Odzyskanie klucza do Windowsa

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Post Reply
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Szulce »

Witam. Od paru miesięcy borykam się z problemem aktualizacji mojego systemu. Niestety, gdzieś zapodziałem kartkę z moim kluczem produktu. Użyłem więc programu Windows Key Finder - wyszukał mi klucz, ale po wstukaniu wyskakuje mi komunikat: "Nieautoryzowany klucz produktu". Wcześniej miałem inny program do odzyskania klucza, wyskoczył mi ten sam klucz. Nie mam pojęcia, co dalej robić. Jakieś rady / propozycje?
Image
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Nitek »

Napisz do supportu M$
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by pomek »

Jak WIN7 Ultimate to moge zarzucic aktywator na privie:]
User avatar
Nitek
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 999
Joined: Mon Apr 13, 2009 4:13 pm
Location: Białystok
Contact:

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Nitek »

pomek wrote:Jak WIN7 Ultimate to moge zarzucic aktywator na privie:]
Kto normalny kupuje wersję Ultimate? Oryginalny CD-Key pozwoli mu ściągać aktualizacje i inne pierdółki. Również nie płaci się de facto sporej sumy pieniędzy po to, żeby używać aktywatorów, cracków i innych tego typu zabawek.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Antitheus »

Nie masz naklejki na komputerze lub na spodzie laptopa?
Spoiler:
Image
User avatar
pomek
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 656
Joined: Mon May 03, 2010 9:05 pm

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by pomek »

Nitek wrote:
pomek wrote:Jak WIN7 Ultimate to moge zarzucic aktywator na privie:]
Kto normalny kupuje wersję Ultimate? Oryginalny CD-Key pozwoli mu ściągać aktualizacje i inne pierdółki. Również nie płaci się de facto sporej sumy pieniędzy po to, żeby używać aktywatorów, cracków i innych tego typu zabawek.
Po co cytujesz ostatni post, skoro odpowiadasz do mnie? Mozesz mi to wytlumaczyc?

Bede sobie sciagal wszystko, co mi sie podoba. Jesli lubisz wydawac pieniadze i czuc sie lepszy, bo masz oryginalne, to ok. Kiedy dostalem 1szy komputer tez mialem wiele rzeczy oryginalnych. Od windowsa, po originala wara z pudelkiem. Jaki byl tego sens, skoro moge to samo miec za free. Firma, od ktorej to biore nie zbiednieje, a ja zabezpieczam sie przed kupnem jakiegos gowna, ktore mi sie nie zwroci. Jak bede mial ochote to pojade do sklepu i sobie kupie dowolnego windowsa. A - aktywowalem sobie, bo nie chcialo mi sie odwracac laptopa i przepisywac kodu. Kurde, zapomnialem, ze to moj 3ci laptop i mam juz 3 kody. Ale co ja tam wiem, te kody napewno pasuja z win7 home do win7 ultimate :D
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Szulce »

@Pomek - mam windows xp professional

@Antitheus- jedyna naklejka, jaką posiada budowa komputera zawiera informację o użytkowaniu sprzętu...

@Nitek - próbuję z jeszcze jednym programem. Jeśli nie zadziała - nie pozostaje mi nic innego, jak Twoja opcja :amsad:
Image
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Maniek »

Zwykle support MS pomaga w takich sprawach, jak będziesz w stanie udowodnić im to, żę masz oryginał(pudełko, czy jakiś paragon) to może wygenerują Ci nowy cdkey.
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Szulce »

I tu pojawia się problem: nie mam żadnego pudełka, bo system instalowali mi w sklepie, w którym go kupiono. Co do klucza, to wpisując oryginał, mam komunikat, że jest nieautoryzowany (klucz). Albo mój Win jest jakiś wybredny, albo zepsuty... Jakieś inne propozycje?
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Anarchy »

Szulce wrote: instalowali mi w sklepie [...] oryginał [...] nieautoryzowany (klucz).
A ten oryginał to ci dali napisany ręcznie na kartce?:P
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Nefarem »

Przecież napisał że miał klucz na kartce.
Szulce wrote: ...gdzieś zapodziałem kartkę z moim kluczem produktu.../ propozycje?
Ale swoją drogą nigdy nie wiedziałem że podczas aktualizacji systemu trzeba klucz wklepywać.
#edit2
Sprawdziłem ten program porównałem kod który pokazał program z kodem który mam na obudowie, był inny ;]
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Antitheus »

Jeśli wgrali Ci windę w punkcie i nie masz do tego oryginalnej naklejki tylko "jakieś tam kody na kartce" to zapewne Cię, mówiąc kolokwialnie, "wydymali". Jeśli nie posiadasz oryginalnego kodu tylko serial do pirata, to system nie zostanie aktywowany.
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Odzyskanie klucza do Windowsa

Post by Szulce »

Cóż, w takim razie będę musiał instalować system co 30 dni... Dzięki za wszelkie porady, na Was zawsze można polegać. Temat do zamknięcia :amhello:
Image
Post Reply