IRC

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

IRC

Post by Antitheus »

Irc nie jest dopicowany. Banuje mnie za żekome używanie proxy kiedy ja go nie mam.

tak to ku**a jest jak pisze sie coś po pijaku. oto większy img. I ku**a nie mam żadnego proxy. I HAV'NT ANY PROXY. Can u make something with this crap?

Image
Last edited by Antitheus on Fri May 30, 2008 7:34 am, edited 1 time in total.
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Post by stucuk »

Its pointless posting an image which you can't see what it sais. If the server is saying that its not allowing you to connect because your ip matches one that has been used before for attacking IRC's then apart from getting another ip nothing can be done. (Well you could use a proxy)

Servers block IP's if they have been used before for DOS attacks etc. Its a crap method to combat it, but its all they rearly have.
- Stu
OWSupport
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Mniejszego obrazka sie nie dalo? Daj wiekszy nastepnym razem zeby bylo cos widac omg..

A tak swoja droga wzialem z mirca co wypisalo:

Code: Select all

* _OWP_VIPAntitheus has quit IRC (K-banned: [exp/proxy] Open proxies are not allowed on DALnet. See http://kline.dal.net/proxy/proxyinfo.php?proxy=EXPLOITED&ip=92.244.32.15&port=65000 for more information. (2008/05/29 14.16))
Jak widac nie w patchu problem. Bog wie czemu dostales bana na serwie, sprobuj pojsc instrukcjami pod linkiem podanym.
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

A było spróbować wejśc na irc`a z czegoś innego a nie z ow.
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

Ale jakby to byl problem z OW to kazdy by go mial. Ewidentnie problem nie lezy w OW tylko w serwie IRCowym.
Image
janimati
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 51
Joined: Mon Mar 10, 2008 5:05 pm
Contact:

Post by janimati »

ja mam gorszy wystarczy że wejdę do gry np zagram se w sieci z kumplem wyjdzie mi wejdę do menu to jak wchodzę s powrotem na multiplayer wo gule mnie nie łączy, wo gule ani serwerów ani niczego muszę resetować cała gra żeby znów coś widzieć w multiplayerze, a poza tym nie radze grać na mapce otchłań, grałem z kumplem na niej jemu sie naukowcy zamieniali w mechaników i na odwrót skład i fabryka miejscami też sie zamieniały, ja nie miałem wo gule okienka chatu.
User avatar
stucuk
OWSupport.com Owner
Posts: 438
Joined: Tue Apr 18, 2006 12:10 am
Location: UK, Scotland

Post by stucuk »

http://kline.dal.net/proxy/proxyinfo.ph ... port=65000
http://kline.dal.net/exploits/proxysec.htm

It can be caused by a router. Basicaly if you have an unsecured exploitable port open then the server won't let you connect as anyone could exploit your connection to then connect through you to there server. This "Problem" has nothing to do with original war, its to do with your router/pc's lack of security.

From the looks of it port 65000 is the problem.
- Stu
OWSupport
User avatar
mdaniek
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sat May 24, 2008 10:21 pm
Location: Elblag

Post by mdaniek »

Moze bysmy uzywali jakiegos bardziej znanego serwera Irc ? np. quakenet, jak zyje nie mialem z nim wiekszych problemow. Ponadto jest bardzo popularny wsrod wielu gier takich jak CS, Diablo czy tez Quake. Mysle, ze to by rozwiazalo pare problemow. Ludzie, ktorzy maja uruchomionego Irca praktycznie ciagle mogli by idlowac kanal nie muszac przy tym uruchamiac OW lub laczyc sie z nastepnym serwerem.
Image
janimati
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 51
Joined: Mon Mar 10, 2008 5:05 pm
Contact:

