Balance mod wydany

[ Polskie newsy ]

Moderador: Newswriters

User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 425
Registrado: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contactar:

Re: temat

Post por Lesio »

NaDoL wrote:
w twoim podpisie widniał niegdyś tag SP - Sojush Polish, tak więc wszystko jasne.
Więc skoro wychowałeś sie na podwórku u rebela to nie wyrażaj swojej opini na temat balansowania gry bo ty nie umiesz w nią grać;o
W sumie nadi czemu skreslasz kogos jesli jest odrazu z SP ja tez "wychowalem sie na podworku Rebela" A jakos nie jestem zwolennikiem HG rushu to ze w SP bylo duzo kre***ow przykladem tego jest ten otoz id**ta. Nie oznacza ze w SP nie bylo zadnego normalnego gracza ;p.
A co do Balance patcha to Radzio lepiej zrob to co napisalem na dziala forum poswieconemu Balance ;p
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 379
Registrado: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contactar:

temat

Post por NaDoL »

Ale większość świadczy o całości, co do wyjątków masz racje ale ogólne zdanie o SP zbudowali właśnie ci kretyni ^^
off top ale musiałem xd
Image
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 375
Registrado: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Re: temat

Post por Blashix »

NaDoL wrote:
le niestety jestem w trakcie tworzenia trzeciego moda a dokładnie siedzie w photoshopie xD
nie wiedziałem że mody do OW tworzy się w photoshopie ;o cóż za nowość! czy mógłbyś zdradzić nam jak to robisz?? jesteśmy tym oczarowani! (a tak poza tym to skoro zrobiłeś już 2 mody, to gdzie one są?)
Myślałem że jesteś inteligęnty a tutaj nawet nie poradziłeś sobie ... no ale cuż .... (Chcesz mnie zniewazyc) więć wyjaśniam specialnie dla ciebie. Pierwsza lepsza okazja i już wywala z siebie tą "wyszość".
W programie takim jak np. Photoshop siędzę głównie nad teksturami które się maluje pixel po pixelu wtedy najlepsze są efekty graficzne. Tekstury są cześcią gry, w moim przypadku nacisk jest na tekstury do map bo samego wyglądu gry nie zmieniam. Ten proces jest częścią "tworzenia modów do gier" oczywiscie są inne programy przeznaczone do gier ale jak już mówiłem nie zmieniam modeli pojazdów ani budynków. No więc zdradziłem tobie czy wam (narazie pozostańmy na tobie) na czym to polega.

Code: Select all

nie wiedziałem że mody do OW tworzy się w photoshopie
A jednak jakąś część procenta się tworzy. :wink:
NaDoL wrote:
No nie wiem, nauczyłem się grac CW i lubie grac tylko 10 minut albo winer albo przegrana ^^ Prosto.
to jesteś wspaniały gracz OW ! normalnie World Class, zbudować fabryke labolatorium zrobić 10 hg zaznaczyć i kliknąć na bazę przeciwnika, czyli tzw HG rush no ale nie dziwie się bo w twoim podpisie widniał niegdyś tag SP - Sojush Polish, tak więc wszystko jasne.
Więc skoro wychowałeś sie na podwórku u rebela to nie wyrażaj swojej opini na temat balansowania gry bo ty nie umiesz w nią grać;o
No więć ja tak gram nie widzę sensu grać 2 godziny jak można zmierzyć się z kolegą w 10 minut (Tak zwany HG rush) ^^ 8) Niech będą nawet zasady CB.

Code: Select all

Więc skoro wychowałeś sie na podwórku u rebela to nie wyrażaj swojej opini na temat balansowania gry bo ty nie umiesz w nią grać;o
Ja wyraziłem tylko to co o tym całym projekcie myślę nic więcej. Chyba każdy ma prawo wyrazic swoją opinię nie ? (Do adminów pytanie)
A to ciekawe czyli jestem nowym graczem albo NooB zależy jak ty to ujmujesz który nie umi grac w grę a jednak ją na średnim przeszedł nie ukrywam że nie chce mi się przechodzić na trudnym (Lepiej wyjasnie "Mistrz Strategi" bo się doczepisz tego tekstu). W SP długo nie byłem bo się rozleciał niby kilku kre***ów odeszło i chyba zbluzgało założyciela (Według ciebie jestem kr***nem z SP - nie brałem udziału z nimi) Ogólnie nie pamiętam więc nie bluzkaj kolejnego tekstu że nawet nie wie co się stało itd. ^^

