) Nitka w 100%.

Przyznam się, że sam kiedyś nienawidziłem matrixa. Ale po przejściach zrozumiałem, że to świetny gracz i byłem w błędzie. Po prostu jesteście łajzy i chcecie się go pozbyć... Live is brutal..
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply