Adios!

Newsy ze starej odsłony Original-war.net, dawno nieaktualne ale zachowane dla potomności.
Cerrado
Avatar de Usuario
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 178
Registrado: Vie Feb 17, 2006 9:04 pm
Ubicación: Grajewo

Adios!

Mensaje por Mules »

Dzisiaj 19.01.2007 r odchodzę od Original War. Pozwalam sobie pisac tego news'a jako, ze bylem jednym z redaktorów ( tak opierprzalem się ) Original-War.net i aktywnym uczestnikiem forum. Cóż chciałem podziękować wszystkim tym, którzy pomogli mi, w jakikolwiek sposób, marnowali czas, żeby zainteresować się moją osobą, czy po prostu porozmawiać. Dzięki dla tych wszystkich, którzy stanęli na mojej drodze i okazali mi choć trochę szacunku, dzięki dla tych, którzy próbują zmieniać scenę na lepsze mimo oporu innych, dzięki dla tych, którzy walczą z kretynizmem i id****zmem ( choć to iście syzyfowa praca ), dzięki dla grających i testerów, dzięki dla finów, niemców, anglików i polaków ( zwłaszcza z Bełchatowa, Gniezna, Warszawy, Śląska i Bielska Podlaskiego ), dzięki za te wszystkie chwile, w których mogłem uczestniczyć grając w Original War i przebywając na forum i OW Lobby na GSA. Przepraszam za moje kretyńskie zachowania, przejawy idi***zmu, czy wrogości. Przepraszam, jeżeli komukolwiek przeszkadzałem moją osobę. Cóż to tyle podziękowań i przeprosin. Być może jeszcze się spotkamy.. gdziekolwiek
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Imagen
Avatar de Usuario
Sebek
Veteran
Mensajes: 124
Registrado: Mié Abr 12, 2006 3:19 pm
Ubicación: Szczecin
Contactar:

Mensaje por Sebek »

Żegnaj Mules - fajnie się z Tobą grało i gadało. To do... usłyszenia ^^
Imagen
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Mensajes: 14
Registrado: Mié Abr 12, 2006 7:06 pm
Ubicación: kraina gdzie obcy ginie

Mensaje por szakal »

Nie no Mules nie odwalaj jeno wracaj bo jesteś potrzebny całemu społeczeństwu OW a w szczególności Yuriemu a ty Sebek jestes frajer i sie nie wypowiadaj i wypi*****aj
ph3nom
Veteran
Mensajes: 286
Registrado: Jue Ago 03, 2006 2:17 pm
Ubicación: Europe

Mensaje por ph3nom »

a Ty szakal jesteś kr***nem który bluzga inne osoby, a co do decyzji Mulessa, to jego sprawa... jeżeli tak zadecydował to znaczy że odpowiada mu to, przynajmniej nie będzie musiał się pi****yć z niektórymi de****mi na GSA 8)
Imagen
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Mensajes: 14
Registrado: Mié Abr 12, 2006 7:06 pm
Ubicación: kraina gdzie obcy ginie

Mensaje por szakal »

Po pierwsze nie jestem kr***nem i nie bluzgam wszystkich tylko id****w więc sie nie wypowiadaj bo jeszcze cie nie zbluzgałem dobrze :>[/url]
Avatar de Usuario
Sebek
Veteran
Mensajes: 124
Registrado: Mié Abr 12, 2006 3:19 pm
Ubicación: Szczecin
Contactar:

Mensaje por Sebek »

szakal escribió:Po pierwsze nie jestem kr***nem i nie bluzgam wszystkich tylko id****w więc sie nie wypowiadaj bo jeszcze cie nie zbluzgałem dobrze :>[/url]
Moim skromnym zdaniem Szakalu, nie dojrzałeś jeszcze emocjonalnie do używania programów GameSpy Arcade. Może i jesteś starszy, ale zachowujesz się jak dzieci na podwórku w wieku 8-10 lat, które cieszą się, że nikt im nie zwróci uwagi, gdy powiedzą słowo na k czy też c... Wiem, że po mojej wypowiedzi napiszesz coś w stylu "weź już w ogóle wy...." - ale pamiętaj to świadczy o Tobie, a nie o mnie...
Pozdrawiam :)
Imagen
szakal
Soldier level 1
Soldier level 1
Mensajes: 14
Registrado: Mié Abr 12, 2006 7:06 pm
Ubicación: kraina gdzie obcy ginie

Mensaje por szakal »

Nie no ty za to dorosłeś spamowaniem lobby :> Kiedy sebek na****dala na chacie głównym non stop linki do swojego rooma to jest wszystko ok ale jeśli sie mu zwróci uwage to już każdy jest beee...
Avatar de Usuario
Majkel
Soldier level 1
Soldier level 1
Mensajes: 12
Registrado: Mié Abr 12, 2006 3:08 pm
Ubicación: twoja stara
Contactar:

Mensaje por Majkel »

o k***a mules naprawde zrobiles na mnie wrazenie tym uzalaniem sie nad soba :D wzruszylem sie :oops:
Sorry ale sygnaturka rozwala forum. Daj jakas mniejsza.
www.bialystok-parkour.prv.pl
Avatar de Usuario
Philly
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 90
Registrado: Mié Abr 12, 2006 6:28 pm
Ubicación: Earth

Mensaje por Philly »

a myslalem ze czarnuchy sa twarde a tu mi pod emo podchodzisz xDD, ale mniejsza krzysiu mamy nadzieje ze chwila slabosci minie i wrocisz :twisted:
Imagen
Avatar de Usuario
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Mensajes: 136
Registrado: Sab Dic 16, 2006 5:51 pm
Ubicación: Germany
Contactar:

lol

Mensaje por ajdem »

lol w sumie mules szkoda ze odchodzisz a myslalem ze wytrzymasz i sie pomenczysz z kretynami na gsa jeszcze no ale mam nadzieje ze wrucisz jeszcze kiedys :D
spec
Soldier level 3
Soldier level 3
Mensajes: 62
Registrado: Vie May 26, 2006 5:04 pm

Mensaje por spec »

Żegnaj czarny bracie :lol:
Avatar de Usuario
Raptor The Hawk
Soldier level 1
Soldier level 1
Mensajes: 29
Registrado: Mié Abr 12, 2006 3:51 pm

Mensaje por Raptor The Hawk »

no narazie kr***nie :lol:
Imagen
Avatar de Usuario
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 379
Registrado: Mié Abr 12, 2006 7:43 pm
Ubicación: Poland
Contactar:

temat

Mensaje por NaDoL »

ta...hawk jak zwykle wtrącił swoje 3 grosze. btw jak znam życie Mules wróci po paru tyg (miesiącach) chociażby na ow lobby samo^^
Imagen
Avatar de Usuario
HiroTailo
Soldier level 1
Soldier level 1
Mensajes: 29
Registrado: Mié Nov 08, 2006 7:51 pm
Contactar:

Mensaje por HiroTailo »

O o Original War Wiem prawie wszystko a przynajmniej to, można je porownać do 2 rzeczy a mianowicie:

-Do Narkotyku od którego jesteśmy uzależnieni,a przez niego tracimy całą kase, rodzine, przyjaciół..itd.

-Albo do Teściowej, którą możemy nawet wyrzucić z 10 piętra a ona powróci z jeszcze Większą Śiłą .

Btw. Mules jestem przekonany, że nas nie opuścisz chociażby dla samych "Staruszków" na ow lobby.
Lamy trzeba tępić.
Cerrado