Rozwój Original War

To, co nie pasuje do pozostałych kategorii, ma swoje miejsce tutaj.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój Original War

Post by Mari »

No nie mam sił już...
Próbuje jakoś dowiedzieć się jak to wszystko działa i co powinniśmy zrobić żeby prace ruszyły a ty mi piszesz, że piszę zbędne posty.
A co ty w takim razie zrobiłeś, że się taki ważny czujesz.
A wracając do tematu chciałem tylko powiedzieć, że to wszystko raczej zmierza do tego o czym Radzio mówił czyli pożyjemy zobaczymy niż faktycznie coś zmienimy.
Prawda jest taka, że to on może cokolwiek tutaj zmieniać i jakoś trzeba to przeboleć.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
YuriStriatov
Site Administrator
Site Administrator
Cuba
Posts: 1395
Joined: Fri Feb 17, 2006 3:02 am
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by YuriStriatov »

Czy ja na serio musze pisac co 10 postow w tym temacie ze siedzac na du**e i czekajac na zloty deszcz z nieba zdzialamy mniej niz nic? Jak ja mowie "piszcie do Stucuka" to nie chodzi mi o jeden niesmialy post na forum OWS na ktory on odpowiada "bedzie jak bedzie" i kazdy sie zamyka, tylko o masywny spam na forum OWS z pytaniami "gdzie patch" i "czemu bugi nie sa naprawione". Tak zeby mu pokazac ze community chce rozwoju a nie ze mozna nas olac i miec w du**e. Wezcie sie wkurwijcie na to w koncu a nie "my nic nie mozemy" i na tym koniec.

To od was zalezy kiedy CB bedzie, bo z naszej strony jest ono tak na dobra sprawe gotowe.
Image
User avatar
FreedomFighter
Soldier level 3
Soldier level 3
Posts: 56
Joined: Thu Aug 05, 2010 6:12 pm

Re: Rozwój Original War

Post by FreedomFighter »

Dobrze mowisz, niewatpliwie masz racje YuriStriatov, brawo, a zatem spamowac mu panowie, spamowac... "Proscie, a bedzie wam dane" - w koncu sie wkurzy i bedzie chcial miec spokoj, dlatego zrobi, co bedziecie chcieli...
Image
User avatar
Incantatoris
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 409
Joined: Sun Sep 13, 2009 6:13 pm
Location: Poland
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by Incantatoris »

Ja też już nie mam sił patrzeć na te Twoje idiotyczne posty. Patrze też, że normalnie do niektórych nie dociera i trzeba po prostu wraz z postami pisać profilaktycznie drugi. Dwa w jednym.
Mari wrote: Próbuje jakoś dowiedzieć się jak to wszystko działa i co powinniśmy zrobić żeby prace ruszyły a ty mi piszesz, że piszę zbędne posty.
Dowiedziałeś się już kilkanaście razy, ale najwidoczniej nie korzystasz z tej wiedzy. Specjalnie dla Ciebie przytoczę wypowiedzi. Tak profilaktycznie przed następnym Twoim wylewem.

