East Legion Mod

Opisy i linki do modów tworzonych przez scenę, jak i również opinie na ich temat.
Post Reply
User avatar
Xero Rozbójca
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 391
Joined: Sun Mar 08, 2009 5:13 pm
Location: Szukaj w kioskach...

Re: East Legion Mod

Post by Xero Rozbójca »

Co za przygłup -.-
Gościu nadal pracuje nad tym modem i pewnie będzie więcej misji.
Nie ma i nie będzie moda co ma ponad 4 misje mod nie będzie skończony i zero informacji.
Jeśli pisałeś o WSZYSTKICH modach, to się mylisz. Np. mój BigWar miał ponad 4 misje. No i te co anti wymienił :P

Ps. Piszesz takie głupoty, że mała bania. Ciężko cokolwiek wywnioskować i dlatego takie uwagi są.

Ja osobiście nie grałem w tego moda, bo nie siedzę narazie w ow...
"Osoby, stawiające więcej niż trzy znaki interpunkcyjne obok siebie, mają problemy ze zdrowiem psychicznym."

Image
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1239
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: East Legion Mod

Post by Creative »

Ja mówie leszczu o tym modzie słuchaj uchem a nie brzuchem

// Za chwile poleci warnik za offtop (o ile ktoś inny go nie da wcześniej). Z poprzedniego twojego postu JASNO wynika, iż mówiłeś o całości wydanych modów.

EDIT:

Przeczytajcie (a nie o wszystkich modach nie zrozumiałeś o co mi chodzi) nikt nie rozumie jeszcze mówią , że spamuje bo wam o coś chodzi ja odpisuje a wy Sami offtop robicie.
Image
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: East Legion Mod

Post by Lesio »

Dobra sprawa wygląda tak straciłem moda, ale z tego co pamiętam miałem kilku "beta testerów" którym wysyłałem najnowsze wersje. Jeżeli ktoś posiada tego oto moda(wersje nieopublikowaną dla większości) proszę, żeby mi go przesłał na pw.

PS. domagam sie ku**a zmiany nazwy moda nei nazywa sie on "East Legion clan mod" tylko ku**a "East Legion"

Ps2. do tego szukam kogoś kto by mi zrobił, ewentualnie dał jakieś mapy do użytku oraz kogoś kto się nudzi i by poprzechodził moda po kilkadziesiąt razy.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Creative
Blackmen level 100
Blackmen level 100
Poland
Posts: 1239
Joined: Tue Jan 27, 2009 4:07 pm

Re: East Legion Mod

Post by Creative »

To szkoda mówi się trudno :roll:
Image
Szatyn
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 67
Joined: Tue Jul 14, 2009 5:36 pm

Re: East Legion Mod

Post by Szatyn »

jezeli odzyskasz moda, to mozna sie spodziewac ze wydasz kolejna wersje po obrobce ?
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: East Legion Mod

Post by Lesio »

Tak, wiem kto ma wersje z 4 misjami bez hasła na owp(które też straciłem) dzisiaj już powinna do mnie dotrzeć ta wersja, ale żywię głęboką nadzieję, że ktoś ma wersje ze zmianami wprowadzonymi wcześniej w tym całkowicie grywalną 5 misją. Zdradzę tyle, że pierwsza misja będzie całkowicie inna i będzie to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie fabularne jakie do tej pory będziecie mieli szanse zobaczyć w modach. Jak ukończę nową pierwszą misje i mam nadzieję odzyskam 5(czyli po zmianach 6) wydam ostatnie demo. Zachęcam także do zapisywania się do grupy beta testerów. Przydałaby mi się także pomoc jednego mapera, w zamian za pomoc jest umieszczenie tej osoby w modzie.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Szatyn
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 67
Joined: Tue Jul 14, 2009 5:36 pm

Re: East Legion Mod

Post by Szatyn »

chetnie bym ci pomogl, ale tez szkoda zeby odrazu zobaczyc niedokonczone dzielo skoro ma byc efektywne, oczywiscie mowie tu o betatesterze, a gdzie zapisy ?
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: East Legion Mod

Post by Lesio »

Ja powiem tak, na own powstało już osobne sub-forum, poszukuje do współpracy 1-2 mapperów i z 3-4 beta testerów. Każdy będzie miał jakiś wpływ na fabułę moda oraz zostanie w nim umieszczony. Plus oczywiście będzie miał dostęp do sub forum na own. Wiadomości o chęci przynależenia do tej grupy proszę kierować do mnie na pw, albo w tym temacie ;)
Zapisy ma torba i ghost tylko nie wiem na jakim etapie prac.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: East Legion Mod

Post by Lesio »

Pisze post pod postem zeby został przeczytany.
No to mam taki problem w 2 misji edytor sam wygenerował mi twarz pewnej postaci. Czy jest możliwość, abym przeniósł twarz tej postaci do 1 misji?
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: East Legion Mod

Post by Antitheus »

No kotku wczytuj ów twarz z galerii.
Wątpię aby była możliwość przeniesienia obrazka jedna misję wstecz.
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Re: East Legion Mod

Post by ph3nom »

Z tego co wiem, twarze utworzone przez SAIL możnia przenieść jedynie do następnych misji. Nie wydaję mi się, żeby można było zrobić coś takiego wstecz w konwecjonalny sposób.

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zapisać grę (kiedy już masz tę postać z wygenerowaną twarzą) lub wygrać całą misję, a następnie otworzyć save file programem PakView (zwykły zapis, bądź plik utworzony po wygranej misji - zawierający informacje o medalach) i samemu wyszukać tę postać. Powinny znajdować się tam informacje nt. elementów użytych do budowy jej twarzy. Na podstawie tego można stworzyć dokładną kopię w XichtEd i dodać ją ręcznie do pierwszej misji.
Image
User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Re: East Legion Mod

Post by Lesio »

Dobra mam już dwóch mapperów i jednego testera zostały jeszcze tylko 3 miejsca dla testerów, więc radze się pospieszyć ^^
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: East Legion Mod

Post by Antitheus »

Wiesz, że ja jestem zawsze chętny aby bluzgać Ci że coś jest nie tak. Do tego mam jakieśtam pojęcie o sailu, więc mogę pomóc.
User avatar
Gwrhkhsh
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 398
Joined: Fri May 21, 2010 5:56 pm
Location: Wrocław

Re: East Legion Mod

Post by Gwrhkhsh »

Dopisz mnie do testerów.
User avatar
Gorki16
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 236
Joined: Thu Jan 29, 2009 1:02 pm
Location: Głogów

Re: East Legion Mod

Post by Gorki16 »

też moge potestować ;) przecież nie można cały czas tylko modować ;p
Post Reply