Podmiana plików XichtEd

Wszelkie pytania na temat SAIL'a i modowania OW.
Post Reply
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Podmiana plików XichtEd

Post by Szulce »

Hello everyone! :D
Małe pytanko odnośnie programu do tworzenia buziek. W jaki sposób dodać/zmienić pliki tak, by w np. kobiecej wersji avatara można było wybrać strój szejka? Czy ktoś już próbował podobnych operacji? :amhello:
Image
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Podmiana plików XichtEd

Post by Nefarem »

https://wiki.owsupport.com/index.php?title=XichtEd
Spróbuj tym sposobem. "How to add a custom components" .
Last edited by Nefarem on Sat Aug 19, 2017 12:21 pm, edited 1 time in total.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Gelwe
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 696
Joined: Sun May 25, 2014 2:06 pm

Re: Podmiana plików XichtEd

Post by Gelwe »

Szulce wrote: Sat Aug 19, 2017 7:29 am Hello everyone! :D
Małe pytanko odnośnie programu do tworzenia buziek. W jaki sposób dodać/zmienić pliki tak, by w np. kobiecej wersji avatara można było wybrać strój szejka? Czy ktoś już próbował podobnych operacji? :amhello:
Robi się w to prosty sposób, sprawdź tutek na OWSupporcie. W razie problemów pisz do mnie.
Creative wrote:Image
Chodziło mi o to że sam przerabiam zrobione mapy. (budynki, ludki itd)
A co do saila to przecież sam muszę wklejać
.
Creative wrote: Jak chcesz mogę ci pomóc. Jestem doświadczonym modderem, zrobiłem 2 mody i 3 w drodze ;) Kontakt PW.
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 469
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Podmiana plików XichtEd

Post by Szulce »

Nefarem wrote: Sat Aug 19, 2017 12:21 pm https://wiki.owsupport.com/index.php?title=XichtEd
Spróbuj tym sposobem. "How to add a custom components" .
Faktycznie, to działa! Pasowałoby go tylko trochę uciąć, bo rozmiar chusty jest nieproporcjonalny do rozmiaru szyi. :lol:
Gelwe wrote: Sat Aug 19, 2017 12:40 pm Robi się w to prosty sposób, sprawdź tutek na OWSupporcie. W razie problemów pisz do mnie.
Zapewne skorzystam z kilku porad. Taki trik na pewno przyda się w moim modzie. :amhello:
Image
Post Reply