Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Wszystko o graniu w OW w sieci.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Post by Antitheus »

KiLeR wrote:ta gra idzie w zła droge pomysl antiego jakby co tez jest troche zły poniewaz strona klanu pojdzie do lamusa a strona klanu powina pokazywac sklad dyplomacje pokazywała siłe klanu aktywnosc tak bylo zawsze i niewiem po co jakies referomowanie klanow
Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale czy wy jesteście coraz bardziej głupi?
Nie chodzi już mi o LOle, żale i inne dziecinne odzywki, ale o zwyczajny brak zrozumienia tekstu pisanego. (oczywiście wiem, powtarzam się.)
Gdzie ty chłopcze masz niby 'reformy', zalecam ci zaglądnięcie do słownika języka polskiego i sprawdzenie znaczenia terminu 'Ewidencja'. Ewidencja to spis danych o klanie w jednym miejscu, który dostarczy graczom informacji i ułatwi rozeznanie graczom na scenie.
Klany nie aktualizują swych danych, lub w ogóle ich nie spisują. Lecz wchodząc w spis, gdzie wszystko jest na talerzu oszczędzamy czas. Do tego pomaga to rozwiać wątpliwości dotyczące tego kto gdzie i kiedy dołączył etc.
Będę mówił kolokwialnie i dobitnie - ruszcie łbami zanim coś napiszecie i pomyślcie przez chwilę, czy macie jakiekolwiek rzetelne rozeznanie o temacie, na który chcecie odpisać - jeśli nie, nie tykajcie klawiatury. Oszczędzi to wam wstydu. Na prawdę polecam.
Image
KiLeR
Soldier level 2
Soldier level 2
Posts: 36
Joined: Tue Aug 25, 2009 10:10 pm

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Post by KiLeR »

Po 1 troche szacunku do 2 gracza
po 2 nikt tu nie jest glupi ,,wy jesteście coraz bardziej głupi?'' to pokazuje tylko jaki masz poglad o innych graczach.
po 3 ,,Gdzie ty chłopcze'' dzieki ze mnie odmladzasz ale ja 14 lat nie mam z tego co widze nawet starszy jestem jak ty
po 4 oj jak ty dobrze znasz jezyk polski mi z tym reformowaniem chodzilo o zmienianie a zmiana jest znaczna bo komu sie bedzie oplacalo robic strone klanu jak bedzie jakas Ewidencja klanów na ktorej pomysl jest zeby robic to co na stronach klanu sie powinno.

Ale to nie jest temat o Ewidencja klanow wiec jak by mozna prosic adminow portalu OWN o zamkniecie tego tematu
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Post by Antitheus »

Nikt tu nie będzie zamykał tematu - o ile się nie mylę sprawa między GA a L nie doszła do 100% klarowności.
A co do Twoich śmiechu wartych podpunktów - Zapytaj się Gothuka, Zone czy Yuriego o zdanie. Gdyby nie wiało od paru osób brakiem elementarnej wiedzy to był w sposób ostry nie przedstawiał krytyki.
Ostatnio na forum zrobiło się modne pisanie 'nie znam się na danym temacie ale i tak muszę dorzucić swoje trzy grosze a do tego będę fajny i zacznę krytykować czyjąś pracę chociaż ja sam nie zrobiłem nic i tym bardziej nic nie potrafię'.
Osobiście za takie posty bym walił warnami jak szalony bo głupoty nie zniosę, lecz trzyma mnie zdala od tego czyste ludzkie współczucie. Na prawdę nie wiem jak współcześni młodzi rodzice wychowują swoje dzieci czy jak to robią szkoły i instytucje za to odpowiedzialne, lecz drogi 'żalujący, krytykujący i lolujący Kilerku', jeśli nie zaczniesz ruszać neuronami to cóż - krytyka z strony Antiego, który jest taki zły, nieuczciwy, samowolny a do tego tak wam ubliża, będzie nieunikniona.

I koniec offtopu (tak, kiedy piszę 'koniec offtopu', mam na myśli, że każdy kolejny post nawiązujący do 'twoich żalów, a mojego uświadamiania cię' będzie warnowany).
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Spór w wojnie L vs G^A (Warr vs Antonio, zasady AW)

Post by pijanymis »

Przeczytaj parę postów wyżej Antonio napisał temat do zamknięcia sprawa się już wyjaśniła i prosi o zamknięcie tematu.Zresztą wszystko jest wiadomo Warr przegrał walkę i jest dogrywka
Post Reply