Władza Absolutna

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Post Reply
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Władza Absolutna

Post by Serpent »

Bren wrote:Jedyna nadzieja w Serpencie. Doceniam jego SoS i mam nadzieję, że jego mod dobije w mojej skali co najmniej do 6,9 na 10.
O cho**ra! Chyba poproszę o pomoc Blackmena :roll:
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

Ja też, Blackmen zostanie naszym mentorem jak stworzyć dobrego moda i dostać co najmniej 7/10.
Przydała by się jakaś seria poradników.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Władza Absolutna

Post by Bren »

Serpent wrote:
Bren wrote:Jedyna nadzieja w Serpencie. Doceniam jego SoS i mam nadzieję, że jego mod dobije w mojej skali co najmniej do 6,9 na 10.
O cho**ra! Chyba poproszę o pomoc Blackmena :roll:
Twoje mody znajdują się jakby w innym rodzaju. Proszenie o pomoc Blackmena w konstruowaniu Twojego moda to jak proszenie dramaturga o napisanie powieści futurystycznej - nie da rady, a jak już, to wyjdzie miernie. O ile Nurofen i Blackmen reprezentują ten sam typ modów pomimo ogromnej różnicy poziomów między nimi, to Twój się już kwalifikuje do całkowicie odmiennego typu.
Moja skala bierze pod uwagę wiele czynników, takich jak walory estetyczne map, akcja, długość misji, menu główne, fabułę, dialogi, humor, wybuchy, ile wypiłem, współczynnik Janosika i właśnie - typ modów. Sam nie jestem pewien jak działa moja skala i nie wiem, czy da się przekroczyć próg 7,0. Może mody Creative'a to granice możliwości ludzkiego umysłu? Możliwe, że aby dobić do 8,0, trzeba byłoby nagiąć lub dosłownie znaleźć lukę w obowiązujących prawach fizyki. Myślę, że zależy to od prawdziwości teorii wieloświatu. Możliwe, że aby uzyskać mod o wartości 8,0, należy zebrać energię, a co za tym idzie moc obliczeniową niemożliwą do zebrania w jednym wszechświecie.
W kwantowej skali świata czas i przestrzeń zaczynają się mieszać i przyczyna następuje nieraz po skutku. Kwanty zawierają wymiary wykraczające poza znane nam cztery, ściśnięte wewnątrz nich przez nieznane nam siły. Ustalenie prawdziwej wartości modów Blackmena na poziomie kwantowym staje się wielokrotnie ważniejsze od bozonu Higgsa.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Xander »

Bren wrote:Nie rozumiem was, ludzie. Graliście chociaż w w Sniper Mod od Creative'a? Fabuła jest nieliniowa i trzyma w napięciu. W jego modzie nie da się przewidzieć, co się wydarzy za chwilę. Zawarte są wielkie batalie, plany szpiegowskie, bronie masowej zagłady, niejasne układy, a nawet trening snajperski! Autor celowo wprowadza stan niejasności i oniryzmy, aby uwydatnić niewiadomą w jego kampanii. Bohater jest stylizowany na szpiega pokroju Jamesa Bonda - potrafi załatwić wszystko od ręki i odnajdzie się w każdej sytuacji.
Porównajmy to z Władzą Absolutną. Głównym bohaterem jest taka jakby... nijaka, kluskowata postać, której towarzyszami i przełożonymi są postacie na żywca zerżnięte z kampanii, nieraz z niepasującymi do ich charakterów dialogami. Misje są do bólu długie, liniowe i nie mają nawet szczypty humoru, którego nie brakuje w modach Blackmena. Nawet sądząc po ilości komentarzy można określić które mody cieszą się większą popularnością. Nurofen powinien się dużo bardziej postarać.

Jedyna nadzieja w Serpencie. Doceniam jego SoS i mam nadzieję, że jego mod dobije w mojej skali co najmniej do 6,9 na 10.
Spoiler:
Image
Najpopularniejsze mody w Workshopie.