Ahh bym zapomniał. W modzie pierwszym mam problemy z medalami (Pełna wersja). Tutaj znowu twój kontratak może padnie - Nie znam się na sailu nie znam podstawowych funkcji itd. Uczę się od podstaw tworząc mody od hmm 2/3 tygodni ? I tutaj znowu możesz zbluzgać a więc - poświęcam max 3H w weekendy samo za siebei mówi nie ? Oczywiscie ty może zrobisz to co ja w 20 minut .... Nie interesuje mnie to.
Drugi jest ogolnie gotowy brakuje loga. Jak zrobić to FULL przetestowaną wersję. Trzeci w tworzeniu małe problemy z medalami andi mapy, teksturki.
W drugim medale są ale "proste". No i jeszcze bym napisał co nie co ale burza mnie goni. Pioruny strzelają prad co 4 minuty jest więc potem może luknę albo poprawię błędy w pisowni polskiej.
Sory że nie na temat ale ... :/


EDIT: Wiem że nie jesteś na tyle głupi...

Code: Select all

Sie obudź dziecko, balance mod ma zbalansować tryb MULTIPLAYER a nie kampanie,
myślisz że nie wiem .... PODAŁEM ci "przykład" Kampanie na średnim. Według mnie gracz który nie umi grać miał by problemy z najłatwiejszym poziomem więć ...

Code: Select all

Zazwyczaj pierw robi się jedną rzecz do końca a potem się bierze za następne, więc nie musisz sie tak podniecać czymś czego jeszcze nie skończyłeś. 
Jakoś tak wyszło ... gry mnie nie podniecają.

Się przez ciebie napisałem ;]
<koniec?>
Last edited by Blashix on Fri Jun 15, 2007 7:32 pm, edited 3 times in total.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 379
Registrado: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contactar:

temat

Post por NaDoL »

No co ty powiesz ?! naprawdę textury to część moda? dzięki za tajną informacje!
Ale naucz się precyzyjnie opisywać niektóre rzeczy.
A to ciekawe czyli jestem nowym graczem albo NooB zależy jak ty to ujmujesz który nie umi grac w grę a jednak ją na średnim przeszedł nie ukrywam że nie chce mi się przechodzić na trudnym (Lepiej wyjasnie "Mistrz Strategi" bo się doczepisz tego tekstu)
no co ty?! naprawde przeszedłeś kampanie ? jestem pod wrażeniem, tego czynu chyba jeszcze nikt nie dokonał!
Sie obudź dziecko, balance mod ma zbalansować tryb MULTIPLAYER a nie kampanie, bo tam balansuje grę rozwój sytuacji. a w trybie multiplayer każdy gra jak chce, a gra po to aby wygrać co za tym idzie buduje najlepsze jendostki, a najlepszą jendostką jest obecnie HG dlatego też każdy gra na HG. Można oczywiście grać na HG i ukazać chociaż cień skila, ale nie w 10 min.
W SP długo nie byłem bo się rozleciał niby kilku kre***ów odeszło i chyba zbluzgało założyciela (Według ciebie jestem kr***nem z SP - nie brałem udziału z nimi) Ogólnie nie pamiętam więc nie bluzkaj kolejnego tekstu że nawet nie wie co się stało itd. ^^
A jednak potwierdzasz, nie mam więcej pytań.
Ahh bym zapomniał. W modzie pierwszym mam problemy z medalami (Pełna wersja). Tutaj znowu twój kontratak może padnie - Nie znam się na sailu nie znam podstawowych funkcji itd. Uczę się od podstaw tworząc mody od hmm 2/3 tygodni ? I tutaj znowu możesz zbluzgać a więc - poświęcam max 3H w weekendy samo za siebei mówi nie ? Oczywiscie ty może zrobisz to co ja w 20 minut .... Nie interesuje mnie to.
Drugi jest ogolnie gotowy brakuje loga. Jak zrobić to FULL przetestowaną wersję. Trzeci w tworzeniu małe problemy z medalami andi mapy, teksturki.
Zazwyczaj pierw robi się jedną rzecz do końca a potem się bierze za następne, więc nie musisz sie tak podniecać czymś czego jeszcze nie skończyłeś.
W drugim medale są ale "proste". No i jeszcze bym napisał co nie co ale burza mnie goni.
to zamknij okno i szybko uciekaj!
I koniec off topu stfu.
Image
Responder