Cechy gracza-multi

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Cechy gracza-multi

Post by Mari »

Często zastanawiam się jakie cechy powinien mieć taki zwykły gracz w Original War na Multiplayer a jakie taki rasowy czyli powiedzmy zawodowiec i doszedłem do wniosku,że
zwykły,przeciętny gracz w OW na multi powinien charakteryzować się takimi nazwijmy to cechami:
-obycie z komputerem(aby nie było tak,że nagle nie wie co zrobić)
-powinien być miły(aby nie bluźnił niepotrzebnie co chwilę)
-spotrzegawczość(musi widzieć większość ruchów przeciwnika)
-zamiłowanie do gry(jeżeli nie lubi to co robi to krucho z nim jest)
-opanowanie w grze(aby od razu nie jechał wszystkim co ma tylko przemyślał to taktycznie)
-znajomość zasad(jeżeli łamie co chwilę zasady gry to też nie może być nazwany przeciętnym gracze ale raczej noobem)

Jeżeli chodzi o rasowego gracza to proszę o wypowiadanie się w tym temacie,myślę,że cechy gracza takiego zawodowego będą bardzo podobne do zwykłego z tą różnicą,że będą w nieco innym aspekcie.

Pozdrawiam i zapraszam gorąco do dyskusji
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Cechy gracza-multi

Post by Ghost »

Polecam podzielić to wszystko na 2 części, mianowicie ; Umiejętności w grze, oraz Zachowanie i kultura. Bo to 2 osobne rzeczy...
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Cechy gracza-multi

Post by Anarchy »

Hm, ghost, widać, że długo nie grasz:P Prawdziwy gracz ma za*****cie bluzgać, tak było kiedyś i się do tego stosuję do dziś..
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Cechy gracza-multi

Post by Nitek »

Anarchy wrote:Hm, ghost, widać, że długo nie grasz:P Prawdziwy gracz ma za*****cie bluzgać, tak było kiedyś i się do tego stosuję do dziś..
Ta aluzja Ghosta była kierowana przede wszystkim w moją stronę z czego bardzo się cieszę xD
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Cechy gracza-multi

Post by Ghost »

Nitek, to może być trudne, ale wyobraź sobie ze dziwnym trafem nie myślałem o TOBIE, i nie kierowałem tej aluzji do CIEBIE..., w ogóle to nie była żadna aluzja... pępkiem świata, ani OW nie jesteś...
Post Reply