Władza Absolutna

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 61
Joined: Wed May 21, 2008 6:02 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Pawlo »

Nefarem wrote: Wed Dec 20, 2017 12:11 am Prawdopodobnie pobrałeś patcha do pełnej wersji moda i dlatego wywala ten błąd.
Link: https://dl.dropboxusercontent.com/s/92w ... n.zip?dl=0
Dokładnie tak było, moje niedopatrzenie ehh ; /
Modzik świetny. Polecam
rafalan5
Soldier level 0
Soldier level 0
Poland
Posts: 1
Joined: Tue Jan 09, 2018 12:10 pm

Re: Władza Absolutna

Post by rafalan5 »

Cześć mam problem z patchem do Absolute Dominion. Jak wypakowuje patch do folderu z modem to zamienam wsyzstkie pliki ale gdy odpalam pojawia mi się problem. Dodam że mam zainstalowany najnowszy patch 2.05.12.
probelm brzmi : Unexpected identifier SINGLEDIRECTION in BUILDINGS (at line 1630)
Last edited by rafalan5 on Tue Jan 09, 2018 3:02 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 61
Joined: Wed May 21, 2008 6:02 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Pawlo »

3 arabaska mi się zwiesza na tym momencie ; /
Image

btw. ruska 14 misja to przegięcie ; D
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

W przyszłym patchu ten błąd w 3 arabskiej powinien być naprawiony a jeśli chodzi o 14 Ru to wydawało mi się że zmniejszyłem tam poziom trudności.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 61
Joined: Wed May 21, 2008 6:02 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Pawlo »

Obniżyłem z średniego na niski i jakoś ogarnąłem ^ _ ^

Mógłby ktoś podesłać save po wejściu w Eona? (tak jak na screenie)
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

W 3 arabskiej za każdym razem zacina się ta cutscenka? Bo chyba to randomowo się działo.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Pawlo
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 61
Joined: Wed May 21, 2008 6:02 pm

Re: Władza Absolutna

Post by Pawlo »

Za każdym ale to pewnie dlatego że sobie małego czita wgrałem poprzez edycje start.txt i ustawienie skilli na 9 9 9 9 dla głównego bohatera ; D W sumie to wgram domyślny plik i odpale od początku kampanie i popróbuje.
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

Update poprawiający m. in. powyższy błąd jest już dostępny: https://dl.dropboxusercontent.com/s/9bh ... 1.zip?dl=0
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
MasterKiller
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 343
Joined: Tue Aug 09, 2011 5:51 pm

Re: Władza Absolutna

Post by MasterKiller »

Przeszedlem 7 misji, i jestem calkiem milo zaskoczony fajnym level - designem, tzn. caly czas cos sie dzieje, mamy jakies cele, nie ma przestojow i jest calkiem trudno. Niestety, podobnie jak w 1 wersji AW, odbior moda strasznie psuja koszmarnie brzmiace dialogi, miliardy brakow przecinkow, bledow interpunkcyjnych, skladniowych, stylistycznych(z DOWÓCTWEM w paru miejscach na czele), powtorzenia, zaburzenia sensu zdania itp. itd Jednym slowem: https://www.youtube.com/watch?v=TLn4rdzwT6I xD Czesto uzywasz tez jakichs skomplikowanych zwiazkow frazeologicznych, gdzie bardziej pasowalyby proste, krótkie slowa; postacie mowia jakims dziwnym jezykiem ktory nijak nie pasuje ani do zolnierzy, ani nawet do zwyklych ludzi. Ja rozumiem, ze nie kazdy ma takie zdolnosci literackie jak ja, ale chyba moglbys troche unormalnic te dialogi :)

Mapy maja bardzo fajne GBI w wiekszosci, ale trawa i drzewa na prawie wszystkich jest polozona tak beznadziejnie, ze environment nadaje sie do calkowitego zaorania.
Poza tym szkoda, ze dzialo syberytowe wciaz jest wtopione w podwozie - teraz bardzo latwo mozna przeciez poprawic Z-buffer w GM Factory. Fajne bylyby tez jakies jeszcze nowe bronie.

