[Propozycje] Arabowie na NW!

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy podobają Ci się takie urozmaicenia?

Tak (komentarz)
5
45%
Nie (komentarz)
4
36%
Dodam coś od siebie (komentarz)
2
18%
 
Total votes: 11

User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

[Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Witcher »

Jak wiadomo, arabowie nie posiadają bomb syberytowych, nie mogą więc brać udziału w swego rodzaju 'wyścigu atomowym' na meczach NW. Ale am i rus może, a w czym Ar jest najlepszy? W sabotażu! ;)

Głównie chodzi o to, aby dać szansę arabom na NW (tylko w grach 2v2). Co za tym idzie trzeba znieść BT. Teraz postaram się rozrysować jak to widzę:


Mamy grę Am + Ar vs Am + Am.

Druga drużyna może dysponować dwoma bombami syberytowymi mniej więcej w tym samym czasie. Drużyna pierwsza będzie miała jedną. Jednak nie należy zapominać o Arabach, którzy są w teamie 1.
Co by się stało, gdyby Arab zaczął sobie sabotować złoża syberytu w bazie przeciwnika? Stałby się istny zastój w pracy, brak surowca uniemożliwiłby produkcje bomby (zakładając, że jeszcze nie uzbierano odpowiedniej ilości). Arabowie latają sobie po mapie i niszczą ów złoża a Am z Teamu 1-szego spokojnie produkuje bomby. Jaki będzie tego efekt ? Ano taki, że team 2 nie wyprodukuje tych bomb na czas lub w ogóle.
Dzięki takiej grze Arabowie mogą być lepiej wykorzystywani.

proponuje całkowicie wyłączyć bt na nw, a przed arabskimi naukowacami pozwolić się brutalnie bronić. To da balansu do gry i swego rodzaju urozmaicenie ;)

Wybaczcie, że wszystko tak chaotycznie ale 2 dni nie spałem, co zaraz nadrobię. Hi Ho i mam nadzieje, że mój pomysł wam się spodoba. ;)
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by pomek »

Tak jak mowilem Ci na gg, jeden z konkretnych pomyslow, ktory imho jest naprawde ciekawy. Przede wszystkim wylaczymy klotnie o zabudowanie ... A no wlasnie, zabudowanie ... Co jesli sie zabuduje? Nie moge uzyc rakiety zeby zniszczyc budynek, a bez tego do bazy Ci nie wjade ... Pozostaje problem dostepu do bazy.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Witcher »

Nie musimy grać ar + am, można uzywac teleportu ruskich bazook ale to oczywiście zabiera nam czas, który można byłoby przeznaczyć na badanie bomby. Istenije więc ryzyko, że uda się sabotować złoże na czas i mieć wy***ane lub nie uda nam się i będziemy mieli te 2 min do tyłu.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Marcinszabla »

No będzie sens budowania koszar w swojej bazie. Pomysł nie jest zły , aczkolwiek bym to dał jako oddzielną zasadę , bo mi jakoś smak z NW zabiera.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Bren »

Ja bym wprowadził do tego zmianę - arab może rozwalać puste (nie licząc składów i budynków typu elektrownia) i niedobudowane budynki nawet w bazie wroga. "Pełnych" budynków oczywiście nie mógłby rozwalać, bo to by już NW wcale nie było.

Nazwę tego arabskiego NW przerobiłbym na ANW, czyli Arabian Nuclear War.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Witcher »

O, pomysł Brena mi się podoba, wtedy Arab mógłby nizsczyć blokadę dajmy na to... z labów.

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości czy gra z Arabem będzie przechylać szalę zwycięstwa na swą strone to:

Team z Arabem ryzykuje, że nie zdąży.
Team przeciwny może zyskać przewagę czasową lub ją całkowicie stracić.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
User avatar
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 443
Joined: Tue Aug 17, 2010 3:15 pm
Location: Zamojszczyzna

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Marcinszabla »

Bren wrote:Ja bym wprowadził do tego zmianę - arab może rozwalać puste (nie licząc składów i budynków typu elektrownia) i niedobudowane budynki nawet w bazie wroga. "Pełnych" budynków oczywiście nie mógłby rozwalać, bo to by już NW wcale nie było.

Nazwę tego arabskiego NW przerobiłbym na ANW, czyli Arabian Nuclear War.

To z rodzajami budynków jest zbyt skomplikowane, a po za tym zmieni się w pykankę poduszkowców z autodestrukcją urozmaiconą tym , że musi być w jednym teamie koniecznie AM , bądź RUS , którzy nie zdołają wybudować jedynej im dozwolonej jednostki do ataku.Do tego , który budynek można niszczyć , a który nie. I tak wszyscy będą ciągle kogoś trzymali w swoich budynkach (przy 15 ludziach) , a to uniemożliwi destrukcję.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by pomek »

a to uniemożliwi destrukcję.
A wiec chociaz na chwile oderwiesz wzrok od zapierdzielajacej kreski z badaniem bomby na zbrojownie, zeby upewnic sie, ze baza jest odpowiednio broniona. Obecne nw? 15 ludzi w labach, pozniej 9 ludiz w labie... Super gra, nie powiem :D
User avatar
Woozi
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 155
Joined: Sun Sep 06, 2009 3:53 pm
Location: Białystok/Czarna Białostocka
Contact:

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Woozi »

po*******iło w pizdu ku**a mać? Wypierdalać od NW. NW to NW, kiego ch**a wciskać araba który nie ma bomby....
Chcecie se ku**a tak grać to grajcie, ale spierdalać mi od oficjalnego NW.

Wybaczcie, że wszystko tak chaotycznie ale 2 dni nie spałem, co zaraz nadrobię. Hi Ho i mam nadzieje, że mój pomysł wam się spodoba. ;)
To idź lepiej spać.
"Nie wierzcie ludziom, którzy nie piją! Abstynenci nie piją, bo się boją, że po pijaku powiedzą o sobie coś, czego inni mają nie wiedzieć."

Józef Stalin

Nitek wrote:Z Woozim lepiej uważaj - jest jak bazyliszek: spojrzysz mu prosto w oczy i dostaniesz z glana w twarz :(
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Szulce »

Mi osobiście się ten pomysł nie podoba. NW to NW i nie trzeba raczej niczego zmieniać. Ci, którzy chcą grać na zasadach NW, muszą odpuścić sobie Arabów i zagrać Amerykanami lub Ruskami. Nie zawsze przecież trafi się taki mądry, który od razu pomyśli, że jak będzie grał Arabami, to może sabotować złoża innych :amlol:
Image
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by pomek »

to ma byc dodatek do gry, nie edycja oficjalnego nw...

ps: kto uprzedzil w reporcie wooziego? :D
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Witcher »

Jeżeli ktoś chce potestować to pisać na gadu, macie w profilu.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Anarchy »

Kretynizm, bezsens, beznadziejny pomysł. Pomijając fakt, że wypaczy to grę NW, to wystarczy jebnąć jednego soldata w późniejszej fazie gry, który upilnuje złóż.

@Pompek
- Ten sam, co ostatnie 20 raportów. Są one anonimowe, więc się nie dowiesz;P
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by pomek »

1 soldat nie zabije 3 naukowcow :P
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: [Propozycje] Arabowie na NW!

Post by Witcher »

Szulce wrote:Nie zawsze przecież trafi się taki mądry, który od razu pomyśli, że jak będzie grał Arabami, to może sabotować złoża innych :amlol:

Gdyby grać na przypał arabem na obecnym NW to jak odciąć sobie przyrodzenie, bo to nic nie wskóra. Bowiem jest build up.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply