Wasze ulubione gry (poza OW)

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Szulce »

MarkedOne wrote:
0dd1 wrote:
MarkedOne wrote:Hej Adminy, może warto byłoby stworzyć w dziele międzynarodowym cały dział tylko i wyłącznie pod inne gry? /Other games"
no i prosta zasada jedna gra/seria=jeden temat, na wielu forach tak jest, to czemu nie miałoby być u nas?
Sadząc po tym jaki ten temat ma odzew, to dyskusje o innych grach mogłyby przerosnąć całą resztę forum.
I bardzo dobrze, przynajmniej ruch by był, a nie tylko moszna mod...
No chyba niezbyt dobrze. Byłaby to kiepska promocja OW, gdyby temat o innych grach cieszyłby się większym zainteresowaniem od gry, dla której powstało to forum.
Image
User avatar
Szymiew
Soldier level 7
Soldier level 7
Poland
Posts: 713
Joined: Thu Aug 16, 2012 11:11 am
Location: Królestwo Polskie
Contact:

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Szymiew »

@Szulce Jak forum będzie martwe to też będzie to kiepska promocja OW.

Popieram pomysł MarkedOne, plus, imho przydałby się też dział w rodzaju offtopu gdzie można by spamować na jakiekolwiek tematy. Głupie? Dużo for ma takie działy i są one dobre w ożywianiu całego forum.
https://www.youtube.com/kvantovy --- mój kanał youtube.
https://www.facebook.com/Kvantovy --- strona u cukierberga.
Image
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Xander »

najlepiej osobny dział stworzyć do offtopu, ten general tak nie z byt pasuje bo tu piszą osoby które mają problem z grą OW, no bo taki dział no
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Szulce »

MarkedOne wrote:
Szulce wrote:
No chyba niezbyt dobrze. Byłaby to kiepska promocja OW, gdyby temat o innych grach cieszyłby się większym zainteresowaniem od gry, dla której powstało to forum.
wu te ef.
OW jest mało popularne chcąc nie chcąc, a to że można by sobie pogadać o innych grach to chyba na plus, byłby jakiś ruch i W ŻADEN sposób nie odbiłoby to się na nasze gigantycznie wielkiej społeczności.

I nie ma opcji żeby temat o x grze cieszył się większą popularnością niż całe forum OW...

Jeżeli tak bardzo Ci zależy na promocji OW to się tym zajmij przy okazji nie blokując normalnych rozmów o grach. Bo na większości forach o grze x są tematy o innych grach i nikt nie ma bólu dupy jakiegoś nawet gdy temat o pewnej grze ma 30 stron bo i tak może być. Bo to, że sobie z osobą Y pogadam o X nie ujmie OW >_>
Tutaj nikt nie ma żadnego bólu dupy i nic nie blokuje. Wyraziłem swoją opinię na ten temat i tyle. Według prawideł demokracji, która podobno u nas panuje, jeżeli większość użytkowników poprze Twoją inicjatywę, to ten odsetek, który uważa taki dział za zbędny, będzie miał całe g* do gadania. Więc wstrzymaj waćpan swe bezsensowne najazdy i konwersujmy w pokoju. :amhello:
Image
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Posts: 398
Joined: Tue Mar 08, 2011 8:37 am

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Bren »

Kolejność przypadkowa:

1. League of Legends
Gram od zakończenia sezonu 3, obecnie diament 4. Mejnowałem Garena zanim to stało się modne, tzn. przed reworkiem, i to właśnie nim doszedłem do diamentu. Nigdy nie byłem w brązie, a w śilwerze tylko przez jakiś tydzień.
W tej grze urzekło mnie wspaniałe community. Nigdy nie czułem się obrażany, każdy odnosił się do mnie z szacunkiem. Na początku mojej kariery spotkałem wiele sympatycznych osób, które z przyjemnością pomogły mi rozpocząć przygodę w tej wspaniałej grze. Gra jest perfekcyjnie zbalansowana - jeśli przegrywasz, to z pewnością z własnej winy, a nie z powodu, że dany czempion czy item jest OP. Zadufanym w sobie osobnikom przychodzą z pomocą sojusznicy - błyskawicznie wytłumaczą mu co zrobił źle i jak mógłby się poprawić, aby wygrać następny mecz.
Gra jest darmowa.

