Turnieje

Wszystko o graniu w OW w sieci.
Post Reply
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Turnieje

Post by Anarchy »

Pomysł majoneza na turniej, ale że nie umie się zalogować, umieszczam tutaj. Oryginał, bez poprawiania błędów, ani czegokolwiek
OW Tournament organizuje Original War Championship! Są to wielkie mistrzostwa, które zastępowały by nam zwykłe turnieje! Ich celem jest wyłonienie mistrzów gry Original War na zasadach panujących na scenie! Nagrodą będzie Tytuł Mistrza XXXXXXX(zasady np. Clan Base), który będzie opisany na Specjalnym Userbarze na Original-war.net! Jednak mistrz nie zajmuje miejsca na podium dożywotnio! Bowiem drugi finalista turnieju ma prawo do rewanżu!


- Jeżeli Mistrz będzie sprawiał problemy zostanie mu odebrany tytuł. Wówczas zorganizujemy nowy turniej o Tytuł Mistrza.
- Grupy do turniejów wyłaniamy poprzez walki 1v1v1v1, a potem 1 v 1 v 1 (bez zwyciezcy 1v1v1v1).
- Nowy mistrz ma okres ochronny na 1 miesiąc.

* Nie widzimy przeszkód aby zorganizowac kilka turnieji na raz. Możemy np rozpocząć turniejami SW, CB i OCW.
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Turnieje

Post by Antitheus »

w sumie ja RW będę organizował. Coś a'la połączenie turnieju Ratingowego z udoskonalonymi zasadami RW. Teraz nie mogę nic zdziałać ponieważ:
1. Praca
2. Praca
3. problemy z łączem (wysoki ping przy sędziowaniu co owocuje problemami przy znalezieniu rzetelnych sędzich)
4. Brak ow

Prawdopodobnie odpalę go pod koniec listopada.
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Turnieje

Post by pijanymis »

Anarchy powiem tak pomys i idea dobra ale niech turniej ruszy od września wtedy gracze będą mieli czas bo teraz jak widać wilu nie ma jak grać
User avatar
Maniek
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 249
Joined: Wed Apr 12, 2006 3:03 pm
Location: Koluszki, Poland
Contact:

Re: Turnieje

Post by Maniek »

Chcesz zebrać 4 osoby na raz do jednej gry? Kiedyś dwie osoby nie mogły się dogadać ws. terminu walki, a teraz 4 się dogadają?
User avatar
Antitheus
Kung Führer
Kung Führer
Korea North
Posts: 2526
Joined: Thu Jan 04, 2007 9:45 pm
Location: Gorzów Wlkp.
Contact:

Re: Turnieje

Post by Antitheus »

btw, 1v1v1v1 = wielkie campienie bo kto pierwszy zaatakuje ten przegrywa. Kto się najbardziej ocampi ten jest 'miszczem'!
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Turnieje

Post by DrCzurak »

ja wiem, zadne kampienie wedlug mnie to jest ciekawa rozgrywka jezeli takei cos ma wejsc to jestem ZA. Wtedy trzeba pokazac skil, bo rush nie gra roli ;)

Btw wtedy taktyka rush zostaje wyeliminowana.

@SpokoMajonez Kiedy takie coś planujesz urządzić ?
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Turnieje

Post by Witcher »

Możemy nawet jutro :twisted:

A tak na serio to musimy wiedzieć ile jest chętnych, stąd temat na own ^^. I oczywiście jeżeli macie pomysły to bardzo proszę abyście się podzielili.

Jeżeli wszystko będzie dobrze to w niedziele ruszymy.

Kilka zmian.

* Do userbarów zostanie dodany nick zwycięzcy z datą. Oszczędzi to usuwanie ubarów przez adminów strony.
* Eliminacje do grup będą także się odbywać w tradycyjny sposób. Wychodzą dwie osoby.
* Sędziowie nie będą konieczni.
* Nowy mistrz ma okres ochronny na 3 tygodnie. Później drugi finalista może zrealizować rewanż na zasadach turnieju. Jeżeli przegra, mistrz zatrzymuje tytuł do następnego turnieju. Jeżeli wygra zostaje nowym mistrzem.
* Jeżeli ruszy drugi turniej np. Clan Base stary mistrz dostanie zaktualizowanego userbara, na którym będzie widnieć data od kiedy do kiedy został on mistrzem.
* Jeżeli mistrz nie będzie chciał zaktualizować ubara chcielibyśmy poprosić o interwencje adminów.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Radzio
Site Administrator
Site Administrator
Poland
Posts: 2898
Joined: Fri Jul 28, 2006 10:58 am
Location: Bialystok, Poland

Re: Turnieje

Post by Radzio »

Arar. Majonez.

Dostanie rangę a nie jakiegoś userbara, co go można na 100 sposobów podrobić. xD
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Turnieje

Post by Anarchy »

No, to samo mu mówiłem..
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Turnieje

Post by Witcher »

Ja mówiłem, jak admini zechcą- zrobią rangi. (Anti nie wyraził zainteresowania to odpuściłem^^ ). Radziu jeżeli jesteś skory do pomocy to proszę Cię o kontakt, najlepiej napisz na gg. nr wyśle ci na pw.


Udpade:

* Zamiast userbarów zostaną zrobione rangi na OWNecie.
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Post Reply