Jesli chodzi o bugi, to jedyny jaki spotkalem, to zaciecie sie filmiku przed misja 8, ale to raczej nie twoja wina, bo cos pierdoli sie komenda ComMoveToUnit(gossudarow ma bierezova po drugiej stronie budynku, robi krok w strone budynku, i daje sobie spokoj xD). Probowalem to naprawic, ale dalej robil to samo, wiec poradzilem sobie zdjeciem InGameOn :P
Wszyscy jesteśmy żołnierzami: WYDANE
https://original-war.net/files.php?id=174
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

Dzięki za wypowiedź, jeśli chodzi o map design to jakimś specjalistą od tego nie jestem niestety. Obsługa GM Factory jest mi kompletnie obca a nie mam zbytnio czasu by przysiąść i popróbować coś w tym programie, nowych broni raczej więcej nie planuję chyba że jakieś dla arabów i to pewnie też tylko jedno.
A tą misję 8 na której wersji grałeś?
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
MasterKiller
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 343
Joined: Tue Aug 09, 2011 5:51 pm

Re: Władza Absolutna

Post by MasterKiller »

Wczoraj sciagnieta z Workshopu, wiec chyba najnowsza.
Wszyscy jesteśmy żołnierzami: WYDANE
https://original-war.net/files.php?id=174
User avatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Posts: 1115
Joined: Sat Jan 15, 2011 8:13 pm
Location: Noxus

Re: Władza Absolutna

Post by Nefarem »

Tak, to najnowsze.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4175
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Władza Absolutna

Post by Serpent »

MasterKiller wrote: Sat Jan 13, 2018 2:24 pm Niestety, podobnie jak w 1 wersji AW, odbior moda strasznie psuja koszmarnie brzmiace dialogi, miliardy brakow przecinkow, bledow interpunkcyjnych, skladniowych, stylistycznych(z DOWÓCTWEM w paru miejscach na czele), powtorzenia, zaburzenia sensu zdania itp. itd Jednym slowem: https://www.youtube.com/watch?v=TLn4rdzwT6I xD Czesto uzywasz tez jakichs skomplikowanych zwiazkow frazeologicznych, gdzie bardziej pasowalyby proste, krótkie slowa; postacie mowia jakims dziwnym jezykiem ktory nijak nie pasuje ani do zolnierzy, ani nawet do zwyklych ludzi. Ja rozumiem, ze nie kazdy ma takie zdolnosci literackie jak ja, ale chyba moglbys troche unormalnic te dialogi :)

Mapy maja bardzo fajne GBI w wiekszosci, ale trawa i drzewa na prawie wszystkich jest polozona tak beznadziejnie, ze environment nadaje sie do calkowitego zaorania.
Poza tym szkoda, ze dzialo syberytowe wciaz jest wtopione w podwozie - teraz bardzo latwo mozna przeciez poprawic Z-buffer w GM Factory. Fajne bylyby tez jakies jeszcze nowe bronie.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
czeresniaczek1
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 95
Joined: Sat Oct 24, 2009 3:54 pm

Re: Władza Absolutna

Post by czeresniaczek1 »

Nie mogę uruchomić moda takie błędy w kampani Arabskiej i Rosyjskiej:

General Info
------------
Application : Owarogl
Version : 2.0.5.12_OGL

ModName : Absolute Dominion
ModDir : AbsoluteDominion
ModVer : 1.5 Enhanced Edition (1.53269110104971)

ErrorType : WndProc
ErrorText : Unexpected identifier SINGLEDIRECTION in BUILDINGS (at line 1630)

Exception : None

Params : MOD ABSOLUTEDOMINION
ParamCount : 2

Game Info
---------
Multiplayer : False
Multi.GameState : Undef
Multi.ChatConnLost : False
Multi.IAMServer : False
Multi.Joined : False
Multi.Loaded : False
Multi.MapVersion : 0
Multi.OffLine : False
Multi.OnLine : False
Multi.ServerLost : False
Multi.StatusText :
MultiDef.MapName :

mission_number : 0
mission_campaign : 0
game_difficulty : 2
ingame_video : False
stop_talking : False
stop_action : False
end_of_mission : 0
end_the_mission_allowed : False
dialogue_skipped : False
last_title_ident : -1
last_title_unit : 0
last_title_radio : False
last_title :

lastSail : -1
tick : 0

Random Stuff
------------
GodMode : False
DeveloperMode : False
ModCBMode : False
OfficialMod : False
InterfSide : 3

Windows Info
------------
Product : Windows 8
Win32MajorVersion : 6
Win32MinorVersion : 2
BuildNumber : 9200
ServicePack :
ServicePackMajor : 0
ServicePackMinor : 0

Physical Memory : 8091MB
CPU Name : Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3.20GHz
CPU Clock : 3193Mhz
Current CPU Clock : 3198Mhz
NIE CIERPIĘ LUDZI KTÓRZY TWIERDZĄ ŻE WSZYSTKO WIEDZĄ WSZYSTKO UMIĄ ZNAJĄ ODPOWIEDZI NA WSYSTKIE PYTANIA NIE POTRAFIĄ PRZYZNAĆ SIĘ DO BŁĘDÓW A W RZECZYWISTOŚCI SĄ NIKIM.
NIE ZDAJĘ PYTAŃ RETORYCZNYCH NA KAŻDE PYTANIE JEST PROSTA ODPOWIEDŹ NIE WIEM.
Post Reply