1) Powiększmy ekipę! Niech Radek mu pomoże.
Yuri wrote:Ale on nie chce rozszerzenia ekipy "bo nie" wiec jestesmy w du**e. (...) bo dopoki go [kod źrodłowy] nie dostaniemy to on bedzie wyciagal kretynski argument ze nie moze rozpowszechniac zrodla.
2) Czy są jakieś bugi?
Matrix wrote: bugi praktycznie zawsze jakies beda xD]
Radzio wrote:No jakieś tak, ale nie wywalanie się gry po wybudowaniu pojazdu zdalnego lol.
3) Niech Radzio informuje Stu o bugach
Yuri wrote:Lista bugow z tego co wiem jest, wiec lol.
4) Co możemy zrobić?
Yuri wrote:Najlepsze co moze byc to zebysmy pisali do Altara o kod zrodlowy
5)Co się w ogóle dzieje?!
Yuri wrote:Sprawa nie polega swoja droga na tym co on ma tylko na tym czego mu sie nie chce robic. Patcha nie ma przez 2 lata juz bo jak z nim zagadasz czemu bugi nie sa naprawiane to on ci powie ze community ma mu mowic o bugach potem jak mu community powie o bugach to on ze u niego nie dziala lub ze to nie bug i taka rozmowa.
Jeżeli chcesz coś jeszcze wiedzieć, to przejrzyj temat jeszcze raz. Informacje powyższe zaczerpnięte tylko z dwóch stron. I to nie takich starych. Ale Ty oczywiście pominąłeś te posty i nadal chcesz się dowiedzieć "jak to wszystko działa".
Mari wrote:A wracając do tematu chciałem tylko powiedzieć, że to wszystko raczej zmierza do tego o czym Radzio mówił czyli pożyjemy zobaczymy niż faktycznie coś zmienimy.
Jakbyś przynajmniej w połowie się zastosował do tego co napisał Yuri to byś mógł dopiero pisać, że to "raczej nic nie da".
Mari wrote:Prawda jest taka, że to on może cokolwiek tutaj zmieniać i jakoś trzeba to przeboleć
A morał tej bajki był już od dawna wszystkim znany, że tylko Stu coś zrobić może. No prawie wszystkim.. niektórzy pominęli kilkanaście postów.
You're mom is hot. Ok. frack it. I lied. What you gonna do?!
Image
Czerpię wiedzę z Internetu. Krzywdzę sam siebie.
User avatar
Backero
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 556
Joined: Thu Oct 18, 2007 5:36 pm
Location: Rzeszów/Rudnik nad Sanem/Chalupki
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by Backero »

"GDZIE JEST PATCH!? GDZIE JEST PATCH!?"
Czyli co robimy? Masowy wjazd na OWS i spamowanie?
Albo zagrozimy czyms...

...nie mamy czym -.-

Moze Stu ma problemy rodzinne lub zawodowe. W takim wypadku mozemy go wspierac duchowo i moze wtedy da nam patcha :twisted:

@Stucuk
Otworz sie przed nami. Tylko my mozemy Cie zrozumiec.
DrCzurak
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 274
Joined: Sat Jun 05, 2010 9:58 pm

Re: Rozwój Original War

Post by DrCzurak »

Sytuacje może poprawic tylko jedna osoba.. Tym razem nie jest to super man, tylko.. Kaczyński & Rydzyk, wysyłając tą Fantastic 2, możemy liczyc na masową emigracje moherowych beretów które zaczną krzyczec " Gdzie jest patch?!? ". Wtedy taki spam może poskutkowac. W każdym razie Pan wyżej podsunął mi ciekawy pomysł :D
" Przetrwa tylko ten, o nerwach stalowych "
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by pijanymis »

Albo zrzucić się i przekupić żeby szybciej zrobił...wiadomo w tych czasach pieniądz żadzi można pisać spamować bezsensownie cały czas on pewnie nawet tutaj nie zajrzy.Spójrzmy prawdzie w oczy szybko się patcha nie doczekamy co byśmy robili pisali to i tak nie ma znaczenia bo to nie my robimy łatke...
User avatar
Ghost
Soldier level 5
Soldier level 5
Posts: 269
Joined: Wed Nov 25, 2009 12:42 pm

Re: Rozwój Original War

Post by Ghost »

A może mu po prostu wpierdolimy to się obudzi? Albo sami wykradniemy jego dane? ;]
Złożyć się ? Dobre, ciekawe kto się złoży ;P Wg. mnie, lepiej olać stukacza i samemu wziąść się za to, do czego mamy dostęp.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój Original War

Post by Mari »

Dobra Incantatoris, w pełni się z tobą zgodzę i na drugi raz poczytam dokładnie forum.
To tak na zakończenie moich kłótni z nim.
Co do tematu to można by stworzyć bota, który by spamował mu na forum.
Przykładowo robimy bota w jakimś programie i ma on za zadanie pisać "mądrę" posty czyli
np. Kiedy będzie patch, Czy długo musimy czekać na patch.
W końcu albo mu się znudzi opowiadanie bajek albo zbanuje tego bota.
Ale jak zbanuje to się zrobi kolejnego, itd.
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
pijanymis
Soldier level 6
Soldier level 6
Posts: 358
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:54 pm
Location: HAJNÓWKA
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by pijanymis »

Ghost wrote:A może mu po prostu wpierdolimy to się obudzi? Albo sami wykradniemy jego dane? ;]
Ghost no jasne w kominiarkach pojedziemy do niego wbijemy sie na chate i powiemy dawaj ku**a kod OW, no tak to by było najprostsze i najszybsze.
A wykraść no jeżeli znasz na tyle dobrego hakera żeby się włamał i ściągnął pliki z kodem do OW to jasne.

Tyle że jak wcześniej pisałem my tu sobie Pierdolimy bajeczki a Stu i tak nic sobie z tego nic nie zrobi co by było gdyby...
ph3nom
Veteran
Posts: 286
Joined: Thu Aug 03, 2006 2:17 pm
Location: Europe

Re: Rozwój Original War

Post by ph3nom »

Mari, ty tak na poważnie? Myślisz, że zachęcisz stucuka do wydania patch'a atakując jego stronę botem? Wystarczy, że stucuk doda funkcję przepisywania kodu z obrazka przy każdej próbie dodania posta i twój bot będzie bezużyteczny :lol:

Idea ze spamowaniem, była tylko przenośnią... Nie chodzi o robienie flood'u na jego Forum, tylko tworzeniem rzeczowych dyskusji, do których przyłączyłoby się wielu użytkowników, tak aby stu zobaczył, że są jeszcze ludzie, którym zależy na patch'u. Jestem pewien że to zmotywuje go bardziej, niż robienie głupich botów.
Image
User avatar
Folkner
Community Veteran
Community Veteran
Posts: 118
Joined: Fri Nov 17, 2006 1:48 pm

Re: Rozwój Original War

Post by Folkner »

ja przez ten je**ny czas kiedy nie grałem siedziałem w piwnicy i robiłem ow2, jest już prawie skończone, tylko potrzebuje kogoś kto pomógłby mi nagrać kobiecy głos(preferowałbym anarchyego, ale może być ktoś inny). W ogóle jeśli chodzi o CB to może do tego czasu ogarnąć jakąś ligę na wzór esl.eu czy coś(lub nawet załatwić OW na eslu, tylko pewnie musiałby się ktoś zając adminowaniem).
.
User avatar
Mari
Community Veteran
Community Veteran
Poland
Posts: 244
Joined: Sat Dec 02, 2006 10:32 pm

Re: Rozwój Original War

Post by Mari »

Folkner ale żeś wymyślił teraz. Czekamy na screeny z OW 2.
Folkner pewnie ma jakieś tajne laboratorium w piwnicy coś ala dexter.
Co do tematu to już zrozumiałem, że to chodzi o takie rzeczowe dyskusje a nie floodowanie.
No cóż dużo jest pomysłów ale ktoś to musi wreszcie zrealizować także skoro Falcon się odezwał to do dzieła Falcon!!
Do you not know that you are a temple of God and that the Spirit of God dwells in you?If any man destroys the temple of God, God will destroy him, for the temple of God is holy, and that is what you are. 1 Kor 3,16-23
User avatar
Witcher
Soldier level 7
Soldier level 7
Posts: 526
Joined: Tue Dec 08, 2009 12:33 pm
Location: Far Far Away. Zamość.
Contact:

Re: Rozwój Original War

Post by Witcher »

pijanymis wrote: A wykraść no jeżeli znasz na tyle dobrego hakera żeby się włamał i ściągnął pliki z kodem do OW to jasne.
Chyba znam kogoś takiego. :twisted:

A ktoś ma możliwość złożenia mu wizyty? A co do OW2.. Incan, widzę, że na słowach o OW na Starcrafcie się skończyło...
Image
___
Jeżeli chcesz pograć pisz na GG.
Anarchy
Site Moderator
Chad
Posts: 1223
Joined: Thu May 03, 2007 11:02 am

Re: Rozwój Original War

Post by Anarchy »

Folkner wrote:tylko potrzebuje kogoś kto pomógłby mi nagrać kobiecy głos(preferowałbym anarchyego, ale może być ktoś inny)

A co, głos straciłeś?;] Btw. waszą ambitną dyskusję skomentuje w jednym słowie - pier**lenie. Stukacz ma was w du**e i nie ważne, czy kogoś będzie interesować ten patch, czy nie, on to zrobi tak jak chce - do dupy..
Post Reply