Realizm

Wszystko o modach, patchach i błędach w OW oraz ogólnym programowaniu.

Czy chciałbyś aby OW było realistyczne?

Tak
6
43%
Nie
8
57%
 
Votos totales: 14

Avatar de Usuario
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 118
Registrado: Vie Nov 17, 2006 1:48 pm

Realizm

Mensaje por Folkner »

Wczoraj zmieniając parametry jednostek, wpadłem na pomysł aby "urealnić" OW. Mam na myśli to, że czołgi zostaną rozwalone z każdej większej broni jednym strzałem, karabiny maszynowe nic nie zrobią budynkom, żołnierze już nie będą tak wymiatali na czołgi...No a jak wiadomo żołnierz zginie po jednej serii z gatlinga ;) Nie wiem jak to by wyszło w praktyce, ale wtedy walka już bardziej zależała by od skilla i ilości pojazdów, ale dobry gracz nie miałby problemów z większą armią od swojej. Wszystkich którzy się tu wypowiadają proszę o zagłosowanie w ankiecie i wypowiedzenie się na ten temat...
Última edición por Folkner el Mié Ene 30, 2008 2:25 pm, editado 1 vez en total.
.
Avatar de Usuario
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 425
Registrado: Mié Abr 12, 2006 2:47 pm
Ubicación: Zielona Góra
Contactar:

Mensaje por Lesio »

Proba stworzenia czegos na wzor balance moda co i okazalo sie jedna wielka porazka jestem za nie ingerowaniem w kodzie gry....
Imagen
Imagen
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
Avatar de Usuario
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 118
Registrado: Vie Nov 17, 2006 1:48 pm

Mensaje por Folkner »

Balance mod nie miał na celu zrobienia z OW gry realistycznej, ale grywalnej każdą nacją...
.
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 343
Registrado: Mar Ago 14, 2007 10:44 am
Ubicación: Poland
Contactar:

Mensaje por Michaeilo »

No mozna by spróbować ale czy to wyjdzie to nie wiem... Ewentualnie spróbuj jakoś ''urealnić'' egsa zobaczymy czy to będzie si podobać. :P
Anarchy
Site Moderator
Chad
Mensajes: 1223
Registrado: Jue May 03, 2007 11:02 am

Mensaje por Anarchy »

Taki jest plan geniuszu:P Jeśli się spodoba, to będzie wprowadzony do EGSa, a potem do oddzielnego moda. I nie wiem czemu dałeś w ankiecie NIE, skoro powiedziałeś co innego...
Avatar de Usuario
Sisqo
Soldier level 2
Soldier level 2
Mensajes: 37
Registrado: Lun Ene 21, 2008 1:48 pm
Ubicación: Puszyna

Mensaje por Sisqo »

Jakby OW było realistyczne to nie byłoby prawie żadnej korzyści z gry- po co byłoby doświadczenie postaci jeśli każda zginełaby po jednym ciosie. Głosuje na NIE. lol
Michaeilo
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 343
Registrado: Mar Ago 14, 2007 10:44 am
Ubicación: Poland
Contactar:

Mensaje por Michaeilo »

Sisqo escribió:Jakby OW było realistyczne to nie byłoby prawie żadnej korzyści z gry- po co byłoby doświadczenie postaci jeśli każda zginełaby po jednym ciosie. Głosuje na NIE. lol
To właśnie byłoby trzeba mieć umiejętności...
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Mensajes: 2898
Registrado: Vie Jul 28, 2006 10:58 am
Ubicación: Bialystok, Poland

Mensaje por Radzio »

Chyba szybki refleks :P Ja nie zagłosuję dopóki nie zobaczę efektów...
Anarchy
Site Moderator
Chad
Mensajes: 1223
Registrado: Jue May 03, 2007 11:02 am

Mensaje por Anarchy »

Pomysł sam w sobie jest dobry, ale nikt by nie potrzebował ludzi, bo byli by mało opłacalni. Dodatkowo stracili by dużo amerykanie, bo ich snajper na nic się już nie przyda skoro gatlingi działają lepiej. Ale po za tym, jest dobrze:)
Avatar de Usuario
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 118
Registrado: Vie Nov 17, 2006 1:48 pm

Mensaje por Folkner »

do niszczenia z dalekiej odległości przeciwnika, jako dobry zwiadowca, snajper nie tylko zabija żołnierzy :)
.
Avatar de Usuario
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Mensajes: 1395
Registrado: Vie Feb 17, 2006 3:02 am
Contactar:

Mensaje por YuriStriatov »

Gatlingi jednym strzalem zabijajac ludzi to porazka bedzie. Wjezdzasz tym do bazy i wygrywasz chyba ze ten drugi caly czas kampi ludzmi w budynkach co jest troche nierealne.
Jak musisz wytlumaczyc jakos gatlingi to wez pomysl ze one maja rozrzut jak jasna cho**ra przeciez wiec moga nie trafiac i dawac mniejsze obrazenia :P

Tak btw ja nie widze Balance Moda jako porazke tylko poprostu wstrzymane prace z powodu zadnej kooperacji od reszty, jak zreszta z wiekszoscia rzeczy ktore sie robi.
Imagen
Anarchy
Site Moderator
Chad
Mensajes: 1223
Registrado: Jue May 03, 2007 11:02 am

Mensaje por Anarchy »

Może i gatlina wpadnie, ale najpierw musi wpaść:) Skoro bazookim, HG itd. będą go mieć na 2 strzały, to chyba jasne, że nikt tymi gatlingami nie wpadnie:P
Avatar de Usuario
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Mensajes: 86
Registrado: Lun Oct 15, 2007 4:43 pm
Ubicación: Gdańsk
Contactar:

Mensaje por Dropsik »

Jak dla mnie badziewna sprawa. Bronie i te sprawy zostawcie a zajmijcie sie animacja gry jak juz np pełny obrót żołnierza a nie tylko w 6 stron.
Le fu.
Avatar de Usuario
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Mensajes: 1395
Registrado: Vie Feb 17, 2006 3:02 am
Contactar:

Mensaje por YuriStriatov »

A na co to komu 0_o

Ze juz nie wspominam ze w OW moze byc tylko 6 stron, kazde pole to heksagony. Zeby to zmienic trzeba by bylo OW od nowa napisac.
Imagen
Avatar de Usuario
Jeronimo
Soldier level 2
Soldier level 2
Mensajes: 34
Registrado: Dom Abr 22, 2007 8:53 am
Ubicación: Z obozu na Syberii

Mensaje por Jeronimo »

Dalem na nie poniewaz zgadzam sie z innymi ze ludzie wtedy byli by bezuzyteczni.
Responder