Bajki z dzieciństwa

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Аватара пользователя
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Сообщения: 2066
Зарегистрирован: Пт фев 17, 2006 3:44 pm
Откуда: Poland
Контактная информация:

Re: Bajki z dzieciństwa

Сообщение zoNE »

$ushiWIR писал(а):zoNE: odpaliłem listę anime i.. grałeś kiedyś w karciankę Duel Masters :D? ja mam prawie 500 kart do dziś z czego 70 oryginalnych :D
Nie, w różne gry karciane grałem w latach '90, ale w tę nie, bo to już było powyżej roku 2000. Aktualnie nawet w sumie czasami gram w 1 karciankę on-line (M&M Duel of Champions), bo na klasyczne karty nie bardzo starcza czasu i chęci.
Аватара пользователя
$ushiWIR
Soldier level 5
Soldier level 5
Сообщения: 271
Зарегистрирован: Пт сен 25, 2009 7:54 am
Откуда: Poland | Bytom
Контактная информация:

Re: Bajki z dzieciństwa

Сообщение $ushiWIR »

no klasyczne nie starcza, fakt, ostatnio byłem na boisku i dzieciaki grały, to byłem załamany że podstaw z tego nie znają i na zajutrz im pokazałem z czym to się je hehehe :D Duel of Champions za bardzo pod publikę poszło i przez to zrobił się wysyp na gry cyfrowe karciane, nawet Magic the Gathering wydało własną grę o ile Cię to interesuje ;)
Изображение | Изображение
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Изображение
Аватара пользователя
zoNE
The Great Uniter & Site Administrator
The Great Uniter & Site Administrator
Сообщения: 2066
Зарегистрирован: Пт фев 17, 2006 3:44 pm
Откуда: Poland
Контактная информация:

Re: Bajki z dzieciństwa

Сообщение zoNE »

Wiem, nawet przed Ubisoftem wydali :P.
Аватара пользователя
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Сообщения: 1239
Зарегистрирован: Вт янв 27, 2009 4:07 pm

Re: Bajki z dzieciństwa

Сообщение Creative »

Dla mnie nie ma lepszego anime niż Dragon Ball ale podobno Naruto też fajne.
Изображение
Аватара пользователя
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Сообщения: 244
Зарегистрирован: Сб дек 02, 2006 10:32 pm

Re: Bajki z dzieciństwa

Сообщение Mari »

Najlepsze anime to bezapelacyjnie dragon ball aczkolwiek, każdy ma swój gust, nie można nikomu nic tłumaczyć.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
Аватара пользователя
Marcinszabla
Soldier level 6
Soldier level 6
Сообщения: 443
Зарегистрирован: Вт авг 17, 2010 3:15 pm
Откуда: Zamojszczyzna

Re: Bajki z dzieciństwa

Сообщение Marcinszabla »

W dzieciństwie miałem tylko cztery kanały i wspominam w większości raczej dobranocki, między innymi Kaczor Donald leciał co sobotę.
Jego Wysokość: z Bożej łaski Cesarz trolli youtubowych, Król trolli forumowych, Wielki Książę n00bów OWowych oraz wierny, a jakże pokorny uczeń WIELKIEGO PANA I WŁADCY BLACKMENA I CREATIVA W JEDNEJ OSOBIE, MarcinSzabla I !
Аватара пользователя
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Сообщения: 462
Зарегистрирован: Ср апр 28, 2010 9:53 am

Re: Bajki z dzieciństwa

Сообщение Szulce »

Jako brzdąc oglądałem tylko kreskówki na kanałach stacji naziemnej, m. in.: Looney Tunes (wtedy Canal + jeszcze było dostępne), Pokemon i takie tam. Po krótkim czasie "odkryłem" stacje satelitarne i wtedy się posypało: bajki Marvela, blok Toonami na Cartoon Network, Yin, Yang, Yo! (to trochę nowsze, ale stary nie jestem) oraz Naruto. Ogólnie to teraz te bajki takie nijakie mają, jedynie Fineasza i Ferba z czasu obejrzę, a reszta to chłam.
Изображение
Ответить