Wojny

Wszystko o graniu w OW w sieci.

Czy jesteś za wprowadzeniem tych zasad?

Tak
13
93%
Nie
1
7%
 
Total votes: 14

User avatar
Lesio
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 425
Joined: Wed Apr 12, 2006 2:47 pm
Location: Zielona Góra
Contact:

Wojny

Post by Lesio »

Nikt jeszcze nie określił zasad wypowiadania wojen co jest błędem. Ponieważ klan, w którym jest mnóstwo świetnych graczy w cb może zniszczyć jeden dobry gracz w sw. Dlatego proponuje wprowadzić zasady wypowiadania wojen.
A niech brzmią one następująco.

-wojna musi być rozgrywana na oficjalnych zasadach tj tych znajdujących się na ow.necie plus CW

-każda wojna musi składać się składać z minimum 3 pojedynków.

-każdy klan wybiera po jedną zasadę przy 3 pojedynkach a na trzeci pojedynek dwa klany ustalają zasadę wspólnie.

-klan musi liczyć minimum 6 członków(ilość graczy jest do przedyskutowania)

-wygrany klan decyduje o losie przegranego

plus dopisek z zasad CW

-Używania wszelkich programów do chatowania np. artmoney jeżeli ktos zostanie chatuje i zostanie to udowodnione np. utrata synchronizacji u graczy. Klan automatycznie przegrywa wojnę.

-Podawania za innego gracza.

-Jeżeli komus gra się dosyć długo wczytuje nie wolno usuwać gracza.

-Jeżeli u jakiegoś gracza wsytapi bład udowodniony np. screenem nalezy powtorzyc walke

-Klan zlapany an szpiegowaniu zostaje automatycznie wykluczony
Last edited by Lesio on Sat Feb 28, 2009 4:59 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
Najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości jest zwykła woda. Dwie krople na szklankę wódki i wszystko przejdzie...
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Ja bym jeszcze dodał takowy punkt:
Gracze, którzy dołączyli do klanu po wypowiedzeniu wojny nie mają prawa brać w niej udziału. To samo winno tyczyć się sojuszy.
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

W sumie zawsze cywilizowane klany swtosowały się do tych zasad mimo ze ku**a byly one niepisane. No czasami tylko jednoosobowy klan (do teo jedniodniowy) rozpierdalał czasami całą scenę. (wiecie o kim mowa). Wg mnie spisanie zasad wojen byloby blusem dla nas i dla potomnych.
User avatar
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 86
Joined: Mon Oct 15, 2007 4:43 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Dropsik »

Tak czy siak spisanie ich byłoby tylko dla tych starszych graczy, bo nooby i tak nawet nie patrza na zakladke z zasadami LOL
Le fu.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

I żeby zabezpieczyć się przed jednosoobwymi clanami, jak już to mówiliście, to dodatkowy wymóg, by clan miał przynajmniej 4-5 graczy i istniał z 3-4 tygodnie.
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Właśnie tak mi się przypomniało...
Lesio wrote:-wojna musi być rozgrywana na oficjalnych zasadach tj tych znajdujących się na ow.necie plus CW
Ja bym dodał jeszcze zasady NW, których tam nie ma.
Image
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Sam sobie graj wojny na NW...
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Post by YuriStriatov »

A moze poprostu wreszcie uznac ze nie ma rozpierdalania klanow i zaczac grac normalne pojedynki, itd.? Bo to absurd w sumie co sie na scenie OW dzieje..
Image
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

a teraz post na wzór 'zdarta płyta powraca' : Bez CB nie da sie tego zmienić. Częsc graczy to akceptuje, częsć nie. Planowałem na AOW zrobić ranking ale co ja ku**a zdziałam jak dodam jeden klan a za dwa dni go już nie ma a jest pod inna nazwa ku**a etc. A argumentacja rozwiazania klanu: 'bo nazwa nie pasowała', bo ten a ta wychodzi z gry etc'. A do tego połowa osób i 'klanowiczy' jest super zaskoczona jak powiem że istnieje takie coś jak AOW, OWnet etc.
User avatar
Pawelec^
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 70
Joined: Fri Sep 05, 2008 4:21 pm
Location: WWA
Contact:

Post by Pawelec^ »

Anarchy wrote:Sam sobie graj wojny na NW...
Jakbyś nie wiedział to grałem już kiedyś wojnę na zasadach NW. Razem z Dyzmenem rozwalaliśmy jakiś tam noob klan... Jeszcze za czasów ZEN :D
Image
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

Jestem za tymi zasadami z dopiskiem o ilość graczy w klanie by zabezpieczyć się przed jednoosobowymi klanami, oraz by wziąć pod uwagę sytuacje na scenie, jest mało klanów, mało graczy, to już nie to co dawniej Lesiu... Dlatego też jestem za wprowadzeniem zasady by wojny były na punkty, a nie na rozwalenie klanu. Zawsze można stworzyć Ligę Klanów i przypisać do jej prowadzenia zaufane osoby. Przynajmniej do czasu ogólnego zaakceptowania CB co raczej z noobami szybko nie nastąpi, ale trzeba ich przekonywać do GSA i uczyć zasad. A reszta propozycji Leska jak najbardziej mi odpowiada.
<<QAZ>>
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Aj tam, od NW lepsze jest 'FS', bo się przynajmniej coś dzieje...
User avatar
Blashix
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 375
Joined: Sun Apr 29, 2007 8:23 am
Location: Polska

Post by Blashix »

<wow>, po tylu latach wreszcie ktoś jest przeciw temu śmiesznemu rozwalaniu klanom po przez wygraną meczyka :D

Tak jak kiedyś tak jak dziś jestem przeciw temu, może dlatego nie jestem w żadnym klanie od czasów Sojush Polish <lol>

Ogólnie Zasady są dobre prócz... wiadomo czego.
--> 02.12.2008 PC <--
| AMD Athlon 64 X2 5400 Black Edition 3,4Ghz + Cooling Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum | GoodRam DDR2 2x 2GB 810Mhz CL4 + Arctic Cooling Arctic RC | Asus M3A78 PRO AMD 780G (Radeon HD 3200 & HD Audio Realtek ALC1200) | Radeon HD 4850 Gigabyte 512MB 700/2000 MHz + Zalman Cooling | Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ) | LG SuperMulti DVD LightScribe | Power: Chieftec (GPS-500AB-A) 500W all in: NZXT Apollo Crafted Series Black

Mouse: A4TECH XL-750F
Keyboard: Saitek Eclipse II
Monitor: 19 LG Flatron W1952TQ-PF
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Rozwalanie clanów jest dobre. Co to za radość - grasz z clanem, w połowie możesz sobie pójść na miasto bo i tak nic z tego tytułu się nie stanie, jak przegrasz. Wojny podnoszą poziom graczy, którzy starają się wygrać...
User avatar
Sebek
Veteran
Posts: 124
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:19 pm
Location: Szczecin
Contact:

Post by Sebek »

Pawelec^ wrote: Ja bym dodał jeszcze zasady NW, których tam nie ma.
+1
Post Reply