Zasady NW - wyjaśnienie kontrowersyjnej sprawy

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy build up time (czas na rozbudowę) powinien chronić również przed zrzuceniem bomby syberytowej?

Poll ended at Thu Aug 26, 2010 7:37 am

Tak
3
19%
Nie
13
81%
 
Total votes: 16

User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Re: Zasady NW - wyjaśnienie kontrowersyjnej sprawy

Post by Sebek »

Antonio wrote:Dwa - skoro buildup jest po to, zeby byl oslona przed zwiadami, niech bedzie 10 minut. W 10 min wiekszosc zrobi juz laby, jezeli bedzie tego chciala. Dawniej mozna bylo robic rozeznanie w dowolnej minucie, a na ffa kazdy walil tam, gdzie wiedzial kto jest.
Właśnie o to chodzi, że mało kto w ciągu 10 minut jest już zabudowany. Image
Antonio wrote:A, jeszcze cos. Szkoda ze znaczna czesc osob wypowiada sie tutaj, ktora nawet roku nie grala. Zasady przez buildup sie zmieniaja, to powinny powstawac ich oryginalne odpowiedniki, jak zostalo z CW i OCW zrobione. ONW - bez buildupa. No coz, dobra. Moje zdanie znacie.
Nie uważam, aby nasza niezbyt duża aktywność, miałaby być jakąś przeszkodą w oddawaniu głosów.
Radzio wrote:Ja bym poparł Antonia. Z obiektywnego punktu widzenia jego rozwiązanie wydaje się najuczciwsze.
Co konkretnie będzie takie uczciwe? Zwiedzanie mojej bazy, zanim zdążę zbudować bombę? Zmiana buildu całkowicie odmieniłaby rozgrywkę na NW, na co trzeba by stworzyć zupełnie oddzielny temat, który umożliwiłby bardziej szczegółową dyskusję.
Nitek wrote:Ja nie głosowałem, bo w OW już nie gram i zasad NW nie lubię. Ale moim zdaniem zakaz wypuszczania bomby przed 15 minutą jest ułatwieniem dla ludzi takich jak ja - czyli ludzi, którym wyplucie bomby przed 15 nie grozi
W takim razie może zwiększmy build w CB do 20 minut, bo nie umiem zrobić 15 hg w 10 minut? Fakt, że ktoś czegoś nie umie, nie powinien mieć absolutnie wpływu na tak radykalną zmianę zasad. Image
Image
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Zasady NW - wyjaśnienie kontrowersyjnej sprawy

Post by Radzio »

To druga opcja taka, że build-up nie ma wpływu na wystrzelenie bomby at all.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Zasady NW - wyjaśnienie kontrowersyjnej sprawy

Post by Marcinszabla »

no bomba powinna być zrzucona po no rushu

// Zobacz kiedy napisano ostatni post. Nie baw się w archeologa.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Post Reply