Naukowiec Tomek 1.1

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Benutzeravatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Beiträge: 106
Registriert: Do Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von ramhell »

Okej. Wracając do misji 6, nie potrzeba mi była ropa, nie poszedłem wogóle do połnocnego składu gdzie zbierały się araby :) Gra lagowała bo było ich tam ze 100 pod koniec misji. Zniszczyłem odrazu bazę po prawej paroma wyrzutniami rakiet na paliwko syberytowe, przejmowałem pojazdy bo ludzi wybijałem snajperami.

W 7 misji jakoś to spontanicznie wywaliło, w momencie gdy atakowałem już rusków.

Teraz jestem w 8 ale tutaj jest totalny bez sens, nie mogę ich kierować a gdy dojdą do tej "niby chorej żony" to mnie rozkwaszają :D, zatrzymywałem nawet w momencie gdy kończył się dialog i te ziomki się pojawiały a i tak przynajmniej zdążą dogonić jednego i go ubić a w tedy koniec misji. To jakiś bug czy co :)
Fan OW'ara z trójmiasta :)
Benutzeravatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Beiträge: 1108
Registriert: Sa Jan 15, 2011 8:13 pm
Wohnort: Noxus

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von Nefarem »

Od 8 misji zaczynało mi brakować pomysłów,
Pewnie ci wczytało profesje z 7 misji. ;/ zapomniałem dodać 1 kodzika :D
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Benutzeravatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Beiträge: 106
Registriert: Do Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von ramhell »

Między innymi :) 1 snajpera i reszta mechanicy. Ale nie wiem co by to dało jeśli miałbym lekarza bo te łajdaki i tak mnie gonią :)

Szkoda że niema żadnych dialogów również podczas ładowania misji. :p
Fan OW'ara z trójmiasta :)
Benutzeravatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Beiträge: 1108
Registriert: Sa Jan 15, 2011 8:13 pm
Wohnort: Noxus

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von Nefarem »

Leci do poprawki ;x.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Benutzeravatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Beiträge: 106
Registriert: Do Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von ramhell »

Podaj linka odrazu jak zrobisz poprawkę. :) Czekam z niecierpliwością.
Fan OW'ara z trójmiasta :)
Benutzeravatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Beiträge: 1108
Registriert: Sa Jan 15, 2011 8:13 pm
Wohnort: Noxus

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von Nefarem »

A następne misje działają? :arfu:
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Benutzeravatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Beiträge: 106
Registriert: Do Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von ramhell »

Utkłem na tej 8 bo nie mogę nic zrobić :d Mechanicy dostają po dupce.
Fan OW'ara z trójmiasta :)
Benutzeravatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Beiträge: 1108
Registriert: Sa Jan 15, 2011 8:13 pm
Wohnort: Noxus

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von Nefarem »

Aa to zostaw tak jak jest to ja w poprawdze dodam żeby im zmieniło profesje.
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Benutzeravatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Beiträge: 106
Registriert: Do Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von ramhell »

Sęk w tym że jeśli jest nas nawet tyle samo (liczbowo) to jeśli mają większy poziom umiejętności to mnie mogą zmieść z powierzchni ziemi :)

Jeszcze mała uwaga do misji gdzie budowaliśmy się w misji Triangulacja na bazie amerykanów. W pewnym momencie gdy nadjechał konwój z 30++ ciężkich dział, rozgromili moją obronę, wbili się do bazy i zaczeli tłuc mój skład, pojawił się ekran że wygrałem misje, to tak miało być? :)
Fan OW'ara z trójmiasta :)
Zidek
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Beiträge: 112
Registriert: Mi Aug 04, 2010 9:25 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von Zidek »

yyyyy, ja rozwalilem wszystkich z tego konwoju i wygralem, wiec jakiegos buga chyba miales ;)
utknalem w misji XX (nie pamietam numeru ;d), jakis doktorek powiedzial mi ze baza alfa to zuo, wiec moi mechanicy go zabili, zaczela sie nastepna misja i od razu przegralem, bo ktos "z waznych ludzi" zginal :<

EDIT: przypomnialem sobie, że w poprzedniej misji zginął Grigor, pewnie ma to jakieś znaczenie :)
Benutzeravatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Beiträge: 106
Registriert: Do Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von ramhell »

Zidek hat geschrieben:yyyyy, ja rozwalilem wszystkich z tego konwoju i wygralem, wiec jakiegos buga chyba miales ;)
utknalem w misji XX (nie pamietam numeru ;d), jakis doktorek powiedzial mi ze baza alfa to zuo, wiec moi mechanicy go zabili, zaczela sie nastepna misja i od razu przegralem, bo ktos "z waznych ludzi" zginal :<

EDIT: przypomnialem sobie, że w poprzedniej misji zginął Grigor, pewnie ma to jakieś znaczenie :)
Kolego, jakbyś przeczytał te stronę to zauważył byś że prowadzimy rozmowę na temat tej misji :) Jest to misja nr 8 i czekamy na poprawkę tej wersji moda.

