Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply

Co wybierasz, by usprawnic, ulepszyc, poprawic gre?

Poll ended at Mon Jan 31, 2011 3:29 pm

Zostawic jak jest. Jest dobrze.
3
11%
Calkowicie zlikwidowac BT.
1
4%
Buildup zmniejszyc do 5 minut na cb.
6
21%
Zmienic granice BT wg koncepcji Antonia (lub podobnej).
3
11%
Dodac mozliwosc dojazdu do sojusznikow przed 10 min.
0
No votes
Stworzyc nowe zasady.
15
54%
 
Total votes: 28

Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Antonio »

Ankieta odnosnie rozmow w pokrewnych tematach, z zebranymi propozycjami.

Edit: Jezeli bedzie opcja dodania wiekszej ilosci zasad do rankingu clanbase - jestem za utworzeniem nowych zasad. Na chwile obecna glosuje na zmiane.
Last edited by Antonio on Sat Jan 15, 2011 6:06 pm, edited 1 time in total.
...
User avatar
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 111
Joined: Tue Nov 02, 2010 11:17 am

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Ozi »

uwazam ze lepiej dodac nowe zasady lub tak jak antek zmienic granice

ale zeby zmniejszyc bt lub usunac to juz jest zla decyzja, dlatego iz "ludzie polubili obecne cb i wiekszosc z nich nie narzeka oraz lubi ta gre/zasade
i z drugiej strony wyjdzie na to samo ze ( jesli usuniemy bt lub zmniejszymy czas to wyjdzie nowa zasada cb a i zostanie ta teraz obecna, tylko ze juz zmieniona na ocb)


takie jest moje zdanie
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Antonio »

Aha, warto by dopisac - termin ankiety do konca stycznia.
...
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by *Matrix* »

no dokladnie trzeba dodac koniec terminu ankiety bo tez mi tego brakowalo xD
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Marcinszabla »

Ja zrobię temat niedługo o moim pomyśle na nową zasadę.Jednocześnie dodam , że CB powinno zostać!
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Ghost »

A nie lepiej wprowadzić do oficjalnych zasad CB 5 min BT i dodać nowe zasady CB' w których był by ten pomysł "Zmienic granice BT wg koncepcji Antonia" ? Scena sama zweryfikowała by, co bardziej jej odpowiada, a jak sami mówicie, dodanie zasad, to nie jest żaden problem.

@Ozi
właśnie chodzi o to, że gra CB staje się schematyczna i nudna. Bulit 5 minutowy wprowadzi dużo większe możliwości rozegrania każdej gry... Już raz Ci to tłumaczyłem.
User avatar
Ozi
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 111
Joined: Tue Nov 02, 2010 11:17 am

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Ozi »

@Ozi
właśnie chodzi o to, że gra CB staje się schematyczna i nudna. Bulit 5 minutowy wprowadzi dużo większe możliwości rozegrania każdej gry... Już raz Ci to tłumaczyłem.[/quote]

- Nie tlumaczyles mi nic ( moze wooziemu)
a po drugo podoba mi sie te bt 5 min, lecz wtedy scena ow podzieli sie jeszcze na mniejsze grupy ktore beda zwolennikami i przeciwnikami, i ( wowczas moze byc tylko jeszcze gorzej)

, osobiscie :) dla mnie to obojetnie co ma sie stac, bo ogolnie to wszystkie zasady mnie sie podobaja ale nie ma z kim grac innych zasad :(
Proszę o szacunek w stosunku do mojej osoby :)
Pozdrawiam wszystkich
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Nitek »

Ogólnie 3. zasada to w sumie chybiony pomysł. Z drugiej strony zmiana CB lub CW to wielki cios w stronę sceny. Niemniej jednak zasady bez BT to dobry pomysł. Każdy może zrobić screena jak ktoś atakuje czyjąś bazę przed 10. minutą. IMO wprowadzenie OCW z bardziej normalną nazwą to najlepsze wyjście. Niestety aktualnie jest w cho**rę zasad i na moje oko DSW z oficjalnych trzeba wywalić, bo raz na pierdyliard lat ktoś w to gra.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by pomek »

Mieszacie. Tak mieszacie, ze znow musze sie wku**wic i zabrac glos na forum, a to skutkuje dostaniem NASTEPNEGO juz ostrzezenia, ale okej!

Dla wszystkich znaffców CB, CW, OCW, SW, DSW, HC, NW, OR, FFA, BT, BSW, SWB, itd, itp. - zagrajcie ktorakolwiek z tych zasad na innej mapie niz Alien Base. Naprawde, zanim cokolwiek napiszecie o zmianie zasad, wyprobujcie je na innej mapie.

Nie chce juz sie denerwowac i bluzgac na lewo i prawo wyrazajac swoje niezadowolenie, wiec na tym koncze wypowiedz.
Nitek wrote:Niestety aktualnie jest w cho**rę zasad i na moje oko DSW z oficjalnych trzeba wywalić, bo raz na pierdyliard lat ktoś w to gra.
Kuzwa, planowalem byc spokojny. Nie wyszlo. Powiedz mi, co Ci te zasady przeszkadzaja? Wielki znaffco, powiedz mi, czy usuniecie ich z oficjalnych nagle zmieni poziom ich grywalnosci? Sciagnalbym tu z 10 osob, ktorzy biegle potrafia grac DSW i Cie objada, malo tego, powiedza ze jestes noobem, bo poza CB-RUS nic wiecej nie potrafisz.
Takze prosze Cie, nie zmieniaj czegos co jest, jesli masz ZEROWE pojecie na temat zasad DSW.
Mart
Soldier level 6
Soldier level 6
Peru
Posts: 445
Joined: Sun Apr 11, 2010 6:52 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Mart »

Wszystkie oficjalne zasady zostały stworzone pod mapę AB dla mapy AB. Myślę że jeżeli chodzi o tą mapę, zasad mimo wszytko nie należy zmieniać.
Jeżeli chodzi o inne mapy typu: Góry, Rzeka, Flagi, Czterech chętnych itd. Na tych planszach gra z BT jako takim nie ma sensu . Należało by stworzyć lub zmienić obecne zasady z AB z myślą o innych mapach. Powinno to w jakimś stopniu zwiększyć popularność innych map. Na których naprawdę gra się ciekawie i miło.
Dobrą alternatywą na te mapy jest tzw. minimal (czyli ustawienia na minimum) grałem to na rzece i górach kilka razy i naprawdę było ciekawie ;]
Apocalyptic War Episode One Wydany: link

Epizod drugi zostanie wydany kiedy będzie gotowy :)
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Anarchy »

Pomek, znaffco, może nie wiesz (zresztą to skierowane jest do większości osób), ale zasady cb i każde inne były tworzone pod AB i nikt nie myślał przy ich tworzeniu grać na innych mapach. Po prostu na innych mapach potrzeba innych zasad..
User avatar
mattin111
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 280
Joined: Wed Jun 23, 2010 4:02 pm

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by mattin111 »

Po co tera ten Temat? Nie moze wszystko Zostac jak jest? Jak by sie dalo bez Czasu, to by byl rush w 5 Minutie, i potem po grze. Ale chyba kazdy chce zeby byla Dluga i interesujaca Gra. Nie wiem komu tera to Przyszkadza.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Witcher »

Btw. Jak ustalimy, że zasady z zmienionym bt, a CB będą oddzielne to... Nowe CB podzieli los OCW.. cały czas bd grane stare clan base.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Incantatoris »

mattin111 wrote: Nie wiem komu tera to Przyszkadza.
Nie wiesz bo nie czytałeś. Chodzi o balans. Już któremuś id**cie to tłumaczyłem.
spokomajonez wrote:Btw. Jak ustalimy, że zasady z zmienionym bt, a CB będą oddzielne to... Nowe CB podzieli los OCW.. cały czas bd grane stare clan base.
Dlatego trzeba zmodyfikować stare, a nie tworzyć nowe.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Zbiorcza ankieta odnosnie zasad + bt na nowym patchu

Post by Witcher »

Inca wrote: Dlatego trzeba zmodyfikować stare, a nie tworzyć nowe.
Do tego zmierzam, jezeli już zmieniacie to zmience raz na dobre.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply