Zasady dotyczace nowych klanow

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Brown
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 25
Joined: Thu Apr 13, 2006 7:02 pm

Post by Brown »

Code: Select all

klan ktory nie przyjmie wyzwania automatycznie przegrywa
Pewnie,pewnie... zrobie jednoosobowy klan a ktoś bedzie musiał przyjąć cw ;]
Nie ma cb.. więc wojny zawzwyczaj są wywoływane z jakiegos powodu wyzywanie itp. Teraz to mogę nie przyjąć jak ktos wyjedzie z ch**a żechce cw za nic bo ma lepszy klan i na 100% wygra a ja strace klan to troche dziwne
mam tracić klan bo mam kiepskich graczy?Dlatego jak pi**a jets potrzebne clanbase :?
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

W sumie niektorym osobom odpowiada jak jest tyle ze nie widza ze celem nie jest jeden klan na cale gsa bo tak to mozna se w dupe caly pomysl wlozyc tylko wiele klanow ktore rywalizuja. Ja proponuje do zasad dopisac "przegrany nie traci klanu" i po sprawie.
Image
User avatar
Mules
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 178
Joined: Fri Feb 17, 2006 9:04 pm
Location: Grajewo

Post by Mules »

No w CB to ok przegrany nie traci klanu bo cale CB nie mailo by sensu, ale czy w "realnym-dzisiejszym" GSA to ma sens? Bo sam otrzymalem porpozycje od Nadola po przegranym CW 2 : 1 zeby klan dalej istanil a tamta wojne potraktowac jako probe sil. Nie przyjelem bo tak sie bawic nie bede a poza tym skoro wojna to wojna no nie?
"Prawdziwą treścią ludzkiego życia jest gra. Ziemia jest polem ćwiczeń, niebo jest boiskiem"
Image
User avatar
Enerwate
Soldier level 0
Soldier level 0
Posts: 2
Joined: Fri May 19, 2006 10:38 pm
Location: Roscoe
Contact:

Post by Enerwate »

w CB mógłby być limit tzn że muzi być minimum klanow (np: 5 klanów), bo h*j z tego że są 2 lub 1. Zeby GSa sie rozwijało trzeba urozmaicić troche cala arene tak by gracz miał duży wybór co do klanu
"Jedyne czego może bać się człowiek to jego strach" F. D. Roosevelt

Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

No i co na sile te klany stworzysz? Jak bedzie CB to na poczatku beda 2 klany, a potem dojdzie wiecej, itd.
Image
Post Reply