Aktualizacja strony, forum, galerii i downloadu

[ Polskie newsy ]

Moderator: Newswriters

Post Reply
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 1969
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Aktualizacja strony, forum, galerii i downloadu

Post by zoNE »

Image
Pragniemy Was poinformować o aktualizacjach, jakie w tym roku zawitały na naszej stronie! Masa aktualizacji już u nas w tym roku się pojawiła, a to dopiero jego początek i początek nowości!

Aktualizacja artykułów:
Zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi odnowionymi, uzupełnionymi, a w niektórych przypadkach nawet napisanymi zupełnie na nowo artykułami! Zmianie uległy prawie wszystkie polskie oraz czeskie artykuły (niemal 300 stron zmian w samych polskich artykułach). Zaktualizowane zostały też niektóre hiszpańskie teksty, a inne są jeszcze w trakcie tłumaczenia. Prosiliście także o uzupełnienie statystyk parametrów w artykułach, więc poza aktualizacjami treści, te też uzupełniliśmy - uwzględniając również zmiany balansu multiplayer w najnowszej wersji gry (a nawet te, które nastąpią w następnym patchu). Poprawie uległ także kod odpowiedzialny za wyświetlanie niektórych artykułów, dlatego powinny się już lepiej wyświetlać. Ostatecznie różnego rodzaju poprawki, tekstowe lub wizualne, wprowadzone zostały w aż 142 artykułach na stronie!

Aktualizacja downloadu i galerii:
Prócz tego zapraszamy Was do naszych zaktualizowanych działów downloadu oraz galerii! Znajdziecie w nich m.in. ponad 5000 grafik o tematyce Original War, obszerną bazę - ponad 100 stworzonych przez społeczność modyfikacji, zawsze najaktualniejsze patche - wraz z plikami językowymi do wersji Steam, historyczne wersje demo gry, udostępnione przez firmę Altar pliki multimedialne, narzędzia i poradniki moderskie, mapy gotowe do użycia - stworzone przez graczy oraz udostępnione za darmo dla przyszłych adeptów moddingu. Ponadto, w jednym miejscu zebrane paczki niemal 15000 plików z wersji Pre-Alpha i Beta - udostępnionych przez firmę Altar. Prosiliście, by je zebrać w jednym miejscu oraz wrzucić, więc Was posłuchaliśmy, jakiś czas temu wrzucając je do downloadu. Zebrane w jednym miejscu materiały, które przez te lata publikowane były na różnych mediach społecznościowych m.in. przez Stucuka czy samych twórców gry, zawierające m.in. kilkadziesiąt gotowych, nieużytych w grze map stworzonych przez Altar - w tym skirmish i multiplayer, dokumentację z kolejnych etapów powstawania gry, zarys Arabskiej Kampanii (539 plików), kilka gotowych map Arabskiej Kampanii, czy testowe narzędzia powstałe w procesie tworzenia gry, mogące pomóc Wam przy tworzeniu nowych modyfikacji. Poza tym inne stare, interesujące pliki oraz wiele, wiele innych!

Jeżeli posiadacie jakieś pliki związane z Original War, które warto by było zarchiwizować, a nie ma ich jeszcze u nas (i oczywiście macie prawa do ich publikacji) lub prowadzicie jakiś projekt, którym byście chcieli się podzielić z innymi, to dajcie znać, a my zarchiwizujemy je na naszej stronie!

Aktualizacja techniczna oraz forum:
Na stronie poprawie uległy także aspekty techniczne. Skorzystaliśmy m.in. specjalnych serwerów pośredniczących i dodaliśmy kilka skryptów do naszej strony oraz forum, dzięki którym zwiększyło się zarówno bezpieczeństwo naszej strony, jak i jej stabilność. Osoby, które miały problemy z szybkością działania serwisu (łącząc się przez odległych sieci), teraz nie powinny mieć już tego problemu! Oprócz tego nieco odświeżone też zostało samo forum.

Streamy:
W ostatnich czasach też zaktywizował się bardziej nasz kanał YouTube, a więcej twórców postanowiło prowadzić u nas swoje streamy.

Podsumowując...
Jak widać, nie próżnowaliśmy do tej pory, a już za jakiś czas czekają nas kolejne zmiany - mamy nadzieję, że również w kolejnych językach! Odwiedzajcie nas oraz obserwujcie na wszystkich social mediach, by nie przegapić niczego, gdyż strona rozrasta się z dnia na dzień. Wypełnia już 50GB naszej przestrzeni, więc pewnie niedługo będziemy musieli przenieść się na coś większego!

Na koniec podziękowania dla wszystkich, którzy nadal pracują nad rozwojem portalu oraz aktywizacją społeczności Original War!
filazaf
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Posts: 121
Joined: Mon Jul 30, 2007 4:10 pm

Re: Aktualizacja strony, forum, galerii i downloadu

Post by filazaf »

"kilkadziesiąt gotowych, nieużytych w grze map stworzonych przez Altar - w tym skirmish "
Gdzied i jak pograć w skimisze?
Zawsze gram na najwyższym poziomie trudności.
Always plan on most hardcore diff
User avatar
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Posts: 1969
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:44 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Aktualizacja strony, forum, galerii i downloadu

Post by zoNE »

Same gotowe do użycia w modach mapy Altaru, nawet ze wstępnymi szczątkami kodu - jak wyżej - znajdują się tu: https://original-war.net/files.php?id=213

Jeżeli natomiast chcesz sobie po prostu zagrać, a nie tworzyć mody, to mody, które już zaimplementowały te mapy lub mapy z kampanii (czasami nieznacznie je powiększając), to m.in.:
Sand of Siberia
Original Revamp

Wcześniej też:
Throwback

Ale obecnie jedna mapa Skirmish, która w nim była, znajduje się również bezpośrednio w grze, jeżeli masz zainstalowany najnowszy patch.
Post Reply