Pomoc dla n0ba :P

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Pomoc dla n0ba :P

Post by pomek »

- graj na samozniszczenie i radary + miny zdalne, możesz też spróbować sił w rushu; te dwie strategie zwykle są najskuteczniejsze
arabami gra sie specyficznie. inaczej niz am. gra arabami to przede wszystkim gra logiczna. podobnie jak rusem. tylko amerykanem mozesz przepchac gre rushem. rusem to nie przejdzie, a jesli grasz przeciwko arabowi, ktory wie jak podkladac ladunki, to wygranie jest niemal niemozliwe po kilku atakach. trzeba sie sporo naglowkowac jesli graja gracze na wysokim poziomie

edited by Yuri, sam wiesz czego brakuje
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Pomoc dla n0ba :P

Post by Bren »

Archeologia. Ile czasu spędziłeś, zanim znalazłeś coś, dzięki czemu mogłeś mnie skrytykować i oczernić?
Zacytuj cały post, jak już. Wybrałeś tylko ten fragment, który ci się "spodobał".
Do tego nie napisałeś nic konkretnego.
Ja napisałem coś, co się nada na walkę z osobami o jego doświadczeniu. Chyba nie sądzisz, że napisałbym bardzo dokładnie jedną z najlepszych taktyk?
Do tego wiem, że w paru kwestiach się myliłem i wiem nawet, w których miejscach. Trochę skilla mi wpadło przez te parę miesięcy.
Spoiler:
UWAGA!!! IRONIA!!!
Muszę cię rozczarować, ale jestem z tego samego pokolenia, co ty. Pamiętam jeszcze, jak się grało na Pegasusie i wychodzenie z kolegami na nogę. Admini nie mają po 40 lat, że z innego pokolenia są :D

EDIT:
W sumie, po usunięciu bluzgów, to coś konkretnego wyszło.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Pomoc dla n0ba :P

Post by Witcher »

przeczytaj sobie Sztuke Wojny Sun Tzu i rozpieprzysz wszystkich.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply