Rozwój Original War

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by pijanymis »

no dobra to wcale nie będe się wypowiadał o OW
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by YuriStriatov »

Ja nic zadnych petycji nie bede zaczynal, juz starczy ze pol wakacji przebylem klocac sie z nim prawie ze bez przerwy wpierw na temat rozszerzenia ekipy, potem jak mi sie znudzilo gadanie do sciany to z kolei o bugach w patchu i o tym co ja bym chcial do CB zeby je ulepszyc. Wyszlo na to ze on tego nie zrobi bo nie.

Ktos z was moze zaczac ta petycje albo tutaj na forum albo na forum ow support.
Image
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Rozwój Original War

Post by Radzio »

Petycja nic nie da. Nawet jakbyśmy mu dom okupowali, to też by nie dał :P
User avatar
Szulce
Soldier level 6
Soldier level 6
Poland
Posts: 462
Joined: Wed Apr 28, 2010 9:53 am

Re: Rozwój Original War

Post by Szulce »

Radzio - w końcu by odpuścił :P

Na razie nie ma co liczyć na Stucuka.Trzeba będzie sprobować kiedy indziej.
Image
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Rozwój Original War

Post by Radzio »

Nie znasz go, nie odpuściłby, ot tak, dla zasady..
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój Original War

Post by Mari »

No nic powiem wam prawdę.
Jeszcze nie tak dawno myślałem,że wszystko idzie super bo były wydawane patche i nie trzeba było czekać wieków. Teraz z kolei jest to po prostu tragedia i moim zdaniem trzeba coś z tym zrobić bo jeżeli nie my to kto. Myślicie, że Stucuk sam się zmobilizuje i zrobi tego patcha. Dobra skoro nie ma już szans to musimy po prostu grać na tym co mamy i cieszyć się, że chociaż nie ma bugów całkowicie uniemożliwiających rozgrywkę. Na koniec chciałbym tylko usłyszeć opinie Radzia w tej kwestii a mianowicie co sądzisz o przyszłości Original War czy ta gra jest skazana na porażkę czy może jest cień szansy, że cokolwiek zostanie zrobione. Z mojej strony to tyle, jeżeli Radzio odpowie i nikt nie będzie miał nic do dodania można zamknąć temat bo według mnie został kompletnie wyczerpany i tak nikt się nie podejmie tej misji dania petycji na jego forum a nawet jeśli to proszę to opisać w tym temacie. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Leszcz
Soldier level 4
Soldier level 4
Posts: 130
Joined: Sat Sep 19, 2009 7:45 am

Re: Rozwój Original War

Post by Leszcz »

Może mi ktoś napisać czy On za OW dostaje kasę jakoś oddzielnie czy ogólnie?
Czuję, że jestem w matni
Nie pierwszy to już raz
I chyba nie ostatni...

Zagrajcie ze mną w pokemony :]
http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=222436
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Rozwój Original War

Post by Radzio »

On nie dostaje za to kasy w ogóle.

Myślę, że nie ma co przesądzać o losie OW. Może coś się jeszcze wydarzy.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój Original War

Post by Mari »

Dobra to w takim razie powiedz mi co my możemy zrobić dla sceny, aby było coraz lepiej.
Sądzę, że kwestie techniczne powinniśmy uzgadniać ze Stucukiem, który jest odpowiedzialny za wprowadzanie nowości i odbugowywanie gry w nowym patchu.
Proszę o podanie kilku sensownych pomysłów co do zrobienia czegoś dla sceny bo to chyba najważniejsze w tym temacie i musimy wynieść z tego jakieś sedno aby żyło się lepiej społeczności graczy Original War.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Posts: 4169
Joined: Tue Jul 07, 2009 9:13 pm
Location: Polska - EuroStan ZSRE
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by Serpent »

Niech wyda nam te programy do robienia animacji, albo chociaż powie jak je zrobić przy obecnym zestawie toolsów. Bo ja mogę sobie rysować milion modeli broni jak i tak są bezużyteczne bez animacji.Po 2 możliwość robienia fal na wodzie.
Te dwa pierwsze dotyczą modowania lecz co najważniejsze my jako użytkownicy możemy jedynie robić mody(coraz więcej tych modów) czy chociażby wejść na lobby na kilka minut.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by YuriStriatov »

Jakie programy do robienia animacji? On nie ma takich programow przeciez.

Sprawa nie polega swoja droga na tym co on ma tylko na tym czego mu sie nie chce robic. Patcha nie ma przez 2 lata juz bo jak z nim zagadasz czemu bugi nie sa naprawiane to on ci powie ze community ma mu mowic o bugach potem jak mu community powie o bugach to on ze u niego nie dziala lub ze to nie bug i taka rozmowa.

Chodzi o to zeby znalezc ekipe ktora by sie zajmowala tymi rzeczami ktorymi on nie chce. Ale on nie chce rozszerzenia ekipy "bo nie" wiec jestesmy w du**e. Najlepsze co moze byc to zebysmy pisali do Altara o kod zrodlowy bo dopoki go nie dostaniemy to on bedzie wyciagal kretynski argument ze nie moze rozpowszechniac zrodla. A takto moze cos sie ruszy.
Image
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by Michaeilo »

Na CB jeśli dobrze pamiętam czekamy jakieś 3 lata. Bez tego na scenie będzie coraz gorzej, ten ranking przyciągał graczy.

Czytając ten temat gdzieś tu pojawiła się wzmianka że CB jest prawie na ukończeniu? Czy to prawda? Dużo jeszcze brakuje?
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój Original War

Post by Mari »

W porządku czyli rozumiem, że my jako zwykli użytkownicy musimy cierpliwie czekać aż, że tak powiem sprawa sama się rozwiąże a mianowicie rozwiążą ją Administratorzy OWN bo co prawda nie mówie, że zwykły użytkownik nie może nic zrobić ale moim zdaniem powinni się tym zająć właśnie osoby, które są w stanie coś załatwić i orientują się jak to wygląda.
Dołączam się do pytania użytkownika Michaeilo "Czytając ten temat gdzieś tu pojawiła się wzmianka że CB jest prawie na ukończeniu? Czy to prawda? Dużo jeszcze brakuje?"
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by Gothuk »

Z tego co wiem, to kilka poprawek w systemie, no i przede wszystkim integracja z ow...
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by YuriStriatov »

Sprawa z CB wyglada tak. Pare zmian do interfejsu o ktore prosilem weszlo ale tylko w internal release. Testowac sie nie da, grac sie nie da. Idzcie na OWS i meczcie Stucuka zeby ruszyl dupe z patchem to CB bedzie szybciej.
Image
Post Reply