Post by janimati »

a ja sie zastanawiam czemu akurat wybrali irc?? nie mogli podkraść czegoś z innych gier sieciowych np systemu chatów z starcrafta czy wormsów( tych nowych)???
tam jak wchodzisz na multiplayer odrazu cie łączy
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

mdaniek wrote:Moze bysmy uzywali jakiegos bardziej znanego serwera Irc ? np. quakenet, jak zyje nie mialem z nim wiekszych problemow. Ponadto jest bardzo popularny wsrod wielu gier takich jak CS, Diablo czy tez Quake. Mysle, ze to by rozwiazalo pare problemow. Ludzie, ktorzy maja uruchomionego Irca praktycznie ciagle mogli by idlowac kanal nie muszac przy tym uruchamiac OW lub laczyc sie z nastepnym serwerem.
Tak czy siak nie musisz uruchamiac ow zeby wejsc na irc`a.
Serwer: DALnet
Kanał: #original-war
Największy dyslektyk forum wrote:a ja sie zastanawiam czemu akurat wybrali irc?? nie mogli podkraść czegoś z innych gier sieciowych np systemu chatów z starcrafta czy wormsów( tych nowych)???
tam jak wchodzisz na multiplayer odrazu cie łączy
A Wy nie za wiele wymagacie od Stucuka... Nie przesadzajcie, od patcha 1.02 i tak bardzo wiele się zmieniło...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
janimati
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 51
Joined: Mon Mar 10, 2008 5:05 pm
Contact:

Post by janimati »

ja to widze, po pierwsze gdy np rozegram wlke przez neta z kumplem to musze restartowac ow żeby muc znowu zagrać, super rozwiązanie, po drugie jak wyjde z gry np gram z kumplami przez sieć i wcisne zakończ gre to ten patch wyp***dala mi tapeta.
User avatar
mdaniek
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sat May 24, 2008 10:21 pm
Location: Elblag

Post by mdaniek »

Phantom, przyczytaj jeszcze raz ten tekst ze zrozumieniem. Cale ostatnie zdanie wyraz po wyrazie. :roll: Wiem, ze nie zbyt poprawnie napisalem, ale powinnes zrozumiec.
Bo cos mi sie wydaje, ze nie zrozumiales.
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

No właśnie niezbyt poprawnie napisałeś... nvm
mdaniak wrote:Ludzie, ktorzy maja uruchomionego Irca praktycznie ciagle mogli by idlowac kanal nie muszac przy tym uruchamiac OW lub laczyc sie z nastepnym serwerem.
No skoroś taki mądry, wytłumacz mi co Ci przeszkadza na dalnecie, że nie ciągle możesz idlować kanał etc...
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
User avatar
mdaniek
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 13
Joined: Sat May 24, 2008 10:21 pm
Location: Elblag

Post by mdaniek »

"Ludzie, ktorzy maja uruchomionego Irca praktycznie ciagle mogli by idlowac kanal nie muszac przy tym uruchamiac OW lub laczyc sie z nastepnym serwerem."
No to zacznijmy na poczatek to interpretowac.
"ludzie, ktorzy maja uruchomionego irca praktycznie ciagle"
Tutaj mi chodzi o ludzi z BNC, dla ktorych Irc jest 'sposobem na zycie', przesiaduja tam praktycznie zawsze (jak nie oni to robi to za nich BNC)
"mogli by idlowac kanal"
tego chyba nie musze tlumaczyc :roll:
"nie muszac przy tym uruchamiac OW"
Czyli zrobic to z innego klienta sieci Irc, ktorego maja pewnie wlaczonego czesciej niz OW.
"lub laczyc sie z nastepnym serwerem."
jak pewnie wiesz, wiekszosc BNC (o ktorych pisalem wczesniej) jest na takich sieciach jak quakenet, jeszcze nigdy nie spotkalem sie z BNC na DALnecie (czy jak to sie pisze, nvm).

Zreszta wielu ludziom byloby latwiej gdyby nie musieli laczyc sie z innym serwerem tylko po to by wejsc na 1kanal ;d
Image
User avatar
Phantom
Veteran
Poland
Posts: 283
Joined: Thu Apr 13, 2006 3:50 pm

Post by Phantom »

Tutaj mi chodzi o ludzi z BNC, dla ktorych Irc jest 'sposobem na zycie'
Sorry bardzo, ale tacy ludzie to nie fani OW, a przynajmniej jest takich bardzo mało. Poza tym to ze mozna wejsc na irc ow z poza OW to tylko dodatek, przede wszystkim jest on dla tych co grają...
Btw. Co to za ludzie BNC?
Jak to ktoś napisał :
"Life is brutal, a admin bardziej" :)
Post Reply