Dyskusje nt. kampanii OW - kurzel131

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
Avatar de l’utilisateur
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Messages : 2526
Inscription : jeu. janv. 04, 2007 9:45 pm
Localisation : Gorzów Wlkp.
Contact :

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par Antitheus »

http://original-war.net/antitheus/Antitheus.zip
Tu masz savy z misji 15. Save arara to save z momentu tuż przed atakiem (u mnie działał normalnie). Save arara1 to save po ataku na Legion (ominie Cię istotna cutscenka i dialog).
Jeśli wyskoczy Ci po włączeniu kampanii wiadomość z "zapisz i wyjdź" możesz ją zignorować (to samo co arara1).
Instalujesz na tej samej zasadzie co poprzednią paczkę.
Avatar de l’utilisateur
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 98
Inscription : ven. avr. 25, 2014 4:33 pm
Contact :

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par kurzel131 »

No dobra zobaczę rano, a patrzałeś z moimi plikami czy u ciebie normalnie chodzi? zrób wszystko jak ja i siedź w labie opracowuj technologie podczas gdy oni zaatakują, od czegoś musi to zależeć, nie ma odpowiedzi w sailu?.
Tę sytuacje znam, powel parkuje autem w fabryce legionu.

Sprawdzałem i wszystkie 2 save działają,kurde to co jest nie mam jakichś plików, wina wersji gry z torentów, a może to ,że zabieram swój pojazd z bazy na samym początku misji??
Avatar de l’utilisateur
Serpent
Soldier level 10
Soldier level 10
Estonia
Messages : 4166
Inscription : mar. juil. 07, 2009 9:13 pm
Localisation : Polska - EuroStan ZSRE
Contact :

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par Serpent »

Skrypt misji jest skopany.
Epickie teksty:
Marek1906: jak zrobic aby sail był zielony?
Kvantovy: Wszystko normalne, wszystko w koło było dziwne
Kvantovy:: To jest fajne, że to nie jest takie głupie
Kvantovy:: remove sos from kanapeczka
Kvantovy:: zdarzają się rzezy które sie filozofom nie śniły
Cenwen: problemem jest gejostwo
"Taki z niego fizyk jak ze mnie baletnica" - Profesor Scholtze o Kvantovym.
JAKBYŁ BYM CZECHEM TO BYM ROZŁOŻYŁ NAMIOT ~Kvanciak
Avatar de l’utilisateur
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 98
Inscription : ven. avr. 25, 2014 4:33 pm
Contact :

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par kurzel131 »

Może napisać od nowa albo naprawić jakoś inaczej? z disk 2 plik am15 i inne pokrewne by mi Antitheus wysłał jak mu działa;p.
Avatar de l’utilisateur
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 98
Inscription : ven. avr. 25, 2014 4:33 pm
Contact :

Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Message par kurzel131 »

Czy atak ze wschodu występuje tylko raz i reszta nadciąga z północy? gram na poszukiwaczu przygód.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 90
Inscription : mer. janv. 09, 2013 2:48 pm

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Message par nadwrazliwosc_zebow »

Ze wschodu? Na poszukiwaczu większość ataków idzie z północnego wschodu (tam, gdzie zaczynasz misję) i omija wzgórze albo od wschodu (tak jak Popow), albo od północy (tak jak reszta uciekających), oprócz tego paru żołnierzy idzie z zachodu na samym początku, i jacyś pojedynczy gonią Gajdara od północnego zachodu, ale są strasznie słabi.
Avatar de l’utilisateur
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Messages : 2526
Inscription : jeu. janv. 04, 2007 9:45 pm
Localisation : Gorzów Wlkp.
Contact :

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par Antitheus »

kurzel131 a écrit : Sprawdzałem i wszystkie 2 save działają,kurde to co jest nie mam jakichś plików, wina wersji gry z torentów, a może to ,że zabieram swój pojazd z bazy na samym początku misji??
W ogóle nie powinieneś móc wejść do bazy Powella i zabrać mu swojego pojazdu (jest wykorzystywany do ataku przez wojska Powella). Tym sposobem krzaczysz skrypt i lipa.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 90
Inscription : mer. janv. 09, 2013 2:48 pm

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par nadwrazliwosc_zebow »

a może to ,że zabieram swój pojazd z bazy na samym początku misji??
Przecież ludzie Powella używają tego pojazdu do drugiego ataku, jak go nie ma, to ktoś nie może do niego wsiąść i zaatakować, więc stoi w miejscu. :/

edit: ninja'd
Avatar de l’utilisateur
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 98
Inscription : ven. avr. 25, 2014 4:33 pm
Contact :

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par kurzel131 »

Zastanawiam się czemu przyjeżdżam pojazdem z lekkim działem zamiast tym z podwójnym laserem i czemu w pojedynku mam pojazd z laserem mogłem zakosić maszę;p.

Pojazdu i tak w sumie używam na początku po ledwym wybudowaniu składu do obrony.

Może zaraz spróbuję bez kradzieży może magdalene powinna być w tym pojeździe.

