Zniesienie Bulding Up Time

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Nitek »

Dobra, są takie same, ale spadają w innych miejscach.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Radzio »

Nitek wrote:Dobra, są takie same, ale spadają w innych miejscach.
o.O
Już arei to w ogóle nikt nie ruszał. Wyśpij się może i wróć do nas :P
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Anarchy »

Od zawsze to twierdzę, ale oczywiście znawcy tematu typu nitek, czy pamel twierdzą, że stukacz zmieniał te zrzuty..
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Radzio »

Bo zmieniał, a ja to wycofałem LOL.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Nitek »

Radzio wrote:Bo zmieniał, a ja to wycofałem LOL.
Ja mówiłem o 1.10b ;s
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Radzio »

Nie no, z wami to się idzie dogadać xD
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by pomek »

DrCzurak wrote:No swietnie, usuncie ten BT. A najlepiej to i baze obcych.

*Jak sie wam w rankingu nie podoba, ze build time tam jest to zrobcie sami ku**a lepszy.

*Prosze was nie pie***lcie durnot, bo to i tak nie przejdzie.

Temat jest wyjęty z dupy, jak większośc tematów typu " Usuńmy zasady cw, a zrobmy OCW!" czy inne pier**lenie.
Jedyna sensowna wypowiedź w tym bezsensownym temacie. Czurak, zawsze uważalem, ze masz leb tam, gdzie wiekszosc jej wgl nie ma...

I jak zawsze, nie moglo zabraknac krytki w strone mojego pro-elo-znaffcy:
Nitek wrote:W aktualnej becie 1.11.0 nie ma jeszcze bardzo dużych zrzutów w ustawieniach.
Image
Chyba osleplem. Nitek, opusc te forum, bo pierd*** BEZSENSU. Prosze ;/

A jeszcze cos dodam:
Nitek wrote:bo duże są większe niż na 1.02.
Nitek wrote:Ja mówiłem o 1.10b ;s
wredny jestem dla niego, wybaczcie.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Antitheus »

Pomek - Nitek ma rację jeśli chodzi o zrzuty na 1.11.0...
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Radzio »

Antitheus wrote:Pomek - Nitek ma rację jeśli chodzi o zrzuty na 1.11.0...
???
Czy ktoś w tym temacie oprócz mnie wie, o czym mówi?


// Raduś, ja tu po whisky i czeskim piwie siedzę. Może napsiałem kolejną głupotę ale na prawdę wg mnie zrzuty na CB są o wiele większe niż na 1.10b
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Nitek »

W wersji bodajże z 31. grudnia zrzuty rzeczywiście były większe. W którejś tam wersji zostały poprawione, a w najnowszej (którą pobrałem, ale zapomniałem zainstalować xD) są zrzuty z 1.02.
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Maniek »

Dla mnie BT mogłoby nie być. Kiedyś istniała umowa dżentelmeńska, wg której nikt nikomu do bazy się nie wpierdalał przed 10 minutowym wyznaczonym no rushem. Ba! Nawet kiedyś nie było zegarka w grze i włączało się minutnik w telefonie - jakoś większych zgrzytów nie było, a że zawsze trafią się jakieś parapety to już niestety inna historia. Teraz tacy ludzie nie wjadą Ci do bazy w 7 minucie, ale znajdą inny sposób by wkurwić normalnych graczy. Kiedyś gra opierała się na tym, by jak najszybciej zgarnąć skrzynki leżące na środku. Budowało się nawet manualne, kołowe komorki byleby zgarnąć środek. Strategie były bardziej zróżnicowane IMO .
User avatar
Bulisek
Site Moderator
Posts: 32
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:30 pm
Location: Czech Republic
Contact:

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Bulisek »

Ok, i didn't understand everything in this discusion, but my opinion is, that the build up time significantly reduce the amount of different tactics, which can be used. For me, rush is a tactics too, and if you are good player, you can deal with that. I have played many games with no BT and for me it was much more fun. But it's true it was only with 6 or 9 people and minimum amount of crates.
But I think, we can wait now a little moment, and when the OW ranking is finnished, it will be possible to add there more types of games for example CB without BT and we can then analyze the statistics. But it would take time, because for new rules must be first developed new tactics.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Gwrhkhsh »

It seems like the development of new tactical ideas is the most difficult thing to bear for the so-called 'old players', or however you call them. No wonder - reducing the build-up is a drastical change. To me, generally, a major part of the community has a serious problem with - I'm not sure how to call it anyway - thinking. Thinking about current situation, instead of just smashing the keyboard in a pre-learnt order.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Marcinszabla »

Całkowite zniesienie BT mogłoby doproeadzić do tego , że gościa tradycyjnie grającego wystarczyłoby pokonać przemieniając wszystkich ludzi w żołnierzy. Co do No Rushu to zabezpiecza przed raszem (sama nazwa wskazuje) , ale za szybko była by robiona defa na platformach i żadna ze stronnie mogłaby utrzymać , bo bardzo wczesne walki z wparciem HG powodowałyby , że żadna strona nie odniosła by zwycięstwa (zbrojka jest dobra , ale przenieść się jej nie da). Piszę o przedwczesnej defie ,której kilka HG nie zniszczy , stopniowo wzmacnianej i obecnej u każdej ze stron. Można też potestować No Rush i zobaczyć , jak to naprawdę jest i jeśli moja teoria na temat NR jest prawdziwa , to sprawdzić , czy taktyki odniosą suces.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Zniesienie Bulding Up Time

Post by Incantatoris »

Całkowicie ciebie nie rozumiem. NR to jest No Rules. Tak dla sprostowania. A całkowite zniesienie BT (co było od początku moim zamiarem), niezależnie od zasad, nadal uważam za słuszne. Jeżeli ktoś by grał tradycyjnie, czyli dopiero w szóstej minucie bojowa jednostka (koszary koło 10 minuty) to oczywiście, że by przegrał. Nawet jakby kto zaatakował go i trzema żołnierzami.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
Post Reply