NIEMOGE SIĘ ZAREJESTROWAC!!!!!!

Tematy zbędne, ale zbyt dobre by je usunąć znajdują się tutaj.
Locked
benylancoch
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Mon Aug 13, 2007 3:57 pm

NIEMOGE SIĘ ZAREJESTROWAC!!!!!!

Post by benylancoch »

Witam mam taki problem, że niemoge się zarejestrować na tej stronie http://original-war.net/index.php?act=ucp&pr=register
NIewidze obrazka!!!!!
Daje odśwież i nic naciskam prawym przyciskiem myszy na obrazku i daje pokaż obraz i nic
POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Po 1 to nie nadużywaj wykrzykników bo to forum jest, po 2 nie w tym dziale założyłeś temat, więc przenoszę.
A nie widzisz obrazka pewnie dlatego że masz za wysoki poziom bezpieczeństwa ustawiony w opcjach internetowych w IE.
Image
benylancoch
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Mon Aug 13, 2007 3:57 pm

Post by benylancoch »

Wszystko działa
Dziękuje bardzo i przepraszam za to to jest mój pierwszy post

Mam jeszcze jedno pytanie cytuje:
Aktywacja na liście graczy

a). Aby znaleźć się na liście graczy Clanbase, oprócz rejestracji na stronie należy także dodać się do spisu osób. Aktywacja ta jest banalnie prosta, wystarczy zalogować się na stronie a następnie kliknąć w odsyłacz "Clanbase" (lewy panel strony) i nacisnąć na odpowiednią opcję nad rankingiem graczy.

Gdzie to jest ??
Chdzi mi o Clanbase??
Jestem zalogowany a po lewej stronie tego niema
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

:D

Post by Blashix »

Właśnie też tego nie widzę ^^ Ogólnie to jestem zdziwiony że działa CB 8)
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
benylancoch
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 3
Joined: Mon Aug 13, 2007 3:57 pm

Post by benylancoch »

Trzeba mi właśnie link do clanbase, bo chce sobie zagrać przez neta w owara :cry:
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Nie ma Clan Base jeszcze LOL to tylko stary text z rejestracji, wyjdzie 1.08 to wteyd będzie CB, a żeby grać online to nie musisz się narazie rejestrować tylko ściągnąć GSA i wejść, potem patcha i możesz grać.
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

benylancoch wrote:Trzeba mi właśnie link do clanbase, bo chce sobie zagrać przez neta w owara
Ja pier**le no myslalem ze jak napisze FAQ to bedzie wszystko jasne, widac ofcoz sie przeliczylem. A co lepsze ze ty nawet czytales tego arta, ale nie wyczytales najwazniejszego:
- Czy "OW Clanbase" służy do gry przez internet?
Nie. Samą grę ustala się poprzez program GameSpy Arcade. OW Clanbase tylko i wyłącznie rejestruje wybrane mecze.
Ile razy mam powtarzac zeby do wszystkich dotarlo, co ja mam plakaty rozwieszac do cholery jasnej?
Image
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

YuriStriatov wrote:Ile razy mam powtarzac zeby do wszystkich dotarlo, co ja mam plakaty rozwieszac do cholery jasnej?
Moim skromnym zdaniem to i taka akcja malo by pomogla :P
User avatar
ajdem
Community Veteran
Community Veteran
Germany
Posts: 136
Joined: Sat Dec 16, 2006 5:51 pm
Location: Germany
Contact:

Post by ajdem »

Yuri kretyni zawsze będą nawet jakbyś to rozreklamował i tak zawsze będą kretyńskie pytania :D
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Małe pytanko

Post by Michaeilo »

Mam takie jedno małe pytanko. Jak wstawić sobie obrazek do podpisu czyli tam gdzie u mnie pisze < KurtSchmidt - Macmillan, prezent jest w drodze :) > To jak to zrobić? Normalnie obrazka tam wkleić się nie da, ale u inny widziałem, że mieli takie coś? :D :)
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

<<-- W środku wklej link do obrazka.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

I co dalej

Post by Michaeilo »

Wklejam w środek link do obrazka z waszej strony original-war.net/index.php?act=gallery&id=52 między - ale nic się nie dzieje. Zresztą widać to w moim podpisie. Co zrobić???
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Po pierwsze to ma byc link do obrazka, a nie do strony z obrazkiem, a po drugie to taki wysoki obrazek by tylko denerwowal :P
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

LOL ty dales link do galeri a nie link obrazka. link tego obrazka to http://www.original-war.net/image.php?id=52 ale ci pewnie nie zatwierdzi bo jest za duży.
Image
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Dzięki

Post by Michaeilo »

Dobra dzięki. Wezmę coś mniejszego. :D
Locked