2. World of Tanks
Nie gram już, ale ta gra zapadnie mi w pamięci. Gra jest świetna oprócz dwóch aspektów: silnika gry, który użytkuje tylko pojedynczy rdzeń procesora, oraz tego, że jest jednak nieco Pay2Win - płacący gracze mają szybciej i łatwiej. Reszta: muzyka, balans, gameplay, grafika, etc. są dobre.
Szczególnie podobały mi się rozgrywki klanowe - one właściwie są kwintesencją tej gry. Randomowe bitwy nie są właściwie najciekawsze - ot tak, do zarobienia trochę sreberek [waluta w grze]. Zabawa się zaczyna właśnie, gdy ma się dowódcę. Na takim poziomie tak naprawdę skill gracza ma drugorzędne znaczenie - wiele zależy od dowódcy i tego, co zaplanuje. W jednym w swoich pierwszych klanów miałem właśnie świetnego dowódcę - nieraz tak rozplanował bitwę, że nasza średniego tak naprawdę szczebla drużyna rozwalała tych najlepszych zawodników z Europy tylko dlatego, bo stwierdzili, że z cieniasami szybko wygrają.
Niestety, pewien de**l rozwalił mój klan od środka. Dostał właściwie niezasłużenie rangę zastępcy dowódcy, nie pamiętam już właściwie za co - głównie za to, że szef nie miał czasu na grę. Niezbyt miły miał temperament. Co tam będę owijał - był wk**wiający. Do dowodzenia się pchał aż za bardzo, chociaż tego robić w ogóle nie umiał. Klął na klanowiczów ile wlezie, więc kiedyś mu parunastu naraz, w tym ja, powiedziało, co myślą. de**l zareagował na to w ten sposób, że ich (i mnie) wyrzucił, nie pytając się szefa o zdanie. Klan w jakiś czas po tym się rozpadł. Ja już nie miałem punktu zaczepienia i paru miesiącach przestałem grać.

3. SUPER MARIO BROTHERS 2

4. Heroes of Might and Magic III
Gra jest stara, nudna i rozgrywki ciągną się w nieskończoność. Jak dla mnie, najlepsza strategia turowa ever. Kończy przyjaźnie lepiej niż Monopoly.

5. Anno 1602
Stara, nudna, ciągnie się w nieskończoność. Wyborny RTS. Bez wyraźnego powodu jest 50 razy lepsza po alkoholu.

6. Wiedźmin 3
Bo mam komputer, na którym pójdzie.

7. Pasjans
Działa uspokajająco.

8. Minecraft
Nie wiem, jak wytrzymałem w tej grze pierwsze 10 minut. 30 minut później zaczęło mi się zdawać, że coś w tym jest. Dwie godziny później myślałem, że zrobiłem już właściwie wszystko, ale tak naprawdę po czterystu czterdziestu ośmiu godzinach gry zacząłem się naprawdę bawić.

9. TES V: Skyrim
Latające pociągi. Miecze świetlne. Kraby w bikini. Kucyki Pony. Olbrzymy z twarzami Bin Ladena.
Nie wiem czemu, ale najbardziej rozśmieszył mnie mod, dzięki którego łuk przy wystrzeliwaniu strzały wydawał dźwięk "piuuuuu".

10. Mass Effect 3
Fajnie się w nim szczela.
*Matrix* wrote:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
User avatar
Lengorio
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 62
Joined: Wed Mar 28, 2012 4:48 pm
Location: Hiszpania, Madryt

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Lengorio »

Kolejność przypadkowa:
1.Imperivm 1 2 i 3
2.Counter Strike 1.6
3.Counter Strike GO
4.The Elder Scrolls V:Skyrim
5.Wyprawa na północ
6.Ósmy Cud Świata
7.AOE II
8.Payday 2
9.Left 4 Dead 2
10.Garry's Mod
11.Hearthstone
Nothing is impossible!
User avatar
Xander
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 359
Joined: Sun Jan 05, 2014 10:48 pm

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Xander »

1. Arma 2

Yyyy DayZ? Ale ogólnie to jk znajdziesz dobry serwer gdzie polacy grają (normalny.) to jest 10/10, jeśli miałeś jakiekolwiek w głowie plany zrobienia takiego w grze idealnego desantu z helikoptera, albo ewakuacje rannych, to Arma2 wraz z odpowiednimi osobami wam to zapewni.



2. Na Pewno Niie CSGO

Ch******** nad Ch********** rejestrator hitboxow zepsuty, 64 ticków, najwięcej cziterów, dzieci, i najgorsze społeczeństwo ze wszystkich.



3. TZAR: Ciężar Koronny

coś ala OW, tylko wg mnie gorsze, bo nie rozwinął TZAR zbyt dużo w tej grze z badaniami / technologiami i jednostkami


-----------------------------
No nie chce mi się pisać dalej.
Creative wrote:Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać.
Image

https://trello.com/b/QkpOj7p7/nefarems-history
User avatar
Beholder
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 15
Joined: Wed Dec 02, 2015 6:44 pm

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Beholder »

1. Knights and Mechants, od niedawan remake tej gry.
2. Celtic Kings.
3. Tibia (Co zresztą świadczy mój nick).
4. CS 1.6 .
5. Anno 1602, 1503.
6. Return to Castle Wolfenstein.
7. TES: Oblivion, Morowind.
Image Omnomn nom nom
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2527
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Antitheus »

