Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
torba12345
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 87
Joined: Mon Aug 17, 2009 10:53 am
Location: GSA

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by torba12345 »

Prozak przemowienie ,ale wiesz kiedyts sie liczylo troche pograc. Nabijasz sie ze ktos mail mech 7 - Mial ku**a swoj sposob gry ! a nie jak ty i cala reszta xerobojów z dupy bez mózgu raszerów oraz napinaczy co to ku**a za wielkich pro playerow uchodza .Nie sztuka kogos ro***bac w 10 min - bo tak to mozna kims tylko pogardzic , grunt to pograc ,ale skoro tego nie rozumiesz i widze ze otaczasz sie gronem zidiociałych 15 -latkow "z przyszłością " na rownie wysokich stanowiskach w drabinie społecznosciowej sceny ow , to smiało - rozpierdol wszystko bo z udzałem graczy twojego pokroju ow umrze na amen. na idiotow szkoda slow
Zawsze Nielegalnie
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by DrCzurak »

Torba dla Ciebie jestem pro graczem, bo nie jestes w stanie wygrac ze mna na zadnych zasadach. Zreszta jezeli chodzilo o to zeby pograc, to jaki sens budowac 5 czolgow pod mecha 7 ktory ma duzo mniej ataku od komputerówki - noobostwo klasyczne? Wyzywasz od rusherow - jestem pewien ze nie rozumeisz tego pojecia. Ze mna ow nie umrze, bo jeżeli ktoś nowy przychodzi to staram sie w stosunku do niego zachowywac kulturalnie z szacunkiem, jednak tobie to rozum nie pozwala napisac cos przydatnego lub ciekawego dla nowych graczy. Ty robisz to tak, jezeli ktos slabiej gra od Ciebie wyzywasz ich (jednak slabszego to trzeba ze swieca szukac).

Jeżeli uwazasz, ze dzieki Tobie ( czyli jakiemus tępemu dresowi, bez odrobiny inteligencji) scena sie trzyma to sie grubo mylisz. Zreszta piszesz posty
torba12345 wrote: z dupy bez mózgu
. W sumie dziwie się, że te twoje calkiem "deb**ne" określenie byłeś w stanie sam wymyślec, chociaz jestem pewien ze pomogly Ci inne tępe dresy z gimnazjum.
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by pijanymis »

torba mocny przez kabel ciekawe jak byś na żywo kozaczył nie takich jak Ty już przerabiałem mądry polak po szkodzie...
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by Gwrhkhsh »

Myślę, że Torba by się z Misiem dogadał :lol:.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by pijanymis »

Gwrhkhsh wrote:Myślę, że Torba by się z Misiem dogadał :lol:.
Wątpię ja za nerwowy człowiek jestem...
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by YuriStriatov »

Boze moj ludzie poziom glupoty i dresarskiego kozaczenia w tym temacie juz mnie zaczyna draznic. Albo prowadzicie normalna dyskusje na temat punktow za i przeciw ponownemu wprowadzeniu wojen, albo ja uznaje ze ewidentnie temat juz sie wyczerpal i nie ma po co trzymac go otwartego.

Dodalbym cos wiecej od siebie zeby nie robic samemu off topu ale moje zdanie juz znacie: OW moze sie nie rozwija w tempie rekordowym, ale powoli do przodu, CB skonczone jest w 95%, rozmowy z Altarem sie posuwaja, tak wiec niedlugo bedzie powod dla ktorego klany moga istniec itd.
Image
User avatar
FreedomFighter
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 56
Joined: Thu Aug 05, 2010 6:12 pm

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by FreedomFighter »

@ YuriStriatov, raczylbys moze odpisac na moje pytania, a jak nie, to napisz chociaz, ze masz to gdzies, nie bedziesz ze mna gadal i zajmowal sie moimi sprawami, bo w ogole sie ze mna nie liczysz, koniec... A poza tym to jestescie bardzo uprzejmi i wspanialomyslni, kieruje do was slowa najwyzszego uznania, jestem bardzo dumny, ze poswiecacie swoj czas dla nas, ze... ach, dlugo mozna by mowic...

Jesli chodzi o powrot wojen o rozwiazanie klanow, to oczywiscie jestem jak najbardziej za ich przywroceniem, nie wiem w ogole kto glosowal za ich zniesieniem... Wojny z pewnoscia urozmaicaja zycie sceny, a takze niewatpliwie podnosza cisnienie u niektorych graczy (czasami chyba nawet u admow), ale to jest wlasnie piekne, ze niektorzy placza, inni sie ciesza, ze jeden po drugim jedzie jak chce, rzuca obelgami w kazda strone... Ten balagan, chaos, niesamowite wymowki zwiazane z niechecia zdjecia tagu lub przedluzaniem wojny, no nie mowcie, ze to nie jest cudowne... Ale wiecie co jest najlepsze? Chec zemsty, zbieranie ziomkow i szykowanie sie do odwetu, wtedy takze nastepuje doskonalenie rusherskich atakow, nie wazne na jakich zasadach, na kazdej mozna tak zrushowac, ze glowa boli, niemalo juz widzialem... Ale do tego trzeba czasami pomyslu, niektorzy pierwszy raz w zyciu zaczynaja myslec... To jest niesamowite, dlugo mozny by pisac o dobrych stronach wprowadzenia wojen klanowych, ale to moze innym razem...
Image
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by pijanymis »

Yuri masz racje może zamknij temat skoro CB skończone prawie to do nowego roku wyjdzie na96% więc jako autor prosze o zamknięcie tematu bo robi się spam bez powiązania z tematem
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Czy chcecie powrotu wojen o rozwiązanie klanu

Post by YuriStriatov »

FreedomFighter wrote:@ YuriStriatov, raczylbys moze odpisac na moje pytania
Nie zadales zadnych pytan w tym temacie wiec nie wiem o co ci chodzi.

No ale coz, temat do zamkniecia wg. zyczenia zalozyciela.
Image
Locked