ZWW, Głosowanie o dodatek...

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy chcesz by do ZWW zostały wprowadzone 2 zielone punkty ?

Tak.
0
No votes
Tak. Temat o założeniu tematu do wpisywania klanów też !
5
45%
Tak, z drobnymi poprawkami...
0
No votes
Nie.
6
55%
 
Total votes: 11

User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: ZWW, Głosowanie o dodatek...

Post by pijanymis »

że mnie traktujesz to już dawno wiedziałem;] ale w sumie masz racje nowi gracze nie powinni zakładać klanów chyba że zrobić takie coś że każdy kto chce założyć klan niech zdaje test ze znajomości zasad panujacych na scenie nie tylko lobby ale też IRC i VT. To by ułatwiło wam sprawę i graczom.Ty Anti znasz się najlepiej na zasadach z tego co widzę więc myślę że to by ciebie zainteresowało :)
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: ZWW, Głosowanie o dodatek...

Post by Incantatoris »

Woozi wrote:według mnie pkt 14. jest bez sensu, na scenie jest wielu multiclass'owców (np ja, Alastair, Antonio) a ten punkt ich ogranicza i zmusza klany do werbowania większej ilości członków.
Ten punkt z tego co pamiętam przez mnie i Lessa (czy na odwrót) i został specjalnie po to stworzony, aby jedna osoba nie grała wszystkich walk. Chcesz wystawić jednego do dwóch walk? Zrób wojnę na 6 zasadach..
pijanymis wrote: nie powinni zakładać klanów chyba że zrobić takie coś że każdy kto chce założyć klan niech zdaje test ze znajomości zasad panujacych na scenie nie tylko lobby ale też IRC i VT
Taa.. jasne, doskonały pomysł! Żeby zagrać przez sieć w OW to wpierw trzeba zdać test IQ z wynikiem 50 -.- Nie przesadzajcie ludzie! To jest tylko gra. Jeżeli dwa klany nie umieją się dogadać to ich problem. Nam pozostaje stać z boku i śmiać się po cichu. Anti ma rację - gracze nie są zdolni aby uczciwie poprowadzić klan, ale walka z tym to jak walka z wiatrakami. Niepotrzebna i niemożliwa.
Jeżeli ktoś chce mieć swój klan to niech sobie go zakłada. Proszę bardzo. Czy to nowy czy doświadczony gracz - niech każdy ma możliwość. Przypomnę jeszcze, że Original War nie ma za dużej frekwencji związku z czym, taka "selekcja" to byłby strzał samobójczy dla sceny..
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: ZWW, Głosowanie o dodatek...

Post by Woozi »

Antitheus wrote: Ewidencja by się przydała. Jak już mówiłem gracze OW nie są zdolni (lub są zbyt tępi) aby uczciwie poprowadzić klan.
i tu wraca sprawa "sądu" o którym chyba już wszyscy zapomnieli ;>
Antitheus wrote: Oczywiście potrzeba na to czasu
Ja mam w ch*j czasu więc mógłbym pomóc(zasiłek kończy mi się we wrześniu potem trzeba będzie pracy szukać ;) )
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: ZWW, Głosowanie o dodatek...

Post by Nitek »

Woozi wrote:Ja mam w ch*j czasu więc mógłbym pomóc(zasiłek kończy mi się we wrześniu potem trzeba będzie pracy szukać ;) )
Odezwał się noob, który robi hard rush'a na cw na wojnie. W ogóle Woozi jesteś noobkiem, który nie potrafi przegrywać, a to zdarza Ci się bardzo często ;o
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: ZWW, Głosowanie o dodatek...

Post by pijanymis »

jeju ludzie opamiętajcie się;/ wielu jest graczy którzy nie umieją przegrywać założę się nitek jak byś na sw przegrał z kimś słabszym tez byś był wkurzony
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: ZWW, Głosowanie o dodatek...

Post by Nitek »

Byłbym wkurzony, to fakt. Ale nie zachowałbym się tak jak Woozi ;]
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: ZWW, Głosowanie o dodatek...

Post by pijanymis »

akurat ja nieprzezywam tak jak wy ze przegralem z kimś słabszym jedyne co mnie wkurzy to to jak z kims naprawde dobrym przegram a miałem szanse np z Castielem jak gralem
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: ZWW, Głosowanie o dodatek...

Post by Antitheus »

A ja wpier*alam teraz orzeszki.
Jednak nie o tym mowa, tylko o zmianach w zasadach. Więc koniec offtopu.
Post Reply