PS:
Jak mnie ktoś ginie a save niemam to gram od początku :D
Fan OW'ara z trójmiasta :)
Zidek
Soldier level 4
Soldier level 4
Poland
Beiträge: 112
Registriert: Mi Aug 04, 2010 9:25 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von Zidek »

ramhell hat geschrieben:Kolego, jakbyś przeczytał te stronę to zauważył byś że prowadzimy rozmowę na temat tej misji :) Jest to misja nr 8 i czekamy na poprawkę tej wersji moda.
jesli to jest misja nr 8, to ja mowie o poprawce do misji nr 7, skoro tam Grigor nie moze zginac to w momencie jego smierci gra powinna sie skonczyc ;p
Benutzeravatar
ramhell
Soldier level 4
Soldier level 4
Beiträge: 106
Registriert: Do Jun 30, 2011 8:53 pm

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von ramhell »

Zidek hat geschrieben:
ramhell hat geschrieben:Kolego, jakbyś przeczytał te stronę to zauważył byś że prowadzimy rozmowę na temat tej misji :) Jest to misja nr 8 i czekamy na poprawkę tej wersji moda.
jesli to jest misja nr 8, to ja mowie o poprawce do misji nr 7, skoro tam Grigor nie moze zginac to w momencie jego smierci gra powinna sie skonczyc ;p
Aha, nie zwróciłem uwagi. Jak wspominałem nie gram dalej jeśli ktoś polegnie na polu bitwy, nie ważne kim był, nie gram bez pełnej załogi. :D
Fan OW'ara z trójmiasta :)
Bren
Soldier level 6
Soldier level 6
Indonesia
Beiträge: 398
Registriert: Di Mär 08, 2011 8:37 am

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von Bren »

Mod niezbyt mi się podoba. Najbardziej rzuca się w oczy brak medali i cele misji.
Druga sprawa o bugi w misjach - nawet w pierwszej misji można powstrzymać Tomka od wejścia do EONa, a w trzeciej na końcu misji jakiś żul do uratowania (zapomniałem jego nazwiska :D) jest w dalszych misjach nawet, jeśli się go nie uratowało.
Trzecia sprawa to dialogi - często z błędami interpunkcyjnymi i nienaturalne.
Jeszcze coś - mod jest trochę za łatwy, biorąc pod uwagę, że grają w niego gracze, którzy prawdopodobnie przeszli obie kampanie, może nawet na najwyższym poziomie trudności.

Mimo to nie zniechęcam autora do robienia moda - po paru ważnych poprawkach powinien wyjść dobry i ciekawy mod.
*Matrix* hat geschrieben:Nie ma czegos takiego jak mniej niz polowa lub wiecej niz polowa...
Polowa to polowa.
Benutzeravatar
Nefarem
MODbase Moderator
Poland
Beiträge: 1108
Registriert: Sa Jan 15, 2011 8:13 pm
Wohnort: Noxus

Re: Naukowiec Tomek 1.1

Beitrag von Nefarem »

Jest duże prawdopodobieństwo że będą medale, bo wtedy jak robiłem zapomniałem jak się je dodaje ;]
Na chwilę obecną wrzucam moda z poprawioną 8 misją : http://www.speedyshare.com/files/30029240/Mods.rar
Można spokojnie wrzucić save do 8 misji
A co do bugów to też postaram się eliminować ;p/
Absolute Dominion
Spoiler:
Modyfikacja opowiadająca historię Ivana Bierezova, żołnierza armii Rosyjskiej , weterana wojny w Chinach który wziął udział w misji ochrony złóż Alaskitu.

Download from Dropbox
Original War Cooperation
Spoiler:
Modyfikacja umożliwiająca granie w mapach z kampanii OW i nie tylko ze znajomymi kontra AI.

Download from Steam

Download from Dropbox
Original War Dialog Editor
Spoiler:
Program ułatwiający tworzenie plików wri z dialogami, zadaniami etc do Original War .

Download
Antworten