Lubię:
  1. Seria Final Fantasy
  2. Fallout 1, 2, NV
  3. The Elder Scrolls z naciskiem na Morrowind i Oblivion
  4. Neverwinter i podobne tytuły DiD.
  5. Mafia
  6. Civilization IV
  7. HoM&M 3 WoG
  8. Terraria > Starbound
  9. Seria Gothic
  10. KOTOR 1 i 2
  11. Portale
  12. Hogs of War
  13. Dawniej również seria Cultures, AoE, Spyro, Crash
  14. edit: no i o Advance Wars zapomniałem!
Gardzę:
  • Wszelkimi nieudanymi remake i kontynuacjami (np Mafia 2)
  • Wszelkimi seriami, których części się niczym od siebie nie różnią
  • FPSy podszywające się pod RPG (ME 3 i inne liniowe ścierwa)
  • Za gatunkowymi HnS też zbytnio nie przepadam
Chcę zagrać:
  • Silent hille - póki co jestem na to za słaby
  • Bioshock 1 i 2 + Deadspace 1 i 2, Alien Isolation - tak samo, za słaby na to jestem
  • Sporo tytułów z dzieciństwa, których już nie pamiętam.
  • Jakieś innowacyjne RPG w systemie RPGmaker
  • GTA V, Fallout4 - z ciekawości, Wieźmolol 3 - z sentymentu.
Spoiler:
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Anarchy »

Kurde, muszę przestać czytać ten temat. Przez was zaopatrzyłem się właśnie w stare fallouty, stare anno...

@Bren: Jeśli chodzi o WoTa - po prostu jak widzi się taki pomidorolo squad (kolorki żółty i w dół), to każdy jedzie przed siebie, wywalone na prowadzącego, żeby tylko nabić dmg, zanim inni zabiorą. Z własnego doświadczenia wiem, że z takimi przeciętniakami gra się gorzej, niż z teoretycznie trudniejszymi, ale przy których jest już większe skupienie.
User avatar
hidan
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 59
Joined: Wed Nov 10, 2010 8:41 pm
Location: Polska

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by hidan »

No to tak:
0. Gothic I II
1. TES V: Skyrim
2. Tzar musi być
3. Anno 1404 i 1602
4. Twierdze
5. ETS 2
6. Minecraft
7. AoE I II III / AoM
8. HoMM
i dużo innych gier
Can't stop, can't stop the feet
Won't stop, won't stop the beat
And GO

Historia niedopowiedziana
2/20 - AM
6/20 - AR
3/20 - RU
User avatar
Krotos
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 47
Joined: Thu Nov 04, 2010 4:37 pm
Location: Poland

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Krotos »

Hmmm...

Przede wszystkim:

Serie D&D: Mógłbym napisać doktorat na temat mojej miłości do multiwersum D&D. Od Miasta Drzwi w Planescape aż po dżunglę Chult w Icewind Dale 2 i Neverwinter Nights 2 czy też Świątynię Zhumogg ze świata Grayhawk. No i przede wszystkim:

oraz

W planach mam zapewnienie sobie obrazu z Wielkim Dębem Silvanusa, który widzimy w chwili rozpoczęcia Rozdziału 1.

Warcraft III: Przegrałem zbyt wiele godzin w tę grę. Cudo, śmiem twierdzić, że to punkt kulminacyjny geniuszu Blizzarda. Z tej gry narodziło się takie cudo, jak chociażby i DotA.

Magic: The Gathering i wierne mu spin-offy, np. Spellweaver czy Duel of Champions: Kocham. Ilość kombinacji, jakie można uzyskać, to istny raj dla osoby mojego pokroju. Zielone talie ftw!

Pillars of Eternity: fani D&D, koniecznie łapcie ten tytuł. To duchowy następca Baldursa, który w pełni sobie zasłużył na to miano. Śliczna fabuła, wciągający, klasyczny gameplay, jednocześnie ładna, ręcznie rysowana grafika i mnóstwo innowacji. Mokry sen każdego c-RPGowca.

Seria Portal: GLaDOS. Po prostu GLaDOS.

Seria Age of Wonders: Czyli Starcraft: Brood Wars, gdyby był grą turową. Cudowna kombinacja szybkiej rozgrywki RTSa, elementów stricte turowych oraz systemów RPG. Polecam, gdyż to jedyna seria z Wielkiego Fantasy Trio (Disciples, Heroesy, Age of Wonders), która pozostała niezależnym tytułem pod skrzydłami swojego oryginalnego developera - Triumph Studios. Miód dla oczu, uszu i innych zmysłów.

Jest tego o wiele więcej, ale po prostu nie starczy mi życia na spisywanie tych tytułów. :P
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Wasze ulubione gry (poza OW)

Post by Backero »

Krotos wrote:Seria Age of Wonders
Jak ja mogłem o tym zapomnieć ;o
Post Reply