Patch 1.08

Wszystko o patchach i bugach w OW.
Moralezz
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Wed Feb 28, 2007 7:27 pm

Post by Moralezz »

Radzio a może napisał byś do Stucuka również o błędzie w NW. Bo wiele osób ma tak że jeśli gra się minimum na 4 osoby i jak ktoś wystrzeli bombę syberytowom to jest błąd i wszystkich wyrzuca z gry tak jak mnie wyrzuca gdy gram arabami... Ja już się sam w tym gubię :( No ale i tak główny problem z arabami pozostaje, mi sie wydaje ze coś może jest nie tak z tym patchem 1.08 bo na patchu 1.072 normalnie gram arabami i nic się nie dzieje...

Pozdro

[ Dodano: Sro Wrz 19, 2007 5:57 pm ]
I co już nikt nic nie pomorze?
Last edited by Moralezz on Sat Sep 22, 2007 12:16 pm, edited 1 time in total.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Blad musi lezec po twojej stronie, nie wiem, moze sformatuj dysk z winda i zainstaluj ja ponownie? Bo nikt inny (doslownie nikt) nie ma takiego problemu.
Moralezz
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Wed Feb 28, 2007 7:27 pm

Post by Moralezz »

Jak był patch 1.072 to też nikt nie miał problemów, a jak wyszedł 1.08 to są problemy z arabami i z bombami syberytowymi... I nie ma sie co oszukiwać że nic nie ma
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

No ja tam nie mam żadnych błędów ... żeby mi jakaś nacja/mapa czy coś nie działało ... :P
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Moralezz ale nikt inny takich problemow nie ma wiec cos tu sie nie zgadza. Trudno mowic ze to Stucuka wina jak takie bledy moglyby sie jedynie zdarzyc jakby on cos zepsul w owp tyle ze wtedy kazdemu by nie dzialalo to samo.
Image
User avatar
NaDoL
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 379
Joined: Wed Apr 12, 2006 7:43 pm
Location: Poland
Contact:

temat

Post by NaDoL »

Tak w ogóle to jeśli chodzi o to z sędzią co znika nagle widoczność to chodzi o to że to się dzieje po opracowaniu 2 tech optyki, nie wiem czy była już o tym mowa wiec pisze na wszelki wypadek bo mi sie przypomniało xd
Image
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Stucuk juz to naprawil w 1.09 podobno. Wezme jeszcze mu powiem to stestujemy.
Image
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Teraz juz jest dobrze, sprawdzane to bylo :P
Moralezz
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Wed Feb 28, 2007 7:27 pm

Post by Moralezz »

Proszę jak już coś pewnego będzie to dajcie mi tu linka, już dawno nie grałem bo sie zdenerwowałem i na GSA raz na miesiąc wchodzę.

Pozdrawiam
User avatar
Gothuk
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 985
Joined: Tue Sep 04, 2007 6:10 pm
Location: Poland, Warsaw
Contact:

Post by Gothuk »

Moralezz wrote:Proszę jak już coś pewnego będzie to dajcie mi tu linka, już dawno nie grałem bo sie zdenerwowałem i na GSA raz na miesiąc wchodzę.
Moralezz linka do patcha 1.09 na forum nikt ci nie da (no chyba że Stu wypuści publicznie tego patcha), bo są zasady. Jeśli chcesz go mieć, możesz zapisać się do OBT. Tu masz link do zapisania się do tej grupy http://www.owsupport.com/forum/groupcp.php, ale wpierw musisz się zarejestrować na stronie Original War Support
Moralezz
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Wed Feb 28, 2007 7:27 pm

Post by Moralezz »

A co to takiego OBT?
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Post by Michaeilo »

OBT--> Open Beta Testy. Czyli poprostu testowanie patch. LOL czy ty wogóle czytasz newsy na tej stronie?! Zadajesz takie pytania...
Moralezz
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 48
Joined: Wed Feb 28, 2007 7:27 pm

Post by Moralezz »

A są w tym jacyś Polacy którzy są zapisani? Czy gdybym się do tego zapisał to bym musiał grać z Amerykańcami...?
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 343
Joined: Tue Aug 14, 2007 10:44 am
Location: Poland
Contact:

Post by Michaeilo »

LOL A nie łatwiej sobie wejść na www.owsupport.com i zobaczyć. Nie chodzi tam o granie tylko ściągasz patch i jedziesz na nim. Jak masz błędy to mówisz o nich Stu: proste. Tylko musisz umieć ANGIELSKI przynajmniej na poziomie podstawowym.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Post by Radzio »

Czesc ekipy OWN jest tam zapisana. Mozesz liczyc na pomoc w tlumaczeniu twoich eks-angielskich lub polskich postow ;)
Post Reply