Creativa mody są na samym końcu xD
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Władza Absolutna

Post by Serpent »

Bren wrote:Kwanty zawierają wymiary wykraczające poza znane nam cztery, ściśnięte wewnątrz nich przez nieznane nam siły.
Kvantovy :D

Btw, na kanale Kvantovego możesz podejrzeć SoSa i wydać werdykt ;p
Last edited by Serpent on Wed Dec 09, 2015 12:27 am, edited 1 time in total.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Beholder
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Wed Dec 02, 2015 6:44 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Beholder »

Nie chce mi sie rozpisywac nawet jakim to beznadziejmym trollem jestes, ale z tego co zauwazylem to nikt nie bierze twoich postow na powaznie.
Jesli rajcuja cie misje ktore trwaja max 3 min to prosze bardzo.
A to ze mod jest liniowy to jest jedna z zalet tego moda i mamy okazje spotkac tam bohaterow z kampanii przedstawionych z innej perspektywy.
Image Omnomn nom nom
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

Komentarze tak? Spójrz sobie na liczbę subskrypcji na workshopie OW a także na komentarze.
Więc twój wykład jaki to mój mod jest bee i w ogóle mało mnie interesuje.
Gdybyś nie trollował wcześniej może bym brał na poważnie.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Władza Absolutna

Post by Szymiew »

@Serpent To już wiem czemu mi spodnie dżysły jak się schylałem po pisiąt groszy - mam wykraczające wymiary. :lol:

Mody Creativa są tak zaawansowane, ze nikt nie wie o co w nich chodzi.
Btw, na kanale Kvantovego możesz podejrzeć SoSa i wydać werdykt ;p
Niezniszczalne Moszny i Snajpera też można. :disco:
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Don Mateo
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 51
Joined: Tue Dec 01, 2015 10:07 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Don Mateo »

Czemu na tym forum jest tak dużo ironii, bo nie chce mi się wierzyć, że to wszystko za sprawą jednego użytkownika, który dodatkowo "robi sam mody".
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Władza Absolutna

Post by Szymiew »

Jesteśmy starzy i zgorzkniali, życie nas rozczarowało, ideały zawiodły. Świat poszedł swoją drogą, nie naszą.
Stąd ta ironia, żarty, odrealnianie sytuacji, ukrywanie rzeczywistości pod płaszczem żartobliwej lub uszczypliwej fikcji. Tak jest łatwiej i życie nabiera barw.
Spoiler:
;)
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
filazaf
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 133
Joined: Mon Jul 30, 2007 4:10 pm

Re: Władza Absolutna

Post by filazaf »

Oryginalny OW nie odstrasza zbierz milion surowców / wyczekaj 2h.
Gra ma bawić, nie nużyć.
Osobiście przez to czekam na trochę wolnego od roboty, aby uzbierać te 1200 syberytu, tudzież te astronomiczne ilości skrzynek i ropy.

Problem z tym modem jest taki, że na silę jest przedłużane.
W OW najbardziej podobała mi się wolność. Do dziś pamietam jak zamiast bronić się na wzgórzu, uratowałem brata Burłaka i jeszcze zniszczyłem bazę amerykańców...

Czy jak w SoSie(?), bazy są bronione przez miliony sniperów/bazookerów
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Władza Absolutna

Post by Serpent »

Sory za offtopic ale...
filazaf wrote: Czy jak w SoSie(?), bazy są bronione przez miliony sniperów/bazookerów

Nie wiem skąd ci się te miliony snajperów wzięły, chyba z kosmosu... Wczoraj na streamie można było obejrzeć jak Szymiew gra w 3 misje mojej kampanii gdzie 2 żołnierzy zabija mu 1/3 personelu bazy bo gra zbyt pochopnie.

W swojej kampanii stawiam na logiczne i taktyczne myślenie, mankamenty komputera staram się narobić większym poziomem i lepszą SI.

Jeżeli szukasz tam gry bez spiny to tam jej nie znajdziesz.

W OW najbardziej podobała mi się wolność. Do dziś pamietam jak zamiast bronić się na wzgórzu, uratowałem brata Burłaka i jeszcze zniszczyłem bazę amerykańców...
Rozwalanie całych baz 1 żołnierzem również?
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
filazaf
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 133
Joined: Mon Jul 30, 2007 4:10 pm

Re: Władza Absolutna

Post by filazaf »

Mówiłem o potyczce w sosie.

Całych baz nie, ale to chyba tylko burłak tak mógł :P

Chodziło mi raczej o to, tam jest baza nie przyjaciela, wcale nie musisz jej niszczyć, ale jak chcesz, masz cierpliwość, to prosze bardzo. Jak w misji arabskiej, gdzie ruskie były na górce na dole mapy i na górze mapy.
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Władza Absolutna

Post by Serpent »

filazaf wrote: Chodziło mi raczej o to, tam jest baza nie przyjaciela, wcale nie musisz jej niszczyć, ale jak chcesz, masz cierpliwość, to prosze bardzo. Jak w misji arabskiej, gdzie ruskie były na górce na dole mapy i na górze mapy.
Potyczki jak i misję są różne, nie ma co oceniać po 1 obejrzanym filmiku/skrinie.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

Image
Może jakiś special na 300 subów ? :D
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Post Reply