Wbijać do bazy mogę, ale po 3 warnie powel ze stoickim spokojem mi zabiera umundurowanie. A jeszcze kilka misji temu miałem większe skile od niego.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 90
Inscription : mer. janv. 09, 2013 2:48 pm

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par nadwrazliwosc_zebow »

Laserem na zaawansowanym podwoziu przyjeżdżasz chyba tylko wtedy, kiedy olejesz bazę w czternastej misji i pognasz prosto do Powella, w pozostałych przypadkach jest to lekkie działo. Też mnie to zawsze zastanawiało.
Avatar de l’utilisateur
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 98
Inscription : ven. avr. 25, 2014 4:33 pm
Contact :

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Message par kurzel131 »

Sorry zachodu za 1 razem jak grałem w tę grę instalowałem działa na fortyfikacjach z może jednym gatlingiem, oddział 2 dział na ciężkich kołach 1 gatling na ciężkich i 1 gatling na średnich nie ogarnął drugiego ataku.
Avatar de l’utilisateur
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 98
Inscription : ven. avr. 25, 2014 4:33 pm
Contact :

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par kurzel131 »

No tak 0 medali ale chociaż order jest i zawsze inne zakończenie.




Power zaparkował w ruskiej fabryce tylko tak:
a). Przyjaciela zabijałem 6 naukowcami i małpoludami poza teren dawnej bazy powela znikł
b). nie zabijałem kozłowa a go w składzie legionu nie było
c). peter się odzywa przed tajnym ruskim projektem? bo se chciałem moździerzami rozwalić behemoty
Avatar de l’utilisateur
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Messages : 2526
Inscription : jeu. janv. 04, 2007 9:45 pm
Localisation : Gorzów Wlkp.
Contact :

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Message par Antitheus »

Tu masz pełen poradnik do kampanii rosyjskiej: http://original-war.net/files.php?id=134 .
Arabowie pojawiają się na północno-wschodnim krańcu drogi i starają się otoczyć twoją bazę. Część sił uderza z zachodu - większy oddział oddelegowany jest na wschodnią część bazy. Niektóre pojazdy starają się przemknąć i zaatakować od południa. W tej misji powinieneś mieć 4 żołnierzy, więc na prawą stronę dajesz mocno doświadczonego żołnierza do działa i słabeusza do gathlinga. Z lewej strony mniej doświadczonego do działa i słabeusza do gathlinga. Południe powinno zostać obwarowane w koszary, gdzie siedzi medyk i uciekają żołnierze w razie gdyby wieżyczka została zniszczona oraz ranni cywile (2 inżynierów powinno naprawiać budynki defensywne z każdej z stron). Dodatkowym wsparciem powinny być 3 działa na ciężkim podwoziu.
nadwrazliwosc_zebow
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 90
Inscription : mer. janv. 09, 2013 2:48 pm

Re: Jaka łata do misji 15am?

Message par nadwrazliwosc_zebow »

Żyjący przyjaciel będzie pomagał Rosjanom, niezależnie czy go przyjmiesz czy wygonisz.

Kozłow siedzi w rosyjskiej fabryce w bazie Legionu (tej drugiej, odbudowanej), w momencie, w którym Legion się poddaje, wysadzają faceta w powietrze, więc nawet go nie zobaczysz.

Tak, Peter pojawia się przed behemotami, wtedy nie radzę wychodzić z bazy. Musiałbyś mieć 2 bomby jakoś do 55. minuty (obie od razu w las koło Przymierza tak, żeby rozwalić wieżyczki i nie zabić Rotha - potem dobijasz Przymierze zdalnymi lub komputerowymi czołgami), żeby móc wyjść z bazy piechotą i trzecią do 65. minuty, żeby Płatonow widział, że też możesz w każdej chwili go walnąć). To jest możliwe, ale musiałbyś poświęcić na to sporo sił, właściwie wszystkich najlepszych naukowców (może nawet więcej niż 6 - praca na 2 laby) i mechaników.
Avatar de l’utilisateur
kurzel131
Soldier level 4
Soldier level 4
Messages : 98
Inscription : ven. avr. 25, 2014 4:33 pm
Contact :

Re: Atak ze wschodu w modlitwie za poległych

Message par kurzel131 »

Tez lubisz pisać poradniki widzę, ale komplikujesz se sprawę z tymi umocnieniami. 3 gatlingi na ciężkich i 4 działa wystarczyły +2 żołnierzy i medyk z tyłu, 3 ataku nie było wyłączając paru postaci wyzerowanych. Skrzynie wybierałem do momentu grożenia sądem polowym. jeden atak na zachodzie i reszta z tamtymi na północy. Wgl nie wpadłbym, by z kirowa przemycać ropę ja bez tego zrobiłem 7 czołgów, ale i tak ci 2 mechanicy stali w miejscu. Ale z tymi szerokimi wodami dobry pomysł z tą produkcją szkoda czasu w następnej misji na takie wybryki jak tankowanie.

W sumie te zdjęcia są teza fajnie pokazane ruskiej kampanie nie mogę znaleźć http://www.original-war.com/american_en ... lan&mise=9
Répondre