Wprowadzenie zasad Old Clan War

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy chcesz wprowadzenia zasad OCW (uzasadnij)

Poll ended at Tue Feb 01, 2011 8:47 pm

Tak
10
83%
Nie
2
17%
 
Total votes: 12

User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Nitek »

Radzio wrote:Ale OCW już jest.
Jest, ale nieoficjalnie. Jedyna zmiana to ograniczenie behemotów, które dałem ja, bo uważam, że to jedyne rozsądne rozwiązanie.

@Majonez: tak
*Matrix*
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 220
Joined: Fri Sep 04, 2009 3:03 pm

Re: "Nowe" zasady Old Rules.

Post by *Matrix* »

no dokladnie nie ma co ruszac podstawowych zasad zarowno jak cw i cb. jak chcecie to zrobcie sobie jakies kopie i pozmieniajcie nazwy, zmiencie 1 , 2 rzeczy w zasadach i sobie wprowadzajcie xD
czlowieku jak jestes bez winy rzuc w siebie kamien... :)

Image
Image
Image

Zobaczymy jaki pomaranczowy koles do mnie napisze jako 1 :)
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Witcher »

Arab raczej też tutaj będzie pokrzywdzony. Chyba, że zaminuje wyjazd od rusa czy cuś takiego. A z platformy chyba można było atakować, nie?
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 55
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:42 pm

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Pamel »

Mozna atakowac wszystko poza baza rywala i pojazdami/budowlami/ludzmi, ktorzy znajduja sie na jej terenie. Platformy to teren neutralny, na ktorym mozna atakowac.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4166
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Serpent »

OMG, arab-srarab. Wkurza mnie już ta wasza "teoria balansu", a prawda jest taka że nie wszystkie zasady są robione pod wszystkie nacje...

OCW is good, choć i tak nie którzy płaczą że jak walisz ze środka mapy jego hg na platfie, mówi że atakuje jego baze.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 55
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:42 pm

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Pamel »

Ta, tak bylo od zawsze i w sumie to byl jeden z elementow kluczowych w pozniejszym wprowadzeniu cb, pamietam, ze np. niejaki Phantom plakal jak zniszczylo mu sie hg, ktore byly na platformie przed 10 min i mowil, ze to rush po czym wychodzil z gry. Pomijajac, ze argument z dupy, bo ocw polega wlasnie na walce o srodek, tj przejecie dostaw.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Witcher »

Pamel wrote:Mozna atakowac wszystko poza baza rywala i pojazdami/budowlami/ludzmi, ktorzy znajduja sie na jej terenie. Platformy to teren neutralny, na ktorym mozna atakowac.
Kiedyś przed 10 min Rambo na OCW atakował z platfusa rakietami moje koszary czy co to tam było.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by KiLeR »

CW zostawcie w spokoju osobiscie mam duzy sentyment do tych zasad wiele ciekawych gier rozegrało sie na nich jak jeszcze duzo osob grało
OCW- jedna zmiana zamiast no rash wpisac cos typu nie podkradanie skrzynek ze składu i ropy oraz nieatakowanie hg które sa na swoim polu do 10 min (czesto łamane na ocw) dokładniej do niego wracaja zostawiam nazwanie tego reformatorą i filozofą
Jesli chcecie cos zmieniac to zmiencię Or na OCW których osoby bez hostów nie grały ani razu a osoby z hostem grały moze raz
Tak na koniec ja osobiście jako oficialne OCW uznaje juz sporo czasu ale nie ma z kim ich grać:(
Antonio
Site Moderator
Posts: 539
Joined: Mon May 17, 2010 6:29 pm

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Antonio »

Zasady OR gralem 3-5 razy w zyciu, przy czym bylo to takie dzisiejsze FS.

W sumie, to o ch*j nitkowi chodzi z behami na OCW ? On tego nigdy nie gral, gdy nazywaly sie CW, skad mu taki pomysl nagle przyszedl. Nikt nie robil 10 behemotow wtedy, bo max 1 miescil sie w przejezdzie.
...
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Witcher »

KiLeR wrote:CW zostawcie w spokoju osobiscie mam duzy sentyment do tych zasad wiele ciekawych gier rozegrało sie na nich jak jeszcze duzo osob grało
OCW- jedna zmiana zamiast no rash wpisac cos typu nie podkradanie skrzynek ze składu i ropy oraz nieatakowanie hg które sa na swoim polu do 10 min (czesto łamane na ocw) dokładniej do niego wracaja zostawiam nazwanie tego reformatorą i filozofą
Jesli chcecie cos zmieniac to zmiencię Or na OCW których osoby bez hostów nie grały ani razu a osoby z hostem grały moze raz
Tak na koniec ja osobiście jako oficialne OCW uznaje juz sporo czasu ale nie ma z kim ich grać:(
Kiler, ale tutaj chodzi o wprowadzenie OCW jako NOWEJ zasady, a nie zmiane CW na OCW. ;P
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Nitek »

Głosować, bo znowu będzie płacz, że nie macie prawa głosu. Póki co zagłosowało tylko 9 osób :s
Pamel
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 55
Joined: Tue Jan 18, 2011 7:42 pm

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Pamel »

KiLeR wrote:OCW- jedna zmiana zamiast no rash wpisac cos typu nie podkradanie skrzynek ze składu i ropy oraz nieatakowanie hg które sa na swoim polu do 10 min (czesto łamane na ocw) dokładniej do niego wracaja zostawiam nazwanie tego reformatorą i filozofą
To chyba oczywiste, ze podkradanie surowcow jest zabronione. Przeciwnik nie ma prawa pojawic sie na terenie rywala (tudziez ostrzeliwac cokolwiek, co sie tam znajduje) do 10 min.
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 997
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Wprowadzenie zasad Old Clan War

Post by Nitek »

Dodałem 2 podpunkty jasno wyjaśniające działanie no-rushu (wg tego jak się kiedyś grało). Jeżeli komuś się to nie podoba, zawsze może zmienić swój głos.
Post Reply