Problem z hostowaniem....

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
Alians
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:32 pm

Problem z hostowaniem....

Post by Alians »

Dość dawno (to już chyba 1-2 lata temu) hostowałem wiele gier i cieszyłem się popularnością a gracze mnie znają do dziś... Ale jest problem bo mam ip PUBLICZNE czyli z tego co wiem to zewnętrzne (tak wszędzie wykazuje) ale kiedy zakładam grę nie wchodzi mi server i nikt go nie widzi, pomoże ktoś? Aha i jak admin chce mi na Lobby czy jakoś tak że trzeba wejść na czat zmienić coś tam to nie da rady bo Antitheus dał mi na zawsze bana za nic (zawsze daje na 24 godziny i jak minie to daje następnego bez powodu i tak już od paru dni... Szkoda mi takiego operatora). Czy ktoś mi może pomóc?
User avatar
Qaz
Veteran
Posts: 114
Joined: Sat Oct 13, 2007 11:51 am
Location: Kraków NH
Contact:

Post by Qaz »

nikt nie daje bana za nic. musiales cos zrobic..
sproboj porty odblokowac i wtedy z gra ruszyc... wszystko jest na forum...
<<QAZ>>
Alians
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:32 pm

Ehh

Post by Alians »

Nie daje rady... A pozatym ban jest z pwoodów prywatnych bo jak by to powiedzieć mam haka na Antitheusa... Ale to już wolność słowa! Yuri mi by pomógł prawie ale nie da rady bo nie mam z nim kontaktu... No to może mi ktoś pomóc w tej sprawie?
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Post by Anarchy »

Czekaj, zaraz sprawdzę listę banów..

Edit: I czego ty ali chcesz? Ogólne działanie na niekorzyść sceny, denerwowanie adminów (w szczególności mnie. Pamiętasz może zwrot 'wpadłeś jak >>śliwęncja<<'?).
Last edited by Anarchy on Wed Mar 04, 2009 4:34 pm, edited 1 time in total.
Alians
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:32 pm

Ban

Post by Alians »

No teraz dowiedziałem się że już Anti ustawił że server sam mi daje bana co tylko wejde :roll:... Ale zboczyłem z tematu czy ktoś pomoże mi z tym hostem?
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Post by Antitheus »

Buhahah to Ali ;]

Żałosne próby wykręcenia się od permbana ci gówno moj chłopcze pomogą. Po 1 banik za trollowanie
po 2 Obrazy userów
po 3 kłamstwo
po 4 pieniarstwo
po 5 spam channelu
po 6 głupota
po 7 prowokacje
po 8 spam pw userom
po 9 teksty o podłożu rasistowskim
po 10 każdy miał cię już tam dość.
po 11 oczernianie innych adminów
po 12 prowokacje słowne]
po 13 Mimo kicków i ostżeżeń dalsze praktykowanie psucia porządku naszego chatu. NAwet dniowe bany nie pomogły. Więc doigrałeś się i masz akicka, nikt ci go już nie zdejmie.

Radzę się zachowywać jeśli nie chcesz dostać bana i tutaj. A 'haka' to ty sobie mozesz mieć xD NAwet i pięć.
Alians
Soldier level 1
Soldier level 1
Posts: 11
Joined: Fri Mar 07, 2008 7:32 pm

Hmmm

Post by Alians »

Wiele osób myśli inaczej i jest przeciw operatorom za tamten ban mnie... No jak widzisz ban nie był w 100% słuszny... A pozatym zboczyłeś z tematu bo prosiłem o pomoc z hostem.

Edit: Antitheusku mam na ciebie dowody które chciałbym pokazać operatorom a dokładniej nie powiem komu...
User avatar
Dropsik
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 86
Joined: Mon Oct 15, 2007 4:43 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Hmmm

Post by Dropsik »

Edit: Antitheusku mam na ciebie dowody które chciałbym pokazać operatorom a dokładniej nie powiem komu...[/quote]

LOL, no przeciez to jest gozej jak porazka, koles mi tego aebekesa czy jak mu tam przypomina xD
Opsy na chacie MS-a sa surowi, i tak powinno byc, a nie ku**a sie w kotka i myszke pie****icie. Jak bedziecie odpierdalac takie maniany, to bedziecie ciagle banowani i tyle.
Cua
Le fu.
Post Reply