Sąd

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy jesteś za wprowadzeniem tzw. "Sądu"

Tak(Uzasadnij)
12
55%
Nie(Uzasadnij)
10
45%
 
Total votes: 22

User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Sąd

Post by Ghost »

nitek tu nie chodzi o to kto jest pr0,a o to by po proostu zachować honor i zagrac, moze nawet z góry przegraną walkę.
Zgadzam się z Yurim, by grać więcej... nie wojen a bitew ! albo sparingów... cos w tym stylu...
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Sąd

Post by Nitek »

W sumie można by było całkowicie wycofać wojny. Bo np. dzisiejsze wojny to same rasze (patrz walka cw GD z CoB). Nie ma to nic wspólnego z profesjonalną grą ;o :disco:
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Sąd

Post by Ghost »

w sumie to dobry pomysł, ale...
co prawda wpłynęło by to na ilość takowych bitew, nie o przetrwanie... ale tak żadko są wojny na scenie... a po drugie było by więcej .. "mało profesjonalnych klanów" że tak się wyrażę... no bo nikt nie bał by się, że moze zejść z sceny z przegraną, więc czemu nei zrobic swojego klanu...
Powróćmy może jednak do tematu; Sad ? czy nie sąd?... ja swoje stanowisko przedstawilem, pora na reszte
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Sąd

Post by Serpent »

Klany są po to żeby miedzy sobą walczyć ,a to że członkowie klanów nie umia sie dogadać świadczy raczej o niewychowaniu i braku dobrych manier ,więc zamiast sądów przydałoby się im pójście do szkoły bo mimo swojego wieku zachowują się jak dzieci z przedszkola(nie chciałbym tu nikogo obrazić :D )

// Na przyszłość proszę post, który coś wniesie do tematu. Klany są po to aby zrzeszać graczy, walki między klanami są rezultatem jakiegoś nieporozumienia między nimi.
A gracze OW mają tendencję taką, że jak da im się marchewkę to wezmą ich całą garść. Działać tu trzeba kijem. [Nie rozumiesz wypowiedzi patrz: metoda kija i marchewki w google lub literaturze.]


///Może od razu wykasuj posta,wyraziłem swoja opinie na ten temat więc nie wiem po co ten komentarz :(
Last edited by Serpent on Wed Mar 31, 2010 1:21 pm, edited 1 time in total.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 391
Joined: Sun Mar 08, 2009 5:13 pm
Location: Szukaj w kioskach...

Re: Sąd

Post by Xero Rozbójca »

@ Nitek
A czy w gry gra się tylko po to, aby zostać profesjonalistą? ;P

Jak widzę, to wojny toczą się tylko i wyłącznie o "rozwałkę" drugiego klanu. Może by tak zaproponować jakieś inne zasady? np. wojna o SMS na PACC na OTS w tibii? ( xD ), albo wojna o członka wrogiego klanu, aby przeszedł do innego? :)
A czy wojny muszą się rozgrywać na określonych zasadach? tj. cb, cw, aw, etc na AB... Chciałbym zobaczyć raz wojnę, która rozgrywa się na zmyślonych zasadach(SW na bękarciej przełęczy albo DSW na Flagach/Babilonie) i nie o rozje*anie drugiego klanu, ale o honor :P
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Sąd

Post by Antitheus »

Zasady uzgadniacie indywidualnie Xero.
Jeśli np dasz zasadę X, której nie ma w oficjalnym spisie zasad a dany klan się na nią nie godzi to ma prawo odrzucić wojnę bez najmniejszych konsekwencji.
Jeśli wypowiadacie wojnę na zasadach Y, które są spisane to mapa etc pozostaje waszą indywidualną sprawą. Choć wiadomo że poleca się AB ze względu najlepszego balansu (względnie).
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Sąd

Post by Witcher »

Dałem nie gdyż wiele osób ma tutaj "znajomości" (tak nitek o tobie mówie)i wystarczy kupić symboliczne piwo na tak zwane "udupienie" gracza...
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Sąd

Post by Nitek »

spokomajonez wrote:Dałem nie gdyż wiele osób ma tutaj "znajomości" (tak nitek o tobie mówie)i wystarczy kupić symboliczne piwo na tak zwane "udupienie" gracza...
Hmm, przeczytaliście to? Więc już wiecie, że mogę udupić każdego z Was xD
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Sąd

Post by Antitheus »

No ja się nieźle uśmiałem. Ale nie spamować mi tu hihami z dziecinnych wywodów majoneza proszę.
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Sąd

Post by Ghost »

Dobra, z tego co widzę sytuacja z klanami jak na razie się troszkę opanowała, a i kilku nowych forumowiczów doszło- niech się wypowiedzą, a reszta niech też pomyśli; czy wprowadzamy "Sąd" w życie czy też do kosza z tym.

'W najbliższym czasie powrócę do debaty o zmiany w nacji arabskiej, bo będę miał więcej wolnego czasu ;]
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Sąd

Post by Antitheus »

Na scenie za dużo namnożyło się kre***ów, więc wątpię aby podporządkowali się normalnemu, obiektywnemu zdaniu starszych.
Pomysł dobry, jednak jak widać miesięcznym zapomnieniem pokazaliśmy, że winien trafić do lamusa.
mamy póki co ewidencję, ona rozwiązuje część problemów. Reszta juz zależy do klanowiczów i clan leaderów. Jeśli nie stoicie na jakimkolwiek poziomie to problemy zostaną.
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: Sąd

Post by Lesio »

Anti jako, że ja założyłem ten temat, proszę zamknij go bo dalsza dyskusja nie ma sensu. Już dawno doszliśmy przecież do wniosku, że pomysł był chybiony.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Sąd

Post by Radzio »

Ok, zamknięty na życzenie autora.
Locked